Skocz do zawartości

Pytania/prośby/pomysły do administracji


Rekomendowane odpowiedzi

Zbyt ogólnikowo myślisz, skrypty forów oraz wtyczki są takie same, ale np. różnice są w konfiguracji serwera (jeden postawiony jest na debiane, drugi na centOS, mogą również różnic się bazą danych, serwerem www np. na apache itd.) :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, nie można odczytać starych i nowych wiadomości... Pokazuje że skrzynka jest pusta a jeśli przychodzi powiadomienie o nowej wiadomości to mieli cały dzień i nie otwiera

 

Wysłane z mojego C1905 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Slovak, wydaje mi się, że te problemy biorą się głównie z ustawień serwera, być może opisując nasz problem uzyskasz od twórców Tapatalka rozwiązanie dot. potrzebnych zmian w konfiguracji. Taka sugestia, bo widzę że jest tu grono ludzi korzystających z TT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie zamierzam już marnować swojego czasu na coś co nigdy nie działa poprawnie, a autorzy doszukują się problemów po stronie webmasterów i użytkowników Tapatalk. Problem z PW powtarza się na trzech forach z phpBB 3.1 i najnowszą wersją wtyczki TT 1.2.8, są to: Kosmetyka Aut, Włóczykij i moim forum, które już traktuję jako testowe forum. Każde z for postawione jest na innym serwerze, dwa na różnych VPS i jedno na hostingu współdzielonym.

 

Na telefonie mam też najnowszą wersję TT - 5.2.4 z dnia 26 września 2015. Warto również poczytać opinie na temat TT, gdzie większość osób nie jest zadowolonych z nowych wersji, które rozwiązują jeden problem, a dodają kolejny.

 

Forum dostępne jest w wersji mobilnej i spokojnie można z niego korzystać z poziomu przeglądarki, więc dla mnie TT to zbędny dodatek, który w ostatnim czasie przysparza więcej problemów niż daje pożytku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny ticket z mojej strony wczoraj poszedł w przeciągu 3 dni powinienem mieć odpowiedź (ok. środy).

 

Przy okazji nie jesteśmy jedynym forum z takim problemem - https://support.tapatalk.com/forums/php ... ussion.54/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko że tak jak wcześniej 01.01.1970

Główną poprawką było naprawienie PW, ale zgłoszona przed chwilą poprawka dotycząca daty została już poprawiona i wgrałem poprawione pliki. Sprawdź teraz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To cieszę się, że jako jeden z niewielu administratorów phpBB 3.1 męczyłem masą ticketów i wpisów na forum supportu Tapatalk o wprowadzenie poprawek. Jedyne co pozostaje to przypomnieć sobie troszkę angielskiego, bo miałem problem z pewnymi słowami :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli w złym temacie, to proszę o przeniesienie do odpowiedniego.

 

Takie pytanko do Modów :

Otóż mam mały kłopot, mianowicie jakiś cap, czy to idiota skończony zadaje mi jakieś idiotyczne pytania przez maila z którym mam powiązane to konto tutaj.

To zresztą nie pierwszy taki mail, kiedyś zignorowałem już dwa, tym razem to już za dużo i powoli przerastają mnie jego pytania...

Kiedyś jednym z jego pytań było to, jak zabrać się za korektę lakieru na ... koparce...:D

Czy możecie dojść po mailu to tego kretyna, i spytać o co człowiekowi chodzi ?

 

Mail tego "mega mózga" to : mazale@o2.pl

 

i treść idiotycznego maila, nie wiem - pewnie to jakiś spam...albo mega kretyn i matoł bez szkoły to napisał...tylko dlaczego do mnie ???

Co ja mam wspólnego z "marelexem", "merolexem" ? :D

 

Cytat :

 

"Jestem z forum kosmetyka aut poszukuje pomocy przy przerobieniu marelexa mastera na bardziej pjanujacy o suchszym sniegu. Prosze o pomoc W celu sprawdzenia checi pomocy przy zakupie flotowym

 

Przeróbki póki co to ye co sa na filmie. Pytanie jak uzyskac bardziej sucha piane w chwili obecnej. Poszukuje zakupic na terenie Warszawy seryjna rurke z merolexa podajaca plyn i poszukuje o rozmiar wieksza. "

 

O budowie zdań tego "speca od merelexów" już nawet szkoda wspominać...bo lekarz zabronił mi się denerwować ;)

 

To tyle w temacie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Master
Ja się nie martwię, tylko szkoda mi takich ludzi...

No bo jak można być takim nieukiem ?

Nawet przedszkolak lepiej zbuduje zdanie.

Właśnie zmieniłem swoje ustawienia, tak, aby nie można było z forum wysyłać do mnie maili, a jedynie PW. Co prawda, trochę mi się to nie podoba, bo do tej pory nie było nadużywane, ale ...

Przyszło mi jednak do głowy rozwiązanie, które może da się zastosować, a mianowicie, pisanie maili mogło by być możliwe po uzyskaniu pewnego statusu, np. podobnie jak w dziale giełdy. Wyeliminowało by to choć trochę takich nieudaczników, którzy nigdy nic nie napisali i rejestrują się jedynie po to, aby zadać głupie pytania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.