Skocz do zawartości

Prostaff CC Water Gold Premier - stary CC WG na sterydach..?


Eidos71

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, pablo15005 napisał:

@Strus mf swieza czysta jesli chodzi o mazy? 

To jest QD. 
Ja przy takich produktach nie korzystam z kilku fibr. Jedna ma wystarczyć. Zawsze są czyste bo ja piorę fibry po każdym użyciu

3 minuty temu, Domel napisał:

OFFTOPIC:

Fajną masz tą myjnię, że pozwalają Ci się tam bawić 🙂

5 stanowisk, trochę na uboczu. Myjnia bez nadzoru. Wiec nawet nie ma nikogo kto mógłby cokolwiek powiedzieć 😂

  • Okay 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Strus  - w Twoim materiale (wg mnie) widać wyraźnie, że Premier mocniej przyciemnia. Mazanie się (chociaż oglądając na komórce tego nie widzę) może być spowodowane dużą ilością aplikowanego produktu (aplikowałeś "na bogato"), lub wilgotnością otoczenia (ja aplikowałem w garażu, przy +12 stopniach C i wilgotności 74 %). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Strus  po Twoich wcześniejszych wpisach myślałem, że naprawdę będzie gorzej. Aplikujesz na bogato - tak jak ja każde qd, a te mazy co już są na foto to moim zdaniem drobiazg. Na lato będzie się czym bawić 😛 

P.S. Jak to pachnie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Eidos71 napisał:

w Twoim materiale (wg mnie) widać wyraźnie, że Premier mocniej przyciemnia

Nie w/g Ciebie. On zdecydowanie mocniej przyciemnia. I taki jest mój wniosek na końcu filmu. Innego się nie da wyciągnąć.

 

9 minut temu, Eidos71 napisał:

wilgotnością otoczenia

Na to bym stawiał bo na całości auta były 2-3 psiki na element, więc nie było na bogato. Na bogato poleciał fragment maski. Zawsze tak sprawdzam właściwości związane z aplikacją i docieraniem.

 

5 minut temu, Michał82 napisał:

P.S. Jak to pachnie?

Tak jak WG czyli praktycznie nie pachnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maj / czerwiec

Widzialem te zdjęcia kilka dni temu. Też mnie powaliło. Jednak na dobrze utrzymanych lakierach aż takiego efektu nie ma. Tutaj krycie rysek i przyciemnienie robi robotę  

Ciekawe też ile taki efekt się na RAMie utrzyma

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Strus  nie ma  co oczekiwac , dla mnie do dwoch tygodni to max , przecież wiecej nikt nie wytrzyma tyle czasu bez użycia jakiegokolwiek siuwaksu  😄😄 

 

Ale zmylem go wipeotem trzy strzaly , przetarlem i się zmył , napewno nie mialo czasu polezec i sie związać , poniewaz zmmylem to zaraz po aplikacji i sprawdzeniu hydro z mgielki , byłem ciekawy 😄 Dalszą trwałość sprawdzę normalnie na swoim aucie w naturalnych warunkach  😄 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mały update.
 

Po 8 dniach w obecnych pogodach, gdzie prawie non stop pada, na moim aucie o ładnym kropelkowaniu po umyciu można zapomnieć. A przynajmniej na masce.

 

Po lewej nowy, po prawej stary. Psikane z atomizera.

IMG_3313.JPG.d5e2e07797e405ac5530ff938cd46f59.JPG

 

Tyczy się to zarówno starej jak i nowej wersji. Niestety dla nowości, stara wersja zachowuje się sporo lepiej w momencie spłukiwania. Niestety nie miałem jak filmu nagrać.
Przyciemnienie oczywiście kompletnie niewidoczne. 

 

Psikanie z atomizera na drzwi wygląda tak:

 

W weekend sprawdzę drugie auto

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U siebie wrzuciłem na całe Auto Quicka tylko po prewashu Tar i deironizer lakier wyjalowiony. W piątek na weekend, do dzisiaj jeżdżę, pogoda jest naprawdę desszczowa. I teraz tak Auto po zrobieniu trochę przebiegu około 30 km, następnie nocowanie pod blokiem gdzie jest ruch, dwie noce, natespnie odjechaniu spod bloku na firme, i auto wygląda nadal schludnie, ogromny plus dla produktu za to że brud nie czepia się aż Tak, jestem pod wrażeniem,  ogólnie po aplikacji jak to na CC water przystało, ładne szkiełko, krycie mikrorysek i przyciemnienie, produkt ma wszystkiego po trochu dodatkowo dużo mniej kropelek, niż na starym i osuszanie auta w czasie jazdy 10 km i auto suchutkie 💪

U mnie kondycja lakieru nie za ciekawa, kupa rys, swirli  produktu nie żałowałem. Obficie potraktowane Auto produkt napewno będzie u mnie qdekiem nr jeden zaraz po zwykłej wersji  💎 

 

Zdjęcia pod blokiem i po 30 km miastowej jazdy na samym końcu , postała dwie noce, Poniedziałek wtorek jazda następne 60 km, i wtorek zrobione zdjęcia. W piątek zrobię kolejne, jak wygląda po 7 dniach i jakich drogach jeżdżę bo to też musicie zobaczyć jaka u mnie droga. Narazie jeszcze muszę po takiej jeździć 😒 hydro również zobaczymy, coś uda się nagrać szybkiego. 

