Skocz do zawartości

Zapraszamy do przetestowania naszej Niewidzialnej Wycieczki.


NEOXAL EUROPE

Rekomendowane odpowiedzi

10 godzin temu, NEOXAL EUROPE napisał:

To bardzo dobra idea. Dziękujemy! W dowód wdzięczności dołączamy Cię do grona zwycięzców. Gratulujemy! Prosimy o adres na priv. 👏👍😁

No i wyszło granie #dejprobke 🤣

@NEOXAL EUROPE Nie to było moją intencją, ale dziękuję Wam bardzo

 

  • Okay 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@NEOXAL EUROPE

Hmm... Proszę spojrzeć na post #52. Wpisałem się tam pod numerem 37., a później w poście #55 kolega @Bitek chyba omyłkowo nadpisał się w to samo miejsce, tym samym usuwając mnie z listy 😉
Akurat tak się stało, że maszyna wylosowała m.in. numer 37 ... 😄

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor
52 minuty temu, Sinus napisał:

@NEOXAL EUROPE

Hmm... Proszę spojrzeć na post #52. Wpisałem się tam pod numerem 37., a później w poście #55 kolega @Bitek chyba omyłkowo nadpisał się w to samo miejsce, tym samym usuwając mnie z listy 😉
Akurat tak się stało, że maszyna wylosowała m.in. numer 37 ... 😄

Witam Kolegę, rzeczywiście mamy tu problem. Nie wiem jak działa algorytm forum. Wydawało mi się, że numery nadawane są automatycznie. Zwrócę się o pomoc do administratora strony. 

Pozdrawiam Grzegorz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor
46 minut temu, NEOXAL EUROPE napisał:

Witam Kolegę, rzeczywiście mamy tu problem. Nie wiem jak działa algorytm forum. Wydawało mi się, że numery nadawane są automatycznie. Zwrócę się o pomoc do administratora strony. 

Pozdrawiam Grzegorz

Tak jak wyżej opisałem, wysłałem prośbę o pomoc do administratora strony. Poczekajmy na odpowiedź.

Pozdrawiam Grzegorz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, NEOXAL EUROPE napisał:

Tak jak wyżej opisałem, wysłałem prośbę o pomoc do administratora strony. Poczekajmy na odpowiedź.

Pozdrawiam Grzegorz

Bardzo prosto 😉
Kolega @Bitek zacytował Wasz post, który zawierał listę osób do nr 36., a wyżej ja zapisałem się pod numerem 37. 😉 
Forum tutaj w niczym nie zawiniło, po prostu użytkownik zacytował ostatni post, który nie zawierał najświeższej listy zgłoszeń.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor
16 minut temu, Sinus napisał:

Bardzo prosto 😉
Kolega @Bitek zacytował Wasz post, który zawierał listę osób do nr 36., a wyżej ja zapisałem się pod numerem 37. 😉 
Forum tutaj w niczym nie zawiniło, po prostu użytkownik zacytował ostatni post, który nie zawierał najświeższej listy zgłoszeń.

Ok, czyli jest pomyłka a nie przejaw złej woli? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, NEOXAL EUROPE napisał:

Ok, czyli jest pomyłka a nie przejaw złej woli? 

Pewnie, że nie. Po prostu kolega @Bitek powinien zacytować post nr 52, a zacytował ostatni przed swoim, czyli post nr 54.

To zapewne zwykłe niedopatrzenie 😉

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor
5 minut temu, Sinus napisał:

Pewnie, że nie. Po prostu kolega @Bitek powinien zacytować post nr 52, a zacytował ostatni przed swoim, czyli post nr 54.

To zapewne zwykłe niedopatrzenie 😉

 

Dobrze, nie będziemy kopii kruszyć. Prześlij proszę adres do wysyłki. Mam jednocześnie nadzieję że wszyscy zwycięzcy opublikują na forum swoje opinie 😉

Pozdrawiam Grzegorz

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor
Godzinę temu, Bitek napisał:

Moja wina z listą, musiało być tak jak opisał @Sinus listę pobrałem z ostatniego postu, który był cytowany. Jeśli jest konieczność odstąpię wygraną 🙂

😊 Dzięki, sprawa załatwiona. Nic nie trzeba odstępować. Damy radę 👍

Pozdrawiam Grzegorz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 13.02.2020 o 13:50, NEOXAL EUROPE napisał:

Chętnych wybieram metodą losowania. Czas naboru to 7 dni. Zapraszamy! 

Nie żebym się czepiał ale chyba 7 dni od 13 lutego to dopiero jutro a losowanie odbyło sie po 5 dniach. Gratulacje dla zwycięzców. @Domel czekam na Twoją rzetelną jak zawsze opinię i filmik.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor

Dziękuję za zwrócenie uwagi. Błąd po naszej stronie. I naprawdę nie wiem jak to się stało. Sypiemy głowę popiołem i przepraszamy.

Życzymy dobrego dnia

Zespół Neoxal Europe

Pozdrawiam

Grzegorz

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor
35 minut temu, paki112 napisał:

@NEOXAL EUROPE paczka dotarła

W czym Waszym zdaniem najlepiej będzie rozrobić dwa składniki? Tak, żeby można wydajnie aplikować?

W szklanym słoiku, np.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor
W dniu 5.03.2020 o 03:20, Bitek napisał:

Cześć

Produkt był już wysyłany do wybranych osób? 🙂

Cześć, do wszystkich którzy przysłali swoje adresy, tak. Twojego szukam i nie mogę znaleźć. Wysłałeś?

Ps. Coś chyba mamy wyłączone. Twoje pytanie znalazłem dopiero dzisiaj. I to przeglądając poprzednie wpisy który jak się wydawało mi już czytałem. Przepraszam za zwłokę w odpowiedzi.

Pozdrawiam Grzegorz 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, NEOXAL EUROPE napisał:

Cześć, do wszystkich którzy przysłali swoje adresy, tak. Twojego szukam i nie mogę znaleźć. Wysłałeś?

Ps. Coś chyba mamy wyłączone. Twoje pytanie znalazłem dopiero dzisiaj. I to przeglądając poprzednie wpisy który jak się wydawało mi już czytałem. Przepraszam za zwłokę w odpowiedzi.

Pozdrawiam Grzegorz 

Wiadomość prywatną wysłałem 19 lutego tytuł: Test Neoxal 28. Informacja, że wiadomość jeszcze nie odczytana przez Ciebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor
5 minut temu, Bitek napisał:

Wiadomość prywatną wysłałem 19 lutego tytuł: Test Neoxal 28. Informacja, że wiadomość jeszcze nie odczytana przez Ciebie.

Nigdzie tego nie widzę. Możesz wysłać ponownie? Dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.