Skocz do zawartości

Polerka do +/- 300 zł


Zbychuu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Chciałem kupić polerkę (może prezent dla ojca).  Ja jak i ojciec nie za często używaliśmy polerek. Chciałem ją głównie do polerowania lakieru, ale też do metali. Wypatrzyłem już dwa egzemplarze:

 

Bass BP 5130

74f48bdc1d3c7c3ca5f4cf483b1cb336.jpg

YATO YT-82200

i-yato-yt-82200.jpg

Któraś z tych warta uwagi? Czy coś innego szukać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko, że ta z Jula kosztuje prawie 400zł.

Cytat

Kolega to pewnie odbierze za odpowiedz ironiczna wiec tylko dopisze ze w basspolska trzeba caly czas trzymac wlacznik , a w yato bp ma tylko 150 mm .

W Yato można wymienić, ale z tego co widzę będzie trochę problematycznie. Jak to nie ma przycisku do blokowania? Przecież widzę jeden po boku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

No tylko doczytaj co oznacza "skok 8 i 15 mm"  by nie było potem ..."kurde mogłem dołożyć te  marne 5 dych! "   

Faktycznie spora różnica. Więc zrobię jak radzicie i wezmę tego Hamrona. Może przycebule i założę kartę FanClubową 😅 (W sumie od czasu do czasu w JULI coś kupię). Mogę też poczekać z dwa miesiące na promocję (o ile będzie).

Tylko w jednej z opinii przeczytałem, że nie ma stabilizacji obrotów. Mam nadzieję, że to jakaś pomyłka ze strony komentującego 😥.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Zbychuu  ten co kupił  i napisał opinie to pieprzy glupoty jak potrącony przez Passata. Nie ma pojeciacia o tym słowie stabilizacja obrotow... 

Oczywiście występuje takie rozwiązanie ale w maszynach typu Rotacja z ruchem tylko obrotowym.

Rotacja a DualAction to dwie różne maszyny 😉 tobie e takim budżecie polecamy harmona, i nie ma sensu kombinować 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też miałem taki sam dylemat i kilka dni temu kupiłem Yato na plus jest to że ma walizkę bardzo praktyczną miękki kabel 5 metrów oraz dłuższą i lepszą gwarancje:

Rejestracja w Serwisie Yato Premium to pakiet korzyści:

Gwarancja przedłużona do 3 lat

obsługa zgłoszeń gwarancyjnych w systemie door-to-door

darmowa naprawa lub wymiana urządzenia w 7 dni

Jedynie ten większy Pad ale dla mnie początkującego pracuje się bardzo dobrze maszyna nie jest głośna i fajnie się ją prowadzi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybacz, ale już zamówiłem Harmona. Dla klubowiczów jest oferta 20% rabatu na wybrany produkt. Więc moje czekanie się opłaciło. Zapłaciłem 300 zł, zamiast 379 zł. Co prawda nadal czuje się wydymany o 50 zł, ale mogę to przeżyć. Zobaczymy co z tego będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
W dniu 26.10.2019 o 14:36, Zbychuu napisał:

Wybacz, ale już zamówiłem Harmona. Dla klubowiczów jest oferta 20% rabatu na wybrany produkt. Więc moje czekanie się opłaciło. Zapłaciłem 300 zł, zamiast 379 zł. Co prawda nadal czuje się wydymany o 50 zł, ale mogę to przeżyć. Zobaczymy co z tego będzie.

Powiedz mi jak to jest z tym rabatem na julaclub 20% bo jakos nie mogę ogarnąć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 miesiące temu...
  • 3 miesiące temu...

@w0jta5 rozważ Yato 82200 za 310 zł. Dysk to 50 zł więc wychodzi 360 zł. Masz za to 5 metrowy, gumowy kabel, skrzynkę na maszynę i 3 lata gwarancji. W hamronie rok i 2 metry kabla. 

W Yato zostaje ci dodatkowo dysk 150 i 3 gąbki idealne do trenowania

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.