IMG_20200223_111754.jpg

IMG_20200223_122233.jpg

IMG_20200224_132855.jpg

IMG_20200224_132816.jpg

IMG_20200223_122248.jpg

IMG_20200223_111737.jpg

  • Okay 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Streat  jest fajnie zgadza się 💎😁 ale bardziej cieszy mnie fakt dużo mniejszego brudzenia się po jeździe, jeżdżę po wertepach specjalnie teraz zobaczyć jak będzie zachowywał się na pierwszym myciu, mam nadziej że tu również pójdzie dobrze i wytrzyma do tego drugiego mycia, to będzie sukces bo QD, ma ogrom możliwości, a co lepsze fajnie robi robotę na na przykład water spoty świeże, jak i na zaschnieta plamy po w np nie domytej chemii. Produkt ma tutaj również dużego plusa. 

 

Na trwałość nie liczę w tym produkcie tak jak w każdym innym Quicku, bo nie o to w nich chodzi i tu nawet nie szukam wrażeń, bo na siłę udawadniac trwałość bez sensu, zamysł jest inny. To ma być produkt uniwersalny i pod ręką i ma jak najwięcej z siebie dać wtedy kiedy jest to konieczne w danej chwili, myślę że na lato i jakieś spoty show car, i pokazać się z jak najlepszej stronę to  to będzie jego podium 🥰😘🥰

Screenshot_20200226_200517_com.android.chrome.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Streat napisał:

@boT myślałem ze 2 fotka to po umyciu i 😂  ależ to sie szkli 😄 

Moim zdaniem mniej niż zwykły WG. 
nie znam przyciemniającego produktu który dawałby więcej „szkła, szajnu, glossu” niż bardzo podobny ale nie przyciemniający. 
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Strus  ogólnie to jest temat rzeka i można się tylko w większości sprzeczać. Moje odniesienia są do aut nie ograniczone do 1/ 2 szt,  a do  aut klientów które są pod opieką , jak i swoich aut czy rodziny . I jest to weryfikowane przez okres kilku/kilkunastu miesięcy i więcej  na pokaznej ilości aut. I przeważnie jest tak że na jednym dany produkt wyciągnie mniej a na drugim więcej a na trzecim wyrywa z butów, i w tym przypadku wygrywa produkt który jest w stanie zadowolić większą ilość odbiorców. 😉

A weryfikacja To jest tak, że jak ktoś siedzi w tym lata czy obcuje z tym na codzień nawet hobbystycznie to jest w stanie wyłapać ten efekt, ale też nie jest to takie proste. Każdy ma swoje produkty, swoje odczucia, sowje zdania, swoje podsumowania ale wszystkie są subiektywne w twoim/moim/jego odczuciu.

Jeżeli Street mówi że fajnie się szkli i jest to jego subiektywna wypowiedź to ja w to nie wnikam, bo oczywiście ma rację, ponieważ produkt robi robotę. Jeżeli wezmę inny produkt przykładowo luxory z Soffta i dodam zdjęcie i napisze fajne szkiełko, i ktoś drugi, trzeci to potwierdzi to znaczy że on również widzi dobre szklenie i to jest jego subiektywne zdanie  Jeżeli ktoś mi napisze że adbl ssw się szkli, i mniej brudzi, czy nie łapie tak brudu lub jest mega śliski to zwyczajnie moje subiektywne zdanie w tym przypadku będzie przeciwne, bo dla mnie to nic nie daje, tak więc temat rzeka... Ale znajduje zastosowanie i dla niego, i nie przekreślam go na wstępie. 

Ogólnie nowa wersja dla mnie jest to balans między wszystkimi zaletami tego typu produktu w wydaniu Prostaffa,  i chcę aby zasilił moją półkę z qdekami. 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to wieczorny update. 
 

Przejechane około kilometra po deszczu. 
Przypominam - po lewej od środka maski nowy WG; po prawej stary..... 


8E8B1F6A-DCA6-4176-9861-272C2561B5EF.jpeg.0ab39b0fc12aac996d6207ef3c70ef8b.jpeg

 

Po zabawach z atomizerem wydawałoby się że nowy zrzuca lepiej a co za tym idzie po jeździe z wodą na masce strona nowego powinna być bardziej sucha. Niestety tak nie jest. Lepiej wypada stary WG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.