Skocz do zawartości

BMW e46 OXFORDGRUEN - akcja przedzimowa


lukeu

Rekomendowane odpowiedzi

@lukeu  Panie Kochany to setup zimowy😮. Mnie już na tych felach bardzo Robi 🥰😍. Pokazałem Twoją relacje koledze z pracy którego auto widziało tylko bezdotyk i nic więcej . A po obejrzeniu , wczoraj do mnie pisał czy mu nie zrobię jakiegoś pakietu startowego na mycie detalingowe 😀 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Qlimaxss Ale fajnie, że można kogoś zainspirować 😄 Wiele ludzi by chciało coś zrobić więcej z autem, jednak ciężko się wkręcić, bo detailing kojarzy się tylko ze studiem i powłoką za 4 koła. Tutaj wjeżdżają takie świry jak my, pokazując, że "zwykłe" mycie robi giga efekt, bo nie ma kropek po wodzie, bo czymś psiknął i lakier jest bardziej błyszczący, bo felgi są czyste i opony jakies takie fajne czarne 😄 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@lukeu Twój kolorek inspiruje 🥰. To w sumie fakt, ale sam go pytałem czego oczekuje. I sam po rozmowie z nim doradziłem mu żeby umył detalingowo i nawoskował Fusso i będzie bardzo zadowolony 😉 . Sam pożyczę mu większość podstawowych rzeczy aby wydał tylko te musowo potrzebne 😉

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

@lukeu A może wrzucisz ten post z upgrejdu na letnie i montażu tłumika🥰😍. Lubię wracać do twojej relacji. A ten post zaginie w czelesci tematu Co dziś zrobiłeś w swojej furce 😉. A jak by nie było temat o twoim BMW 😄

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@bonderez oba są bardzo fajne i szczerze mówiąc ciężko mi wybrać faworyta. Podobne zabezpieczenie, podobna wydajność, podobna śliskość.  Moim zdaniem Ech2o na ciemnych lakierach perłowych wygląda lepiej (ech2o przyciemnia dosyć mocno lakier), na solidowych potrafi się czasem mazać. Z Wolfgangiem zawsze zero problemów, nie przyciemnia, ale dodaje wyraźnego glossu. Im lakier cieplejszy tym tak naprawdę przyjemniej się z oboma qdekami pracuje.

Oba są również b. fajne do miksów. Ech2o z Reloadem (10:1), a Wolfgang z SSW (1:1). Efekt moim zdaniem o co najmniej połowę lepszy niż tych qdeków solo.  Cokolwiek nie kupisz - będziesz zadowolony.

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Qlimaxss nie oczekuję nie wiadomo jakiego looka od takiego qdeka, dokładnie jak powiedziałeś jest to bardziej qd do przecierania kurzu i zacieków. Dla looka mam GS show a dla hydro SSW, więc patrzę na takiego czyscika do zestawu. 

Jednak fajnie jakby trochę takie samoróbki przyciemniły i dodały szkiełka, może nawet trochę hydro. Stąd pytanie jaki wolicie.

@ktm950 twoja odpowiedz sprawiła, ze jeszcze bardziej nie mogę się zdecydować 🥴 Mam czarną perłę więc pada na Ech2o, ale nie mam reloada tylko ssw więc tutaj wychodzi Wolfgang. Zawsze można 50ml Reloada próbkę dokupić.  Cenowo chyba korzystniej wychodzi carpro.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 @Qlimaxss ale fajnie coś takiego przeczytać, dzięki 😄 Jak będę miał dostęp do komputera to ogarnę, będzie update a’la „Mój Pieszczoch”.

 @bonderez Podpisuje się pod tym co napisał @ktm950, bo dzięki niemu odkryłem ten qd 😄 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@lukeu Super 😁. Czekam w takim razie na ten update 🥰@bonderez Nie mam nic więcej do dodawania kolega @ktm950 wszystko wyjaśnił pieczołowicie 😁. Dodatkowo dowiedziałem się o kolejnym kozackim miksie którego sobie zrobię 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
W dniu 5.05.2020 o 15:55, ktm950 napisał:

@bonderez  a Wolfgang z SSW (1:1). Efekt moim zdaniem o co najmniej połowę lepszy niż tych qdeków solo. 

1:1 czyli jak dobrze rozumiem najpierw rozrabiamy wolfganga z wodą i dopiero mieszamy z SSW? mam wolfganga jako qd i sprawdza sie wyśmienicie 😄 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mega robota i super kolor się prezentuje....aż się rozmarzyłem jak będzie wyglądać moja granatowa perełka 323ci po zabiegach, które na nią szykuje. Good job!

p.s.

Zadowolony jesteś z wydechu? U mnie seria i chciałbym go nieco podbarwić , ale bez wiejskiego warkotu. Tylko miłe, ciepłe, lekko basowe brzmienie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.