Skocz do zawartości

Porsche Cayman S - pustynna burza


AreK

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, damiano2007 napisał:

Oooo to to to! Dokładnie pamiętam to samo! @AreKobiecal relacje w formacie zdjęć tysiąc plus 😜

Czekamy 😜

 

@Arek mówił o wyzwaniu, że czeka aż ktos targnie się na 1sze miejsce w PSB😜😎

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
59 minut temu, Bare Shine napisał:

Wiec nie powinienes przed nami tego ukrywac 🙂

Tą relacje pisałem 6h bez obróbki zdjęć a ma tylko 350 zdjęć. 
Łącznie ponad 8h pracy więc ten tego 🤔

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba już wszystko zostało powiedziane więc nie będę się powtarzać. Dzięki za relację na takim poziomie, widać bardzo duży wkład pracy w samochód. Robienie zdjęć podczas pracy i późniejsze pisanie relacji... skąd Ty bierzesz na to czas???

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 29.12.2019 o 18:41, marco80 napisał:

@Domel Kaj Ty chcesz tych wszystkich ludzi pomieścić .........Ten balkon nie jest taki duży...........Sory musiałem   ha ha

Ma jeszcze piwnicę. Myślę, że niejeden chciałby tam pokontemplować, albo dał się zamknąć za karę.🤣

@AreK fajna relacja i miło się to oglądało. Ale te felgi od wewnątrz... 🤨 

A nie wolałeś zakleić tej wtyczki taśmą? Mniej roboty przy późniejszym wyganianiu wilgoci. Do zabezpieczenia połączeń elektrycznych lepiej stosować dedykowany do tego preparat, np Kontakt Chemie 61. To już tak z własnej praktyki.😉

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Przecież nie lałem wody na wtyczki. Ten produkt daje profilaktycznie od dawien dawna i świetnie się sprawdza. Nie widzę potrzeby kupowania innej chemii.

Kontakt używam jak mam na utlenione złącza itp 

Co do felg to uwazam, ze jest Ok. Będą i tak piaskowane wiec po co tracić czas i walczyć o coś co nie ma sensu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arku dziekuje za kolejna sliczna relacje, jak zawsze mozna sie wiele dowiedziec i milo spedzic kilka chwil na scrollowaniu.

Wspomniales, ze wlasciciel zostawil Ci auto zebys sobie nim posmigal.. Czy zechcesz podzielic sie swoimi spostrzezeniami na temat jazdy caymanem? Nie ukrywam ze sam co jakis czas ze slinotokiem przegladam oglaszenia 😉

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
11 godzin temu, Pabllo78 napisał:

 Relacja rewelacja:)     .  Te szyby przednie boczne ma przyciemnione piecowo czy to jest folia ?

Folia

 

W dniu 3.01.2020 o 09:33, ter napisał:

Arku dziekuje za kolejna sliczna relacje, jak zawsze mozna sie wiele dowiedziec i milo spedzic kilka chwil na scrollowaniu.

Wspomniales, ze wlasciciel zostawil Ci auto zebys sobie nim posmigal.. Czy zechcesz podzielic sie swoimi spostrzezeniami na temat jazdy caymanem? Nie ukrywam ze sam co jakis czas ze slinotokiem przegladam oglaszenia 😉

Pozdrawiam

Dla mnie rewelacja ale kompletnie nie mam doswiadczenia z jazdą tego typu autami. Brak odniesienia. 
 

  • Lubię to 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 28.12.2019 o 15:56, AreK napisał:

Demontaż kół oraz ich pielęgnacja.
Przeważnie zaczynam od kwasu. Dlaczego nie deironizer? Zapytacie.
Otóż dlatego, że kwas zdejmie bardzo szybko często wręcz wtopione zabrudzenia z klocków.
Kwas jest też dużo tańszy.
Irony to produkty wyspecjalizowane do ściągania osadów metalicznych tak jak t&g do smoły itd.

W jakiej proporcji masz przygotowanego kwasa do mycia felg? 1:10?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@AreK Już któryś raz oglądam tą relację, cały czas jestem pod naprawdę wielkim wrażeniem 🙂 Kawał świetnej roboty i wszystko świetnie zrelacjonowane 🙂 Z Twoich relacji można naprawdę bardzo dużo się nauczyć 🙂 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
20 godzin temu, Marros napisał:

Kawał świetnej roboty i wszystko świetnie zrelacjonowane 🙂 Z Twoich relacji można naprawdę bardzo dużo się nauczyć 🙂 

Dzięki serdeczne. Taką mam ostatnio misję. Przekazywać wiedzę pasjonatom.

  • Lubię to 3
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.