Skocz do zawartości

CleanTech - Traffic Film Remover - Pre-Wash


Cleantle

Rekomendowane odpowiedzi

  • Moderator
32 minuty temu, menior napisał:

moze cos odnośnie Covera 😉 bo w tej kwesti tez cos jest nie tak,czytaliscie chociaz recenzje i testy na forum? Zakupilem 3 sztuki,testowany na wielu autach i efekt zawsze ten sam 😕

Nie wiem jak w warunkach rzeczywistych bo "pandemia" zabiła cały mój sezon testerski od sierpnia do grudnia - ale w laboratorium wyszła mi baaardzo przeciętna trwałość. 🧐

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor

@menior Nie zauważyliśmy problemów z Coverem oprócz tego w wersji z kolorem i zapachem( w paru przypadkach się rozwarstwił).  Już pisaliśmy, że Cover jest specyficzny i jedni użytkownicy go kochają, a drudzy nie. W naszej opinii daje super szkiełko, lekko maskuje, jest łatwy i szybki w użyciu (chyba, że próbujemy za dużo go nałożyć), lubi się z powłokami i można go używać na wiele sposobów 🙂 Prosiłbym o przeniesienie dyskusji o Coverze do tematu Covera, żeby tutaj nie mieszać ok? 🙂 Jeśli chodzi o trwałość to były zgłoszenia, że komuś padł po 3 tyg, innym po 3 miesiącach (trudnej zimy więc to w naszej opinii bdb wynik jak na to co się tej zimy działo) ale co do trwałości różnego rodzaju produktów zawsze są duże rozbieżności: powłoki, dressingi do opon, niewidzialne wycieraczki - tutaj dużo zależy od tego kto gdzie jeździ, jak myje, jak dużo jeździ, jak dużo pada, jak dużo kwaśnych deszczów pada na to wpływa wiele czynników. Mamy auta które od marca 2020 do października 2020 jeździły i Cover nadal leżał, hydro już było słabe ale jeszcze żyło, mamy też takie na których Cover żył połowę krócej. 
Po drugie Cover to wielozadaniowy produkt i patrzenie tylko przez pryzmat trwałości nie do końca go oddaje do czego głównie został stworzony produkt. Cover to taki all arounder - prykasz gdzie chcesz, jak chcesz i ma Ci podbijać mocno look + dawać fajne hydro.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor
9 godzin temu, menior napisał:

@cleantechco a moze cos odnośnie Covera 😉 bo w tej kwesti tez cos jest nie tak,czytaliscie chociaz recenzje i testy na forum? Zakupilem 3 sztuki,testowany na wielu autach i efekt zawsze ten sam 😕

Przygladniemy  się tematowi głębiej. Chcemy w tym roku zrobić rewizję paru produktów, zapytać użytkowników które produkty według nich są najgorsze albo nie spełniają ich oczekiwań i będziemy coś z nimi robili  🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@cleantechco taka dobra rada - najpierw jakość. Covera nie używałem ale wizerunkowo to duża wpadka - mam na myśli deklarację trwałości. Również mam uraz jak mi się w IC trigger zwalił na amen w nowym produkcie trzymanym w garażu. Inne nawet w butelkach za 3zł są ok - jeden w takiej wożę w schowku z 2 lata.

Osobiście uważam, że lepiej byłoby dla was jakby cover nie wyszedł albo wyszedł na kolejny sezon ale oferując coś ekstra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, cleantechco napisał:

Po drugie Cover to wielozadaniowy produkt i patrzenie tylko przez pryzmat trwałości nie do końca go oddaje do czego głównie został stworzony produkt. Cover to taki all arounder - prykasz gdzie chcesz, jak chcesz i ma Ci podbijać mocno look + dawać fajne hydro.

 

No nie wiem jak się do tego odnieść bo tak:

- trwałość rozdmuchaliście okrutnie - do 9 miesięcy czyli granica trudno osiągalna dla preparatów nie będących powłokami - a zdycha w tempie kosmicznym w stosunku do deklaracji

- aplikacja w/g mnie wcale nie jest banalna więc nie pryskam jak chce bo go nie dotrę

- szału w podbijaniu looku też nie robi

- hydro do najlepszych nie należy i dość szybko znika z tego pamiętam

 

Na koniec - cena. Ja już mówiłem że uważam Covera za produkt podobny do Wowo Crystal Sealant. Problem polega na tym że Cover jest ponad 2 razy droższy i daje dużo gorszy wygląd. Dla mnie Cover nie ma racji bytu na półce. Gdyby te 200ml kosztowało ze 40zł to........ też bym po niego ponownie nie sięgnął.

 

 

@Domel - możesz wrzucić posty o Coverze do wątku Covera?

