Skocz do zawartości

CleanTech - Cover - Quick Coat


Cleantle

Rekomendowane odpowiedzi

  • Dystrybutor

W coverze zachodzi mała zmiana, w ostatniej chwili dodalismy do finalnego produtku kolor i zapach i niestety musimy zarówno z koloru I zapachu zrezygnować. W jakiś sposób jednak wpływał na produkt  (A miał tego nie robić).

Mamy nadzieję że nie będzie Wam ta zmiana przeszkadzała

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, cleantechco napisał:

W coverze zachodzi mała zmiana, w ostatniej chwili dodalismy do finalnego produtku kolor i zapach i niestety musimy zarówno z koloru I zapachu zrezygnować. W jakiś sposób jednak wpływał na produkt  (A miał tego nie robić).

Mamy nadzieję że nie będzie Wam ta zmiana przeszkadzała

I będzie i nie będzie. Wszystko zależy od tego w jaki sposób wpływa na ten produkt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, cleantechco napisał:

W coverze zachodzi mała zmiana, w ostatniej chwili dodalismy do finalnego produtku kolor i zapach i niestety musimy zarówno z koloru I zapachu zrezygnować. W jakiś sposób jednak wpływał na produkt  (A miał tego nie robić).

Mamy nadzieję że nie będzie Wam ta zmiana przeszkadzała

A jaki ma wplyw 🤔

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, smerf91 napisał:

Jak dla mnie to skoro jest z nim coś nie tak to powinni wymienić na nowy pełnowartościowy produkt... Nic mnie tak nie wkurza jak testowanie produktów na klientach. 

Haha, a  mi już pacjentów na niego brakuje i za dużo w butli nie zostało.  A tu nowa edycja w drodze.

Czuje się jak ci co mają testować tą nową szczepionkę haha.

  • Haha 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor

Panowie nikt nie napisał że jest wadliwy. Jak będzie wadliwy to zobaczycie i go wymienimy 😉 dopóki wam się serek nie zrobił z produktu to jest wszystko ok. Nam na 600 sztuk zdarzyło się parę sztuk które się zwazyly i nawet nie zdążyły dotrzeć do sklepu, a co dopiero klienta końcowego 😉

Jak ktoś zaobserwuje to się do nas odezwie I wymienimy ale produkt doslownie po paru dniach się rozwarstwial od zmieszania więc wyeliminowalismy wszystkie wadliwe przed sprzedażą. To jest informacja że jakbyście kupowali za jakiś czas następna butelkę to żeby was nie zdziwił brak koloru i zapachu.

32 minuty temu, AudiBlask napisał:

Jeszcze nawet dobrze nie użyłem a już nowa wersja 🤣

Można wymienić wadliwy produkt? 

Wadliwe sztuki nie trafiły do sprzedaży.

  • Lubię to 2
  • Okay 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor
3 godziny temu, KUBA46 napisał:

I będzie i nie będzie. Wszystko zależy od tego w jaki sposób wpływa na ten produkt.

Chodzi o rozwarstwianie się produktu I brak możliwości zmieszania go ponownie.

1 minutę temu, AudiBlask napisał:

@cleantechco Czyli jak za np 4 miesiące zrobi mi się z niego serek to wtedy mi go wymienicie? Nie mam myjni ani nie działam zarobkowo więc za szybko go nie zużyję 

Pewnie że tak chociaż wątpię żebyś miał taką sztukę. Jeśli miałby się rozwarstwic to już by to nastapilo 

Godzinę temu, V1RU$ napisał:

Haha, a  mi już pacjentów na niego brakuje i za dużo w butli nie zostało.  A tu nowa edycja w drodze.

Czuje się jak ci co mają testować tą nową szczepionkę haha.

Nie martw się jeśli na starej wersji nie zauważyłeś że coś z nią nie tak (A uwierz mi że byś zauważył odrazu  😛 ) to znaczy że była ok 

Godzinę temu, smerf91 napisał:

Jak dla mnie to skoro jest z nim coś nie tak to powinni wymienić na nowy pełnowartościowy produkt... Nic mnie tak nie wkurza jak testowanie produktów na klientach. 

Tu chodzi o pare sztuk które nie trafiło do sprzedaży ale zawazylo na naszej decyzji o wycofaniu koloru i zapachu. 

