Skocz do zawartości

Nowe woski FIREBALL


FIREBALL

Rekomendowane odpowiedzi

  • Dystrybutor

FIREBALL WAX Winter Edition

IMG_0784.jpg.e7fd90e69e2de9ed84a56720e9055870.jpg

Coś dla fanów edycji limitowanych! Zestaw świątecznych wosków FIREBALL 🔥Zapakowane w eleganckie pudełko, zachwycą każdego pasjonata detailingu 𝗛𝗢𝗟𝗟𝗬 𝗪𝗔𝗫 i 𝗠𝗘𝗥𝗥𝗬 𝗪𝗔𝗫 jak wszystkie woski FIREBALL, zostały wyprodukowane ręcznie z najwyższej jakości składników. Wyróżniają się rewelacyjnymi właściwościami wizualnymi, świetną hydrofobowością oraz przyjemną aplikacją.

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • Dystrybutor

W ostatnim czasie zaktualizowaliśmy na naszej stronie wszystkie opisy wosków uwzględniając w nich procentową zawartość Carnauby (od 32 do 45%!) oraz ich unikalne właściwości. Jeśli Was takie informacje interesują, możecie teraz łatwo sprawdzić je tutaj: https://www.fireballpoland.pl/produkty/

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • Dystrybutor

Wielokrotnie pytaliście o dostępność wosków FIREBALL w mniejszych pojemnościach. I wprowadziliśmy do sprzedaży wszystkie woski w opakowaniach 50ml! To świetna okazja, aby przetestować wybrany wosk z naszej oferty 🙂 Do tej pory 50ml było dostępne tylko w zestawie kolekcjonerskim. Wszystkie woski oferują konkursowy wygląd lakieru i są niezwykłe proste w aplikacji. Dodatkowo poniżej wymieniamy ich najmocniejsze strony:

ALIEN BLOOD 32% Carnauby, najlepsza śliskość wśród wosków FIREBALL, rewelacyjny wet look

CANDY SHERBET 33% Carnauby - najwyższa hydrofobowość, dobra trwałość w porównaniu do pozostałych wosków

MILK CREAM 32% Carnauby - świetny wet look

BRAZIL WAX 40% Carnauby - najlepszy wet look i hydrofobowość

GRAPHENE WAX 35% Carnauby - wet look na wysokim poziomie

IMG_7860(Kopiowanie).JPG.6653dbab29342bac2ef27ad62d8508ea.JPG

 

 

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Dystrybutor

Mamy przyjemność zaprezentować Wam kolejną woskową nowość 🤩

GHOST WAX (Vol. 40% Carnauby)

316308682_1779808362374873_155463668541037639_n.jpg.80100cb60c80b75b6d6936587479f458.jpg

Właściwości:

  • Niesamowity wet look i głębia koloru.
  • Rewelacyjna hydrofobowość.
  • Dobra trwałość (w kategorii wosków show car).
  • Obłędny zapach!
  • Łatwa i przyjemna aplikacja.
  • Aż 40% Carnauby w składzie.

Mamy tylko kilka sztuk tych wosków, więc jeśli chcecie mieć go w swojej kolekcji radzimy nie zwlekać 😎

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...
  • Dystrybutor

CHERRY BLOSSOM (Vol. 30% Carnauba)  - kolekcjonerski wosk premium 

IMG_1425.jpg.6e505f67d597d8b9254e6f8053d0304e.jpg

Sprowadziliśmy kilka sztuk wosku Cherry Blossom dla kolekcjonerów 🙂 

MOCNE STRONY:

+ intensywna głębia koloru

+ wysoka hydrofobowość

+ dobra trwałość (w kategorii show car)

+ niezwykle przyjemny zapach kwiatów wiśni. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@analyzator kładłem Graphene i jeden z prostszych wosków , choć nie miałem ich dużo co teraz żałuję....całe auto położone i dotarte na spokojnie, zużycie ,5 g na ogromne Volvo V90 Cross Country....

