Skocz do zawartości

Prostaff CC Water Gold Premier - stary CC WG na sterydach..?


Eidos71

Rekomendowane odpowiedzi

11 minut temu, boT napisał:

ja już te Volvo to bym że zlomowal 🤣 ty masz kuźwa wiecznie problem 🤭🤣🤣 

Śmiga jak złoto jeszcze (podłubane jest). Wygodne, idealne gabarytowo i co nieco da się da się jeszcze młotkiem naprawić 🙂

A lakier obnaża wszystkie słabe strony produktów 🙂

 

13 minut temu, boT napisał:

A słuchaj odnośnie soffta nowego, temat masz aktualny na masce? 

Pytasz o Fusso 9019 ?

Jeśli tak to zerknij da wątku o Fusso. Dziś 2 update'y wrzuciłem.

Jeśli o Super Splasha pytasz to sprawa się odwleka bo nie mam cleanera Soft99 a chciałem pewne porównanie trwałościowe zrobić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
22 minuty temu, Strus napisał:

A lakier obnaża wszystkie słabe strony produktów

Mówie Ci, nie używaj tych WaxOfów - one zatykają - zetnij ten lakier futrem na rotacji - będzie wszystko jak należy bill murray yes GIF

  • Okay 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
18 minut temu, Strus napisał:

Masz dowód że zatykają ?

Tak, wałkowałem kilka produktów. musiałbym się dokopać mam tego kilka TeroB...

19 minut temu, Strus napisał:

Poza tym argument żaden bo jak ich nie używałem było to samo.

A no to zmienia postać rzeczy, sam znasz swój lakier lepiej.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Domel napisał:

Tak, wałkowałem kilka produktów.

 Kilka ? Rozwiń. Bo o ile się nie mylę na polskim rynku są 4 takie produkty. Mam 3

 

Jeśli masz takie wnioski po korzystaniu przynajmniej 3 z nich to będę wdzięczny jeśli założysz temat i poprzesz to konkretami

  • Okay 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Strus chciałem w sobotę coś wspomnieć ale tak deszcz napierdziela że nie było sensu, złapałem zdjęcia przed południem w sobotę, bo zapowiadała się pogoda a po 14 nagła zmiana pogody.  

Ale Auto mam nie myte od tamtej pory jak wrzuciłem qd, może dzis albo jutro wrzuce cosik 🤭 zobaczymy co tam za hydro jeszce zostało. 

Ale widzę że deszcz naprawdę świetnie sam domywa mi Auto, non stop na zewnątrz , ale udało się złapać fotę brudasa i moich terenów polowych 🤭

IMG_20200301_102446.jpg

IMG_20200301_102425.jpg

IMG_20200301_102436.jpg

IMG_20200301_102509.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Strus napisał:

@Eidos71, jak Wasze odczucia co do trwałości w obecnych pogodach ?

Na razie nie mam kontaktu z autem, na którego maskę testowo trafił WG CC Premier. Czekam na akcesorium, aby wykonać drugą część testu. Mam nadzieję, że niedługo ta druga część i całość podsumowującą test zostanie przeze mnie wykonana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ja zakończyłem testy.

 

 

 

 

Kilka słów podsumowania.

Nie sprawdzałem nigdy trwałości WG w warunkach deszczowo-zimowych także i dla niego to pierwszy raz. O ile latem potrafił mi wytrzymać 4-6 tygodni o tyle w obecnych warunkach jest to do 3 tygodni. Skąd te 3 tygodnie? Skoro po 17 dniach na mojej masce jeszcze jest to za 4 dni pewnie też go ciut będzie. A raczej byłoby (dziś maska została oczyszczona). Nowa wersja wcale nie jest lepsza wytrzymałościowo. Wręcz gorsza co pokazuje wolniej zrzucając wodę w stanie agonalnym. Różnica niby niewielka ale skoro to test to należy to odnotować. Jest ciut słabsza od obecnego WG. Dorzućmy do tego odrobinę mniej przyjazną aplikację i wniosek mam następujący:

jeśli komuś bardzo zależy na krótkotrwałym przyciemnieniu kosztem niewielkiej utraty efektu szkła to produkt wydaje się być godny uwagi. Dla mnie zakup nowej wersji nawet zakładając tą samą cenę nie ma uzasadnienia.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Uzupełnienie pierwszej części testu / prezentacji. Tym razem porównanie poziomu połysku CC WG Premier i CC WG. W dalszym ciągu twierdzę, że Premier będzie wart włączenia go do posiadanego arsenału - nawet w przypadku detailerów, którzy posiadają już dotychczasowy CC WG...

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrz, jak odmienne wnioski można wyciągnąć z tego samego produktu. Fajne jest to że ta cała zabawa jest na pewnych polach mocno subiektywna. Inne oko, inny lakier, inne słońce i już wszystko może wyglądać inaczej 🙂

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.