Skocz do zawartości

Pytania/prośby/pomysły do administracji


Rekomendowane odpowiedzi

677501 Mega robota Damian. Wielkie dzięki za pomoc.

Nie ma za co, szczególnie jak się pracuje z Tobą :good:.

 

Przeniosłem przy okazji logowanie znów na górę forum, link słowniczka pojęć znajduje się teraz na głównej belce, jeśli ktoś ma jakieś zastrzeżenia proszę pisać :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mniej więcej chyba w zaznaczonym miejscu swego czasu były "szybkie linki" np. do działu Testów czy tylko u mnie to zniknęło? Ten element jest w trakcie modyfikacji? Czy może po prostu zrezygnowaliśmy z tych skrótów?

 

RQHN0bL.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,czy wam też tak wolno przewijają się strony,u mnie działa to strasznie wolno i to tylko na tym forum :o

Od chwili wprowadzenia ok. miesiąca temu poprawek, forum funkcjonuje bez żadnych przestojów oraz spowolnienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,czy wam też tak wolno przewijają się strony,u mnie działa to strasznie wolno i to tylko na tym forum :o

Od chwili wprowadzenia ok. miesiąca temu poprawek, forum funkcjonuje bez żadnych przestojów oraz spowolnienia.

Działa to u mnie tak,przeglądarka to opera ale bez różnicy bo na chromie jest tak samo,na filmiku porównanie do innego forum

 

 

 

Dodane po 3 godzinach 7 minutach 45 sekundach:

Dobra, nie było tematu na przeglądarce od Microsoftu hula :good: , więc problem leży z mojej strony :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

678753 Dobra, nie było tematu na przeglądarce od Microsoftu hula :good: , więc problem leży z mojej strony :(

Odśwież, wyczyść ciasteczka. Zaktualizuj przeglądarkę, usuń zbędne wtyczki i zaktualizuj pozostałe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Witam,czy wam też tak wolno przewijają się strony,u mnie działa to strasznie wolno i to tylko na tym forum :o

 

Zdecydowanie wolniej. Na Chromie, Operze jest duży lag w scrollowaniu. Na touchpadzie wręcz jest niemożliwe. Na Edgu szybko, ale znika częściowo okno podczas przewijania. Na win10 i linuxie ten sam problem. Pojawiło się to przy ostatnich zmianach jak zniknęło logo forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[ref=#663399]zegarek[/ref], w obecnej chwili problemem jest obciążenie serwera, które oscyluje w okolicach 99/100% możliwości serwera. Nie ma to związku z aktualizacją skryptu czy stylu, forum najpewniej jest od kilku dni oblegane przez boty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie wczoraj forum ładowało sie wcale albo po połowe strony- pewnie obciążenie ( caly net w tym czasie działał dobrze)

 

Dodatkowo w trakcie przegladania forum przez przegladarke mobilna na telefonie aby dostać się do "nieprzeczytane wiadomosci" trzeba tą opcje wybrąc z menu a Oznacz wszystkie fora jako przeczytane jest wyświetlana domyślnie bez rozwijania bardzo czesto zamiast w menu aby wybrac nieprzeczytane klikam w oznaczenie jako przeczytane :zly::( gdybyście odwrócili kolejność wyświetlania tych opcji problem by znikł :ad:

 

tak wiem jest tapatalk ale go nei lubie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[ref=#663399]zegarek[/ref], spróbuj wyczyścić cookies w przeglądarce. Jeśli nie pomoże odświeżenie za pomocą CTRL + F5, warto wykasować wszystkie dane dotyczące domeny kosmetykaaut.pl ;).

 

Kiedyś dodałem wątek z poradami - viewtopic.php?f=25&t=23363

 

[ref]niron[/ref], pozostanie wszystko jak jest. W trakcie aktualizacji stylu przysparza to tylko same problemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,czy wam też tak wolno przewijają się strony,u mnie działa to strasznie wolno i to tylko na tym forum :o

 

Zdecydowanie wolniej. Na Chromie, Operze jest duży lag w scrollowaniu. Na touchpadzie wręcz jest niemożliwe. Na Edgu szybko, ale znika częściowo okno podczas przewijania. Na win10 i linuxie ten sam problem. Pojawiło się to przy ostatnich zmianach jak zniknęło logo forum.

 

Ok, już wiadomo o chodzi.

Im wyższa rozdzielczość tym gorzej. U mnie na 3200x1800 jest tragedia, na 2560x1440 jest lepiej, a na niższych ujdzie.

Podejrzewam, że kolega na tym Vaio też ma wyższą rozdzielczość i dlatego tak muli. Przy scrollowaniu zużycie procesora wzrasta do 100%

 

Problem jest w tle, a dokładniej w "fixed" w css'ie. Po wywaleniu fixed, scroll chodzi płynnie, z tym, że tło zostaje na górze.

body {

background: #000000 url(images/bg.jpg) fixed top no-repeat;

...

}

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.