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
2 godziny temu, cleantechco napisał:

Chcemy w tym roku zrobić rewizję paru produktów, zapytać użytkowników które produkty według nich są najgorsze albo nie spełniają ich oczekiwań i będziemy coś z nimi robili  🙂

To jest dobry pomysł 😁 osobiście mam parę uwag co do niektórych produktów więc chętnie podzielę się opinią o nich 😁 strasznie wkurza mnie opakowania do Black gum dostałem od was nowe bo się etykieta odklejają i w nowej też już odpadła...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor
5 godzin temu, Streat napisał:

To jest dobry pomysł 😁 osobiście mam parę uwag co do niektórych produktów więc chętnie podzielę się opinią o nich 😁 strasznie wkurza mnie opakowania do Black gum dostałem od was nowe bo się etykieta odklejają i w nowej też już odpadła...

To już naprawione. Musi być w butelce pet ten produkt I od jakiegoś czasu jest już w nowej butli .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
11 minut temu, cleantechco napisał:

To już naprawione. Musi być w butelce pet ten produkt I od jakiegoś czasu jest już w nowej butli .

A to ja mam 2x hepd i do niej w ogole naklejka nie chce sie trzymać i po czasie odpada 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor
2 godziny temu, Streat napisał:

A to ja mam 2x hepd i do niej w ogole naklejka nie chce sie trzymać i po czasie odpada 

Ostatnio wymienialiśmy u dystrybutorów Black Gumy w HDPE na te w PET, mamy nadzieję, że w HDPE już nigdzie nie ma dostępnych. 

8 godzin temu, Strus napisał:

 

No nie wiem jak się do tego odnieść bo tak:

- trwałość rozdmuchaliście okrutnie - do 9 miesięcy czyli granica trudno osiągalna dla preparatów nie będących powłokami - a zdycha w tempie kosmicznym w stosunku do deklaracji

- aplikacja w/g mnie wcale nie jest banalna więc nie pryskam jak chce bo go nie dotrę

- szału w podbijaniu looku też nie robi

- hydro do najlepszych nie należy i dość szybko znika z tego pamiętam

 

Na koniec - cena. Ja już mówiłem że uważam Covera za produkt podobny do Wowo Crystal Sealant. Problem polega na tym że Cover jest ponad 2 razy droższy i daje dużo gorszy wygląd. Dla mnie Cover nie ma racji bytu na półce. Gdyby te 200ml kosztowało ze 40zł to........ też bym po niego ponownie nie sięgnął.

 

 

@Domel - możesz wrzucić posty o Coverze do wątku Covera?

W takim razie weźmiemy na warsztat ten produkt priorytetowo. Jeśli się okaże, że trzeba zmienić formułę i wydamy go jako nowy produkt to na pewno Ci co kupili aktualną wersję nie będą poszkodowani... ale zaznaczam, że to nie znaczy, że do tego dojdzie 🙂 Na pewno nie zostawimy sprawy tak jak jest teraz, że jedni są bardzo zadowoleni, a drudzy bardzo nie 😉 Za duże różnice w opiniach są na temat Covera.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor
53 minuty temu, Strus napisał:

TFR, raz działa, raz nie.....

Cover raz działa, raz nie....

 

Wizerunkowo, leżycie Panowie.

W ofercie mamy na ten moment 30 produktów, szkoda że o nich nic nie piszesz  🙂 tfr - problem rozwiązany, produkt trafił do paru sklepów, natychmiast wycofany, klienci którzy go dostali jakimś cudem, dostaną nowy produkt plus bonus. 

Cover - nigdzie nie pisałem  że nie działa, miałem na myśli że bierzemy do wiadomości to ze sa mocno rojechane opinie i w sumie to jest jedyny produkt który ma na ten moment tak skrajne opinie. 

Ja wiem że to działa tak że póki jest wszystko super to 1 na 100 zadowolonych osób napisze cos nam miłego ale jak już zdarzy sie wpadka lub gorszy produkt to zrobi to 99 na 100 ale naszym priorytetem jest przede wszystkim dostaracznie dobrych produktów, jeśli uważasz że 1 produkt z pośród około 30 na ten moment powoduje że wizerunkowo leżymy (na dodatek mamy otwarte uszy I oczy na uwagi naszych klientow) no to nie wiem co możemy więcej zrobić żebys miał o nas inne zdanie  😉

 

Uwierz nam @Strus wydanie produktu który będzie słaby nawet jeśli mamy już jakaś osiągnięta pozycje na rynku, jest dla nas nie opłacalne. Inwestycja w stworzenie nowego produktu to nie jest mały wydatek (czasu i pieniedzy) dlatego 1 partia produktu nie zarobi na siebie, tym samym nie możemy sobie pozwolić na to żeby produkt został kupiony tylko raz przez klienta po czym na dodatek zniechęcił do marki.  Tym samym odcinanie kuponow nie jest nasza droga bo to bardzo krótka droga by była.

