Skocz do zawartości

Pytania do ShiningCar


Domel

Rekomendowane odpowiedzi

  • Moderator

Cześć @ShiningCar

Nie macie luźnego tematu z pytaniami dotyczącego asortymentu, pozwoliłem sobie założyć 😉

Mogę skasować jak wam nie pasuje 😉 Dajcie znać 😉

 

Pytanie pierwsze.

https://shiningcar.pl/quick-detailery/3d-car-care-waterless-car-wash-710ml?from=listing&campaign-id=21

Można/używaliście/sprawdzaliście/wiecie może czy można go używać jako szamponu ? W sensie jak ONR np 30ml na 10litrów wody do rinslessa ?

Pzdr 🙂

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć @ShiningCar

Można/używaliście/sprawdzaliście/wiecie może czy można go używać jako szamponu ? W sensie jak ONR np 30ml na 10litrów wody do rinslessa ?
Pzdr

Jak jeszcze nie używałeś to polecam spróbować Carpro Ech2o jako rinseless!
Ja daje 40ml/10lwody + oprysk. Używam zamiennie z Wolfgangiem i na serio daje rade!
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
11 minut temu, Bapko napisał:

Jak jeszcze nie używałeś to polecam spróbować Carpro Ech2o jako rinseless!

Mam używam, ale jak zwykle chce porównać Ech2o i ONR do czegoś innego 😉 Bo zgłębiam ten nowy temat dla mnie 😉

Ten produkt 3D jest dość tani w porównaniu np do MEGUIARS - Rinse Free Express Wash & Wax  (3.7L za 380 pln..... )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam używam, ale jak zwykle chce porównać Ech2o i ONR do czegoś innego Bo zgłębiam ten nowy temat dla mnie
Ten produkt 3D jest dość tani w porównaniu np do MEGUIARS - Rinse Free Express Wash & Wax  (3.7L za 380 pln..... )

Mam nadzieje ze wyrazisz swoją opinie w formie najlepiej porównania każdego z szamponów?

BTW Meguaiers - rinse free express wash BEZ WAX jest w showcarshine za 170zl za 3.8l
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
30 minut temu, ShiningCar napisał:

@Domel nie używałem tego produktu w tej opcji (rozcieńczony/wiaderko - przy najbliższej okazji spróbuję), natomiast jest chwalony za działanie w opcji mycia "bezwodnego", użycie interior/exterior i zapach 🙂

 

Oki doki - też sprawdzę 🙂

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

@mizakrze małe 3D One są w drodze do nas, ale dostawy są "trochę" opóźnione i precyzyjnie nie mogę póki co napisać 😐

Dostępne są opakowania 437 i 946ml, które zdecydowanie bardziej opłaca się kupić - będąc w Grupie rabatowej / korzystając z promocji #stayingarage😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 29.03.2020 o 19:08, krzygaj napisał:

@ShiningCar Kiedy można się spodziewać ADBL Bubble Maker 500ml oraz Work Stuff Detailing Brush Albino 24mm?

Jak w temacie powyższego? kiedy można się spodziewać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 1.04.2020 o 09:19, ShiningCar napisał:

@mizakrze małe 3D One są w drodze do nas, ale dostawy są "trochę" opóźnione i precyzyjnie nie mogę póki co napisać 😐

Dostępne są opakowania 437 i 946ml, które zdecydowanie bardziej opłaca się kupić - będąc w Grupie rabatowej / korzystając z promocji #stayingarage😉

@ShiningCar namówiliście 🙂

31508 poszło dzisiaj

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.