Skocz do zawartości

Pytania/prośby/pomysły do administracji


Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator
Jestem ciekawe jaki jest powód usunięcia tematu o Tac System Quartz.Power i porównaniu z innymi powłokami, który wczoraj wrzuciłem.

Link do prywatnego bloga w czymś przeszkadza? Przecież na tym nie zarabiam.

 

 

http://forum.kosmetykaaut.pl/viewtopic.php?t=19817

 

Nikt tego tematu nie usuwał, nie przenosił etc. Jedyna interwencja to skasowanie przeze mnie kilku postów na temat przebiegu samochodu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

marwol, Bo:

1 - dyskusja została zgłoszona przez forumowiczów jako jałowa

2 - się z tym zgodziłem

3 -

Wszystkie "wycieczki słowne" w tematach dotyczących sprzedaży/kupna będą usuwane a ich twórcy będą karani ostrzeżeniami. W tematach tych składamy oferty, potwierdzamy je, informujemy o produktach i dostawach.

4 - nienawidzę hipokryzji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam. Założyłem dzisiaj temat odnośnie wosku do białego lakieru. Tekst przez jakiś czas wisiał w dziale "Woskowanie lakieru" po czym znikł, został usunięty?

Ktoś wie może, co i dlaczego się z nim wydarzyło ?? ( w Koszu go nie ma )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
do białego używa się takiego samego wosku jak do każdego innego lakieru.

... a i tak jest dupa a nie efekt :mrgreen:

 

temat wosków stricte przeznaczonych do białego lakieru (obu dwóch :) ) został już na forum poruszany wielokrotnie i puki co wyczerpany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam administrację.

 

Chciałem złożyć na wasze ręce/oczy oficjalną prośbę zdjęcia bana użytkownikowi WaxParadise.

 

:arrow:http://forum.kosmetykaaut.pl/profile.ph ... file&u=861

 

 

Czytałem archiwalne posty tego użytkownika, dyskusje w których brał udział - rozumiem, że niektórych mogły wkurzyć jego wypowiedzi. Rozumiem, że można kogoś po prostu nie darzyć sympatią ale uważam, że kolega dysponuje sporą wiedzą tematyczną i po prostu może wnieść na forum dużo więcej dobrego i pożytecznego, niż złego.

Miałem z nim styczność kilka razy i uważam, że jest na tyle "światły" żeby wyciągnąć wnioski z wydarzeń historycznych.

 

Do napisania tej prośby skłoniły mnie (oprócz własnego wrażenia), rozmowy z innymi użytkownikami forum, którzy podzielają moją opinię o przydatności takich użytkowników na naszym forum - mam nadzieję, że wypowiedzą się też w tym temacie.

 

 

Pozdrawiam.

 

 

Artur

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolega dysponuje sporą wiedzą tematyczną i po prostu może wnieść na forum dużo więcej dobrego i pożytecznego, niż złego.

 

A tak popieram . Chyba należy dać koledze szansę na odkupienie "win" . A że ludzie są miłosierni i wybaczają to czemu nie .

Odcierpiał już chyba swoje .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.