Bardzo proste docieranie, po prostu starcie mgiełki bez tłustej mazi...pyłu też brak ....po prostu zebranie 1 fibrą i gotowe....

 

IMG_20230720_213248.jpg

IMG_20230720_214359.jpg

IMG_20230720_220510.jpg

IMG_20230720_220506.jpg

IMG_20230721_100140.jpg

IMG_20230721_112716.jpg

IMG_20230721_112704.jpg

  • Lubię to 3
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Już pokazywałem w dziale W&W ale wosk Graphene Show Car Wax zrobił szal na tym aucie.

Ten zapach, banalna aplikacja , chętnie spróbowałbym coś innego z Fireballa, muszę załapać się na jakąś fajną promocję.

W dodatku właściciel tak zachwycony że w tym miesiącu podstawia drugie auto ...BMW M6.

IMG_20230807_094337.jpg

IMG_20230807_094326.jpg

IMG_20230807_094212.jpg

IMG-20230807-WA0002.jpg

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor
W dniu 27.07.2023 o 21:03, analyzator napisał(a):

@marcineke good for you. U mnie jednak powtarzalny problem na niejednym lakierze, podejściu, sposobie. Pod ledem tłusty hols. 

@analyzator Możesz powiedzieć coś więcej? Czas dotarcia, przygotowanie powierzchni, używane akcesoria?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@FIREBALL hejka. Różnie. Na cleanery. Różne aplikatory i ręczniki. Czas dotarcia również różny ale spokojnie dochodził do 20 minut. Woski nakładam zwykle super oszczędnie. Wygląda to okej do momentu włączenia leda. Co ciekawe ten hols w końcu sam odparuje. Ciągnie się za ręcznikiem przy docieraniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ja dołożę swoje 3 grosze.

Auto umyte, zaaplikowany Fireball Wax Off, potem znów umyte, wysuszone ręcznikiem i dmuchawą.W garażu idealnie czyste.Nalozony wosk , dotarły, wygląda obłędnie, wyjazd do zdjęć na zewnątrz w słońcu , wszystko idealnie,wjazd go garażu, wszystko idealnie.

Wieczór odbiór auta, oczywiście jeszcze fibrą zebranie kurzu bo zdarzył siąść na lakierze, wyjazd autem na zewnątrz i.....3 zacieki na masce( takie wzdłużne na 30-40 cm ), mało widoczne, nie udało mi się zdjęcia zrobić, oczywiście przy kliencie fibrą przetarłem tłumacząc poceniem się wosku , ale nie zeszło, na szczęście klient nic nie widział ale ja widziałem...wg mnie to pozostałość po Wax Off ale do końca nie jestem pewien.

Coś jednak poszło nie tak, może przesadzam ale niesmak pozostał choć lakier wyglądał bosko...

Fireball możesz odnieść się do tego problemu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Dystrybutor

@analyzator To o czym piszesz, to zupełnie normalne zjawisko przy woskach naturalnych z dużą zawartością Carnauby. Wosk się wypaca, pochłaniając wilgoć z otoczenia. Dzięki temu uzyskujemy też ten pożądany efekt wet look 😉 Po kilku godzinach wystarczy po prostu ponownie dotrzeć lakier. 

@marcineke Zacieki na masce to na pewno nie jest problem wosku czy WAX OFFA. Możliwe, że te zacieki były na masce już wcześniej, ale pod brudem (jak przyjechało auto) nie były widoczne i pokazały się dopiero po dokładnym oczyszczeniu lakieru. A nie zauważyłeś ich w garażu, bo różne rzeczy na lakierze są widoczne w różnym oświetleniu. Więc wieczorem w świetle naturalnym były doskonale widoczne. Zacieki mogły powstać wcześniej np. od zaschniętej chemii. I żeby je usunąć, trzeba by je spolerować.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@FIREBALL Oczywiście tak może być, nie mniej widoczne było to dopiero po kilku godzinach, za to właściciel auta po tygodniu napisał że auto wygląda jeszcze piękniej niż w dniu odbioru.

Tak czy inaczej świetny wosk, poluje już na następny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.