Godzinę temu, menior napisał:

Ja juz wzielem 2 sztuki tego zapachowego 😔😔😔

Jak nie masz serka zamiast produktu to wszystko jest z nim ok 😉 nie dopuscilysmy do sprzedaży wadliwego produktu. Po prostu informujemy żeby klient nie był zdziwiony jak wróci po produkt za pare miesięcy.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

@cleantechco a z ciekawości sprawdzaliście czy taki rozwarstwiony produkt dalej działał? Wiadomo barwniki plus zapachy bywaja kapryśne i chyba kazdy producent chemii to wie, ale ciekawy jestem jak taki produkt rozwarstwiony wpływa na jego właściwości, bo w sumie powinno oddzielić sie zapach plus kolor a sam finalny produkt powinien być ok 😄 

Czaje sie na covera od dłuzszego czasu i grzecznie czeka w koszyku na BF 😄  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor
1 minutę temu, Streat napisał:

@cleantechco a z ciekawości sprawdzaliście czy taki rozwarstwiony produkt dalej działał? Wiadomo barwniki plus zapachy bywaja kapryśne i chyba kazdy producent chemii to wie, ale ciekawy jestem jak taki produkt rozwarstwiony wpływa na jego właściwości, bo w sumie powinno oddzielić sie zapach plus kolor a sam finalny produkt powinien być ok 😄 

Czaje sie na covera od dłuzszego czasu i grzecznie czeka w koszyku na BF 😄  

Wygląda to na tyle źle, że wątpię żeby jakikolwiek klient po to sięgnął  😄 dlatego nie testowaliśmy ale raczej nie działały dobrze, nie wiadomo co dokładnie się wytrąciło i czy tylko zapach/kolor czy może cały produkt. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
1 minutę temu, cleantechco napisał:

Wygląda to na tyle źle, że wątpię żeby jakikolwiek klient po to sięgnął  😄 dlatego nie testowaliśmy ale raczej nie działały dobrze, nie wiadomo co dokładnie się wytrąciło i czy tylko zapach/kolor czy może cały produkt. 

to niezły serek musiał z tego wyjść 😛 Na aucie pewnie bym nie testował ale od czego jest maska testowa 😛 Mimo wszystko bardzo dobre posuniecie i fajnie ze szybko zareagowaliście! 😄 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor
3 minuty temu, Streat napisał:

to niezły serek musiał z tego wyjść 😛 Na aucie pewnie bym nie testował ale od czego jest maska testowa 😛 Mimo wszystko bardzo dobre posuniecie i fajnie ze szybko zareagowaliście! 😄 

Wychodzimy z założenia że lepiej się przyznać do błędu odrazu i poinformować klientów o zmianie niż żeby ktoś był później zaskoczony.

  • Lubię to 6
  • Super 1
  • Okay 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Mam pewną wątpliwość co do Covera, nie wiem do końca jak go traktować. Z początku widziałem go jako boostera, ale nie pokazał się tutaj z dobrej strony. Wydajność i aplikacja fakt nie miałem żadnych problemów więc na plus, aczkolwiek jak na quickdetailera to cena trochę duża, bo z trwałością rzędu 1000-1300 km po mieście fajnych kropelek to raczej jako boostera bym nie nazwał.
Nigdzie nie nalegam aby cena była niższa, ale może nieco polepszyć trwałość w przyszłości. Dodam iż mój produkt był jednym z pierwszych dostępnych i się rozwarstwił mogę podesłać fotkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor
16 godzin temu, ValiooX napisał:

Mam pewną wątpliwość co do Covera, nie wiem do końca jak go traktować. Z początku widziałem go jako boostera, ale nie pokazał się tutaj z dobrej strony. Wydajność i aplikacja fakt nie miałem żadnych problemów więc na plus, aczkolwiek jak na quickdetailera to cena trochę duża, bo z trwałością rzędu 1000-1300 km po mieście fajnych kropelek to raczej jako boostera bym nie nazwał.
Nigdzie nie nalegam aby cena była niższa, ale może nieco polepszyć trwałość w przyszłości. Dodam iż mój produkt był jednym z pierwszych dostępnych i się rozwarstwił mogę podesłać fotkę.

Podaj adres w wiadomości prywatnej wyślemy nowy  🙂

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.