Na pewno jeszcze nie raz zaskoczymy pozytywnie, wypatrujcie poniedzialku,  a na naszym insta można już podglądać o co chodzi  🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@cleantechco akurat co do Covera nie powiedzialbym ze sa skrajne opinie a wrecz odwrotnie! Czytaliscie chociaz testy i recenzje na tym forum??? Bo wszystkie sa wlasciwie jednakowe i potwierdzaja ze produkt choc fajny,wszechstronny to trwalosc na poziomie wielu QD kow kosztujacych 1/3 tego co Cover.....ja wlasnie dlatego ze bylem zadowolony z wielu waszych produktow polecilem w ciemno waszego Covera wielu znajomym i ......troche wstydu sie najadlem 🙄

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor
23 minuty temu, menior napisał:

@cleantechco akurat co do Covera nie powiedzialbym ze sa skrajne opinie a wrecz odwrotnie! Czytaliscie chociaz testy i recenzje na tym forum??? Bo wszystkie sa wlasciwie jednakowe i potwierdzaja ze produkt choc fajny,wszechstronny to trwalosc na poziomie wielu QD kow kosztujacych 1/3 tego co Cover.....ja wlasnie dlatego ze bylem zadowolony z wielu waszych produktow polecilem w ciemno waszego Covera wielu znajomym i ......troche wstydu sie najadlem 🙄

Grupa klientów jest o wiele większa niż forum dlatego nie opieramy się na jednym źródle. Nawet jak sprawdzisz komentarze pod naszym postem na fb (którą premiera lepsza tech coat czy cover) to zobaczysz że są zarówno pozytywne komentarze i negatywne apropo Covera więc  to nie jest tak że wszyscy go krytykują. Wielokrotnie widzieliśmy komentarze pozytywne I negatywne dlatego badamy temat I sprawdzamy czemu są tak skrajne. Nie chcemy za to wyciągnąć wniosków pochopnie. Produkt jest młody I zadebiutował moment przed mocnym pogorszeniem pogody  (dwu tygodniowe ulewy itp).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, cleantechco napisał:

30 produktów, szkoda że o nich nic nie piszesz

Bo podchodzę mocno sceptycznie do wielu produktów. Bardzo polubiłem Waszego IC ale przegrał finalnie z konkurencją w relacji cena/jakość. Znalazłem inny preparat, sporo tańszy (mówiąc o 5l). Minusem Waszego IC był zapach, który po czasie zaczynał drażnić. Potem jakoś nic mnie nie porwało z Waszej oferty na tyle żeby wejść w posiadanie. W pewnych kategoriach mam swoich ustabilizowanych faworytów i nie ciągnie mnie do eksperymentowania. Z kolekcjonerstwa też się wyleczyłem. Potem wpadł Cover bo kategoria trwałych produktów płynnych i nie będą cych powłokami to właściwie jedyna w której jeszcze testuję z radością. I co? Mój pierwotny sceptycyzm się błyskawicznie potwierdził bo Cover u mnie poległ w każdej kategorii i żałuję wydanej na niego prawie setki peelenów. A to mi się bardzo sporadycznie zdarza.

 

Godzinę temu, cleantechco napisał:

Cover - nigdzie nie pisałem  że nie działa, miałem na myśli że bierzemy do wiadomości to ze sa mocno rojechane opinie

Dla mnie to równoznaczne z tym że "raz działa, raz nie działa". Coś jak Moonlight.

 

Godzinę temu, cleantechco napisał:

na dodatek mamy otwarte uszy I oczy na uwagi naszych klientow

To cenię u każdego producenta i mój błąd że od razu tego nie zaznaczyłem. Za reakcje i branie na klatę - szacun. Szkoda że dzieje się już po tym jak ludzie wydali na dany produkt relatywnie duże pieniądze.

 

Godzinę temu, cleantechco napisał:

Na pewno jeszcze nie raz zaskoczymy pozytywnie,

Jak powiecie publicznie co jest tak z Coverem, poprawicie żeby był stabilny i wszędzie działał tak samo będę prawie usatysfakcjonowany.

 

21 minut temu, cleantechco napisał:

zobaczysz że są zarówno pozytywne komentarze i negatywne apropo Covera

To jest wszędzie. Ale w tym wypadku są naprawdę mocno skrajne.

