Skocz do zawartości

ServFaces 365 Spray Coat


Gardor

Rekomendowane odpowiedzi

  • Moderator
32 minuty temu, analyzator napisał:

Liczyłem na więcej to znaczy że postoi sobie rok i będę mógł reaplikować

szczerze to koszt ~50zł wiec mozna zaszaleć i cała butelke wylać na jedno auto a na pewno lepiej dać grubszą warstwe, ja na crv'ke przy dwóch warstwach zużyłem 50ml wiec dac 3 warstwe i mamy fajna kanapke 😄 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

@ShiningCar Cześć!

Całe auto od aplikacji powłoki przeszło 2  dekontaminacje (t&g, deiron, piana typowo zasadowa ). WSR nie używałem. 

Co do mycia bieżącego to różnie. Kwaśne szampony też były. Wczoraj (przed zdjęciami) myłem auto szamponem 4detailer yellow candy. Szampon ten niby jest odtłuszczającym.

 

W chwili obecnej na aucie Servfaces 365 jest tylko na błotniku przód / kierowca. Reszta auta to inne specyfiki 😄  Dół błotnika przy kole jak widać żyję bardzo dobrze 🙂

 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
  • Moderator
10 minut temu, ShiningCar napisał:

Nie wiem jak dla Was, ale dla mnie 365 to topka najłatwiejszych w aplikacji produktów typu Spray Coat/Super sealant.

 

 

Sorki za moje lenistwo - wkleisz link do produktu ze sklepu ?

  • Okay 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Domel napisał:

Sorki za moje lenistwo - wkleisz link do produktu ze sklepu ?

https://shiningcar.pl/woski-syntetyczne/servfaces-365-spray-coat-latwa-w-aplikacji-powloka-ochronna-super-sealant-do-lakieru-75ml

 

Tylko uważaj po otwarciu żeby powietrze się nie dostawało bo się glut zrobi (stężeje). 

 Najlepiej owinąć folią stretch. 

Ja tego nie zrobiłem to jest kisiel 😜

  • Dziękuję 1
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
39 minut temu, damiano2007 napisał:

https://shiningcar.pl/woski-syntetyczne/servfaces-365-spray-coat-latwa-w-aplikacji-powloka-ochronna-super-sealant-do-lakieru-75ml

 

Tylko uważaj po otwarciu żeby powietrze się nie dostawało bo się glut zrobi (stężeje). 

 Najlepiej owinąć folią stretch. 

Ja tego nie zrobiłem to jest kisiel 😜

Dzieki, nie miałem warunków i poblokowane stronki by sam sprawdzic 🙂

No nic - trzeba dodać do koszyka 😄

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, Domel napisał:

Dzieki, nie miałem warunków i poblokowane stronki by sam sprawdzic 🙂

No nic - trzeba dodać do koszyka 😄

Do kompletnej aplikacji są jeszcze dwa preparaty odtłuszczające, też z rodziny Servfaces. Nie wiem, czy aż tak znacząco wpływają one na aplikację, ale odtłuszczająco (jak i śmierdząco :) się sprawdzają. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@damiano2007, dokładnie, warto wspomnieć, że SF ma wyjątkowe płyny inspekcyjne na których nie ma ani czerwonych czaszek ani wykrzykników.

Cleaner Ultima to produkt, który usuwa pozostałości po woskach i silikonach i używamy go jako pierwszy.

Drugi Clener Neutra, produkt który neutralizuje środki chemiczne i pozwala na aplikację powłok i wosków w zasadzie od razu, bez straty czasu np. na odparowanie.

  • Lubię to 1
  • Okay 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
5 godzin temu, damiano2007 napisał:

Tylko uważaj po otwarciu żeby powietrze się nie dostawało bo się glut zrobi (stężeje). 

no i uwaga przy otwieraniu, u mnie lekko zagazował i lekko wystrzelił ale dostałem go jak były upały i prawdopodobnie przez to tak sie stało, także najlepiej otwierac zdala od oczu i na świezym powietrzu 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
2 godziny temu, grechut napisał:

A czy taka kanapka z FX VIsion C12 + Serv 365 miałaby rację bytu :D?

jak na moje nie ma sensu, lepiej położyc servface tak jak kiedys duzo kłądłem visiona tak wolałbym położyć servface, łatwiejsza aplikacja, lepsze hydro i wyglad podobny. Vision ma tą wade że szybko spada mu hydro.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.