Skocz do zawartości

Zapraszamy do przetestowania naszej Niewidzialnej Wycieczki.


NEOXAL EUROPE

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...
  • Dystrybutor

Szanowne Koleżanki i Koledzy, minęło już trochę czasu od kiedy otrzymaliście do testów naszą niewidzialną wycieraczkę. Pomimo iż wysłaliśmy ich bardzo wiele nie widzimy żadnego odzewu. Czy możemy poznać przyczynę? 

Z wyrazami szacunku

Zespół Neoxal Europe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
31 minut temu, NEOXAL EUROPE napisał:

Szanowne Koleżanki i Koledzy, minęło już trochę czasu od kiedy otrzymaliście do testów naszą niewidzialną wycieraczkę. Pomimo iż wysłaliśmy ich bardzo wiele nie widzimy żadnego odzewu. Czy możemy poznać przyczynę? 

Z wyrazami szacunku

"kwarantanna" i #zostańwdomu 🙂

Spoiler

Dziś miałem aplikować ale zapomniałem zabrać. Myślę, że jak dobrze pójdzie to w poniedziałek pierwsze zabawy.

 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, NEOXAL EUROPE napisał:

Szanowne Koleżanki i Koledzy, minęło już trochę czasu od kiedy otrzymaliście do testów naszą niewidzialną wycieraczkę. Pomimo iż wysłaliśmy ich bardzo wiele nie widzimy żadnego odzewu. Czy możemy poznać przyczynę? 

Z wyrazami szacunku

Zespół Neoxal Europe

Chłopaki ja tez planuje test w następnym tygodniu ponieważ przez to co się dzieje detailing poszedł na drugi plan , ale od nowego tygodnia mam mieć wolne wiec coś pasuje porobić przy samochodzie/motorze żeby trochę o tym syfie zapomnieć 🤗💪🏻

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

@NEOXAL EUROPE dobrze ze sie przypomnieliście 🙂 popieram podejście. 
 

No to Panowie hopsa hopsa i do testow bo wstyd tak olać temat. Tym bardziej ze juz minęło 1,5 miesiąca 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie tak jak wcześniej wspominałem - sprzedawałem auto i testy chciałem wykonać już na nowym, by móc pocieszyć się efektem 😉 Od 3 tygodni jeżdżę (a właściwie prawie nie jeżdżę...) nowym, ale przez tą epidemię staram się nie ruszać z domu, tym bardziej, że w detailing bawie się na działce. Niemniej o teście pamiętam i na pewno go wykonam, gdy to wszystko już ucichnie 🙂

 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@NEOXAL EUROPE ja test dopiero zrobię w tym tygodniu. Serdecznie przepraszam za takie opóźnienie, wynikło ono  ze spraw zdrowotnych oraz z tego, że dopiero teraz zacząłem  okres #zostńwdomu. Koło środy powinien wpaść test. Pamiętam o teście i jest mi przykro, że się o tyle obsunął temat😔  

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor
1 godzinę temu, daniel87 napisał:

@NEOXAL EUROPE od ilu km/h NW zaczyna działać?

To zależy od kąta nachylenia szyby 😉 

Szanowne Koleżanki i Koledzy, bardzo dziękujemy za odpowiedzi. W sumie, w dzisiejszych czasach, to pytanie z naszej strony wydaje się trochę nie na miejscu. Wybaczcie. Po prostu, jak ktoś coś będzie wiedział, niech da znać. Z góry dziękujemy. Już niedługo wszystko wróci do normy. Jesteśmy tego pewni!

Życzymy zdrowia i pogoda ducha 😊

Zespół Neoxal Europe 👍

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
6 godzin temu, NEOXAL EUROPE napisał:

Neoxal Europ

Pytanko bo gdzieś mi się to obiło o uszy albo oczy.

Nano wycieraczka ma termin ważności ? W sensie jak już zrobimy magiczną miksturę trzeba ją zużyć w ciągu iluś tam dni ?

Oraz wedle tej instrukcji te dwa woreczki to na ile ml wody ?

2020-04-05-16-12-07.jpg


2020-04-05-16-13-03.jpg

 

6 godzin temu, NEOXAL EUROPE napisał:

Wybaczcie. Po prostu, jak ktoś coś będzie wiedział, niech da znać.

Macie całkowite prawo żądać i wymagać testów - taki jest tego cel.