 

Ja nie neguję firmy jako całości i Waszej zdolności do wytwarzania przyzwoitej chemii. Może mój pech że produkt, który z opisu mnie porwał i wydawał się być czymś co może u mnie stałe zagościć, okazał się kasą wyrzuconą w błoto i mega zawodem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor

@menior sytuacja w której najadłeś się wstydu nie powinna mieć miejsca i bijemy się oczywiście w pierś, że po wielu testach innych produktów poleciłeś komuś Covera i wszyscy się zawiedliście. Dziś już trochę weekendowo ale jak zwykle nie potrafię "wyjść z pracy" ale w przyszłym tyg wrócę do Was wszystkich z tematem Covera (mam już jakiś pomysł w głowie ale nie chce rzucać słów na wiatr).

@Strus masz rację. I tu wychodzi właśnie to, że przez taką akcję tracimy potencjalnego fana/klienta więc nie jest nam absolutnie na rękę dopuszczanie do takich sytuacji... Przykro nam, że akurat tak trafiło, że się odbiłeś od naszej marki. Dostaliśmy teraz tutaj od Was kubeł zimnej wody, na pewno nam to nie zaszkodzi i na pewno wyciągniemy (Już wyciągneliśmy chociażby z TFR) wnioski aby nie powielać błędów.
Co do IC i cen na rynku -  Wy jako użytkownicy wielu rzeczy nie widzicie, które wiążą się z prowadzeniem firmy produkująca chemię. Normy, bhp, poprawność kart char, poprawność etykiet, opłaty recyklingowe, odpadowe itp. + co chwilę nasi rządzący wymyślają kolejne daniny, a do tego badania, rozwój itp. 😉  Żebym nie został źle zrozumiany, uważamy że ceny mamy uczciwe ale wiemy też, że w Polsce zawsze można wszystko znaleźć taniej 😛 W wielu branżach zaczyna nawet dochodzić do patologii, że ktoś robi totalnie po kosztach. Nie znam tamtego produktu, nie znam też struktury innych firm produkujących ale przy aktualnym wysypie firm robiących chemię często widzę: źle oznakowane butelki, etykiety nie spełniające norm, brak kart char, sprzedaż zagranicą bez kart char w języku danego kraju, brak oznakowania dla niewidomych.... tego można wymieniać i wymieniać ale na cenę końcową produktu nie składa się tylko wkład chemiczny ale także te wszystkie dodatkowe sprawy. Dochodzi do tego także obsługa klienta, sieć dystrybutorów (oni też muszą zarobić ale dzięki temu produkt jest dostępny w wielu miejscach i od ręki) To jest ogólnie temat rzeka, który kiedyś z chęcią rozwiniemy na jakimś panelu Q&A 🙂
Z drugiej strony nie piszę tutaj, że akurat ta firma której korzystasz z tańszego IC robi coś nie tak, jak najbardziej tam też może być wszystko dopięte na ostatni guzik. My też kiedyś wystartowaliśmy z myślą, że pominiemy łańcuch dystrybutorów i dzięki temu produkty będą miały super jakość, a cena była by jeszcze niższa niż teraz i wiesz co by się stało jakbyśmy jednak nie zmienili strategii? Już by nas dawno nie było na rynku 🙂 I tak wiele marek zginęło gdzieś w gąszczu, może i mieli super produkt w dobrej cenie ale co z tego jak produkt w gąszczu innych produktów nie miał szans dotrzeć do klienta końcowego. To taka mała dygresja tylko 😛

Spokojnego weekendu Panowie 🙂 co do Covera wracam z updatem w ciągu tygodnia-dwóch. 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, cleantechco napisał:

Z drugiej strony nie piszę tutaj, że akurat ta firma której korzystasz z tańszego IC robi coś nie tak, jak najbardziej tam też może być wszystko dopięte na ostatni guzik

Oj jest. Follow the rules to, można powiedzieć, motto ichniejszego chemika.

 

Ale czekam na info o Coverze. Bo o to się obecnie rozchodzi. Spokojnego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor

TFR nadal nie będzie dostępny, to potrwa dłużej niż myśleliśmy. Nie chcemy się już śpieszyć i wydać znowu bubla. Wszyscy którzy zdążyli kupić uzyskają zwrot w sklepie w którym zakupili produkt. Przepraszamy za kłopot. 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@cleantechco a jak dla mnie macie bardzo duzego plusa za to, ze nie schowaliscie glowy w piasek, tylko przyjmujecie na klate nie tylko pochwaly ale tez krytyke i wyciagacie z tego wnioski. 
Dla mnie np sam kontakt z producentem danej chemii jest bardzo istotny. Po prostu dobrze to wyglada, ze ktos sie bezposrednio interesuje tym, co sam wyprodukowal i ma kontakt ze swoimi klientami 😉 

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.