Skocz do zawartości

ServFaces 365 Spray Coat


Gardor

Rekomendowane odpowiedzi

15 godzin temu, Streat napisał:

jak na moje nie ma sensu, lepiej położyc servface tak jak kiedys duzo kłądłem visiona tak wolałbym położyć servface, łatwiejsza aplikacja, lepsze hydro i wyglad podobny. Vision ma tą wade że szybko spada mu hydro.  

Mam właśnie zaaplikowanego Visiona i faktycznie hydro nie powala. Za to efekt szkła jest zajebiaszczy 🙂

A servface faktycznie sie utrzymuje 6-12mcy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, damiano2007 napisał:

U mnie 12-mcy tak jak widać na filmiku. Hydro każdy może sam ocenić 🙂

Dzięki.

Zastanawiam się wlasnie nad kanapką bo Vision ma hydro średnie, tu hydro wygląda lepiej więc może Vision + 365 daloby zadowalający efekt :D?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, grechut napisał:

Dzięki.

Zastanawiam się wlasnie nad kanapką bo Vision ma hydro średnie, tu hydro wygląda lepiej więc może Vision + 365 daloby zadowalający efekt :D?

A jest sens robić kanapkę? W przypadku powłoki polimerowej nie wiem czy jest sens. Aplikacja niby prosta ale kto co woli 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@V1RU$ Cleaner Ultima odtłuszcza a Neutra neutralizuje to co po Ultimie zostało. Oba produkty mogą być stosowane solo, ale w duecie robią to co powinny.

@PawelRDM, tak, dobrze odtłuścić, poczekać aż odparuje i można aplikować.

Połączenie Cleaner Ultima plus Neutra, skraca czas pracy.

 

  • Dziękuję 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, ShiningCar napisał:

@V1RU$ Cleaner Ultima odtłuszcza a Neutra neutralizuje to co po Ultimie zostało. Oba produkty mogą być stosowane solo, ale w duecie robią to co powinny.

@PawelRDM, tak, dobrze odtłuścić, poczekać aż odparuje i można aplikować.

Połączenie Cleaner Ultima plus Neutra, skraca czas pracy.

 

Ale czy tak skraca czas to nie wiem, wszak muszę dwa razy ogarniać tą samą robotę.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Neutralizujesz chemię, która powinna odparować przed aplikacją powłoki, więc nie czekasz i zastanawiasz się czy to już tylko działasz 😉

(przez co zapewne szybciej możesz zaaplikować produkt końcowy (Spray Coat/powłoka).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ral6014, to nie jest powłoka ceramiczna tylko tzw. super sealant.

Bajecznie łatwa aplikacja a dodatkowo śliskość, szklistość i hydrofobowość, to uzyskasz przez kilka solidnych miesięcy po dobrym związaniu z lakierem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...
25 minut temu, damiano2007 napisał:

Ja miałem w nieoryginalnym psikaczu, także u mnie zrobił się kisiel. 

Ok, ja mam nówkę oryginalną jeszcze w folii, chciałem zrobić podejście testowe na 2-3 elementy, ale jak mam wypsikać 5% opakowania, a z reszty zrobi się kisiel, to średni interes. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.