Niestety pogoda do aplikacji u mnie zrobiła się dopiero od tygodnia lub dwóch a niestety prawie od 2 miesięcy siedzę w domu z powodu epidemii. Nie mniej jednak wiem, pamiętam i test na pewno będzie jak zawsze na forum 🙂

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor
13 godzin temu, Domel napisał:

Pytanko bo gdzieś mi się to obiło o uszy albo oczy.

Pzdr.

Po wymieszaniu ze sobą zawartości saszetek powstały produkt nadaje się do użytku przez 24 godziny (do 48 max). Po tym czasie będzie pomału już tracił swoje właściwości.  Nie dopuszczalne jest aby powstały że zmieszania zawartości saszetek produkt, rozcieńczać z jakim kolejek płynem. 

Pozdrawiam Grzegorz

13 godzin temu, redfastereczek napisał:

ja czesto podrózuje samochodem czy jest możliwosć jeszcze dostania  testera 

Przykro nam ale nie.

  • Zły 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Domel mi się wydaje, że bez wody, ja robiłem bez wody, ale @NEOXAL EUROPEpotwierdzi

Roztworu wystarczy Ci na przednią szybę j przednie boczne, ale uważaj, bo jest bardzo płynne i ja trochę (niewiele ale jednak) zgubiłem chcąc przelać do buteleczki (ja wykorzystałem taką szklaną na 20 ml)

  • Okay 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
8 godzin temu, NEOXAL EUROPE napisał:

Po wymieszaniu ze sobą zawartości saszetek powstały produkt nadaje się do użytku przez 24 godziny (do 48 max). Po tym czasie będzie pomału już tracił swoje właściwości.  Nie dopuszczalne jest aby powstały że zmieszania zawartości saszetek produkt, rozcieńczać z jakim kolejek płynem. 

 

8 godzin temu, paki112 napisał:

Roztworu wystarczy Ci na przednią szybę j przednie boczne, ale uważaj, bo jest bardzo płynne i ja trochę (niewiele ale jednak) zgubiłem chcąc przelać do buteleczki (ja wykorzystałem taką szklaną na 20 ml)

Czyli to nie jest produkt do butelki z atomizerem ? Raczej pipeta lub dyspenser i na "wacik" ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • Dystrybutor

Witajcie!

  Podobno w tym tygodniu w wielu miejscach naszego kraju ma popadać deszcz!!! To dobry czas by poczynić obserwacje w działaniu Neoxal 28 niewidzialna wycieraczka. A co za tym idzie napisaniu kilku słów w temacie. Z góry za nie dziękujemy.

Pozdrawiamy

Zespół Neoxal Europe 👍

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Minęło trochę czasu od aplikacji, ale od lutego wychodzę z domu tyle co z psem więc nie było okazji na testowanie.. W weekend złapał mnie akurat deszczyk na autostradzie i było tak:

IMG-5715.JPG.5bbd80733dd269a86b5c05c6542e8e99.JPGIMG-5718.JPG.1f5fb1bb34dbdd1cbf9b7b4168e808af.JPGIMG-5724.JPG.809f839dd8b03af645843834d722a850.JPG

Ciężko przedstawić na zdjęciu działanie tego produktu.. Była to moja pierwsza przygoda z NW i zaliczam ją do tych udanych. Szyba była trochę zaprana robalami kiedy zaczęło kropić, ale mimo to nie musiałem w ogóle włączać wycieraczek. Przy tempomacie ustawionym na 140 cała woda sama szybko uciekała zapewniając dobrą widoczność. Jedyna rzecz która mi nie odpowiada (nie wiem czy to kwestia tego konkretnego specyfiku, czy wszystkich podobnych) to białe smugi jakie pozostają na szybie po przejechaniu wycieraczką. Mimo nowych piór problem nadal występuje. Może to kwestia płynu do spryskiwaczy?

Dziękuję firmie Neoxal  za udostępnienie próbki do testu i pozdrawiam 🙂

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor

Witamy, 

Bardzo dziękujemy za relację. Problem który opisałeś czasami występuje. Na jego występowanie ma wpływ wiele czynników.  Lecz muszę przyznać że do końca nie wiemy dlaczego woda kondensuje się w smugi po przejściu cyklu wycieczki. Wiem jednak że nie zawsze występuje ten problem. A nawet jeśli to po pewnym czasie ustaje. W tym kontekście zależy nam na opinii Recenzentów którzy oczyścili, wypolerowali szybę przed aplikacją tlenkiem ceru. Czy u Was też pojawiła się ta niedogodność?

Tymczasem życzymy dobrego dnia,.

Pozdrawiamy zespół Neoxal Europe

i Grzegorz Baczyński

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.