Skocz do zawartości

Zapraszamy do przetestowania naszej Niewidzialnej Wycieczki.


NEOXAL EUROPE

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • Dystrybutor
W dniu 5.05.2020 o 22:16, keza napisał:

Niestety ten efekt się pojawia. W moim przypadku jest on chwilowy ale jest. Nie wiem od czego to zależy ale przy poprzednich NW też ten efekt się pojawiał.

Dziękuję za wypowiedź. 

Pozdrawiam Grzegorz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie również taki efekt się pojawia, ale nie czyściłam szyby tlenkiem ceru. Zastanawiam się, czy nie pomogłoby zaaplikowanie odrobiny NW na wycieraczki podczas aplikacji na szybę...? Ktoś próbował może?

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

mały update/ zapytanie

NW zaaplikowałem w marcu. Przejechałem od wtedy 5kkm i wycieraczki właśnie zaczęły trzeszczeć. Czy poprawnie zakładam, że trzeszczenie wycieraczek świadczy o końcu życia NW? Jeśli tak, to co najlepiej zrobić żeby przestały pierdzieć? Bardzo to drażniące 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor
9 godzin temu, ter napisał:

mały update/ zapytanie

NW zaaplikowałem w marcu. Przejechałem od wtedy 5kkm i wycieraczki właśnie zaczęły trzeszczeć. Czy poprawnie zakładam, że trzeszczenie wycieraczek świadczy o końcu życia NW? Jeśli tak, to co najlepiej zrobić żeby przestały pierdzieć? Bardzo to drażniące 😉

Wątpliwa sprawa żeby po tak krótkim czasie NW Neoxal przestała działać. Rok jest gwarantowany. Hałas wycieraczek występuje zazwyczaj wtedy gdy przy aplikacji zrobimy coś nie tak lub nałożymy kolejny raz NW bez wcześniejszego, odpowiedniego przygotowania powierzchni szklanych. To jest, jeśli zamierzamy ponownie zastosować NW Neoxal, należy spolerować szybę tlenkiem ceru i odtluscic. 

Jeśli chcemy pozbyć się NW, również należy zastosować tę procedurę.

Pozdrawiam Grzegorz z Neoxal-u 😉

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.