Skocz do zawartości

Pomagamy odbudować garaż po pożarze.


AreK

Rekomendowane odpowiedzi

Moje słoneczko w końcu spi w domu... Przez chorobę nie widziałem go prawie 2 tyg.
Jeszcze musi upłynąć troche czasu żeby doszedł do siebie, ale wierzę, że będzie dobrze

Eeee noooo, kawał chłopa :) Dużo zdrówka i siły!!


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Eeee noooo, kawał chłopa :) Dużo zdrówka i siły!!


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Jak na swoje 13.5 miesiąca to jest na wyraz wyrośnięty. W szpitalu myśleli że ma ok 2 lat.
Jeszcze biedactwo obolałe, posiniaczone i przestraszone, ale i w tym przypadku upływający czas jest sprzymierzeńcem i powinno z każdym dniem być coraz lepiej.d7b643ef1fa61d4722260d0639d2b6df.jpg
  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej.

Dzisiaj po raz pierwszy od dłuższego czasu wychyliłem nos z domu bo w końcu trochę lepiej się czuję po chorobie.

Zaglądałem do garażu bo w jednej szafce ocalało trochę papierów ściernych i krazkow. Niestety wszystko osmolone, śmierdzące i zalane wodą.. ale może jakoś się to podsuszy i da jeszcze wykorzystać.

Ogólnie to myślałem, że trochę więcej rzeczy ocaleje, ale nie wygląda to dobrze. W międzyczasie ojciec trochę przeszukał pogorzelisko i trochę porozgarnial ten syf :/





Ze spraw pozytywnych w końcu znalazłem czas żeby otworzyć 3 wielkie paczki od firmy tenzi.
Chciałbym serdecznie podziękować bo nie spodziewałem sie takiej ilości produktów... Na pewno przydadzą się w ogarnianiu skutków pożaru, a i później jak już zacznę coś robić będę mógł wykorzystać te produkty.

Dostałem jeszcze przedłużki do polerki i aplikatorek za co bardzo dziękuję Piotrowi.d50bddf80f69379a74d305752e266362.jpgd551d9a22c6b29ef12e9d53d73c2ca47.jpge4bdffb40cdc868405f622f1d29d59f8.jpg2169df7a2e881a7289f0b3c5105e8dcc.jpg19c4e2b30f51ae80082dbdc1f2d14343.jpg594de8c64b45b9156b2cd5528e35f52b.jpg9e2a9b6628c7cbc7bc82c8d29f51d0be.jpg3e3010cf650d632f514587536b178e68.jpgccfb8907d5700498959c18695b4352c5.jpg329a33a990b2cfc8e34993a3dcc91e85.jpgc0872bd99a453508e5ecab4b95c75b3f.jpg9f80c25202f64127e73de980de8a0ed1.jpg6db4a8f9f9a02e9018196c6cbef6d5e7.jpge98a5e492b4c9f20d8657147464b89db.jpg9fdfc47144c45cedd8441c8a574a7b71.jpg

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najważniejsze, że synio ma się dobrze, a budynek się ogarnie.

Ps. Niech służą przedłużki icon_wink.gif.c9ee0fe609322662ef8a094816c65a6c.gif

No chłopczyk dobrzeje z dnia na dzień. Oby tak dalej bo to dodaje najwięcej siły.

 

Dzięki :) śmieszne bo jak robiłem sobie wypominki co się spaliło to właśnie pomyślałem, że nawet te przedłużki tam były i już po nich ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprzedam LED lenser p7, gratis dorzucam trochę plastiku

Zaczynamy sprzątanie. W poniedziałek przyjedzie kontener i cała sterta spalenizny zostanie usunięta.
Zostanie do zrobienia dach, skucie resztek tynków i skucie posadzki. e390ccd4fd5436ef62558f6a3523e1d6.jpg12bcfa4940c0c8d490432e23f9b6d5d9.jpg2885b163f9855ad2ad5de845147522bf.jpgc41bbb51a0eab2d60bfbb1b6e25a6c27.jpge7b47ef4f1a60563b11b6efe56cae591.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Spieszę z dobrą informacją.

@bienek oficjalnie proszę o dane do przelewu. Pieniądze przeleję jak tylko wpłyną na moje konto. 

Ogłaszam ,że na naszej zrzutce wpłaciło 109 osób na łączną kwotę  4 499,60 zł.

Baaaaardzo Wam dziękuję za tak ogromne wsparcie!!!!!!!

https://zrzutka.pl/mb2k4p

  • Lubię to 5
  • Okay 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówiłem? Że będzie dobrze 😄 musi.

@AreK i my dziękujemy Tobie za tak dobra organizacje 🙂

@bienek już powoli powoli wszystko wraca do normy 🙂 mam rozumieć że teraz będziesz miał lepsza instalacje elektryczna? 😛 i ubezpieczenie oczywiście! 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówiłem? Że będzie dobrze musi.
[mention=373]AreK[/mention] i my dziękujemy Tobie za tak dobra organizacje
[mention=4462]bienek[/mention] już powoli powoli wszystko wraca do normy mam rozumieć że teraz będziesz miał lepsza instalacje elektryczna? i ubezpieczenie oczywiście!
No na pewno będzie inna instalacja. 20 lat temu różnicówki nie były popularne. Gdyby instalacja była taka jak się robi dzisiaj, pewnie by wywaliło korki i po sprawie..
Na 100% przypomnę ojcu o ubezpieczeniu...
Spieszę z dobrą informacją.

[mention=4462]bienek[/mention] oficjalnie proszę o dane do przelewu. Pieniądze przeleję jak tylko wpłyną na moje konto. 

Ogłaszam ,że na naszej zrzutce wpłaciło 109 osób na łączną kwotę  4 499,60 zł.

Baaaaardzo Wam dziękuję za tak ogromne wsparcie!!!!!!!

https://zrzutka.pl/mb2k4p
Chciałbym serdecznie podziękować organizatorom i oczywiście każdemu kto dołożył cegiełkę do tego aby moje miejsce w którym spełniam się jako detailer i lakiernik amator mogło powstać na nowo.
Jak widać na zdjęciach skala zniszczeń jest ogromna, a dzięki Wam będę mógł szybciej zapomnieć o sprawie i przejść do normalności.

Synek z każdym dniem jest coraz silniejszy, a to daje największą motywację do działania i pokonywania wszelkich przeszkód.

Jeszcze raz wszystkim dziękuję i będę wrzucał tutaj postępy z prac na odnowieniem garazu, bo i wy się przyczyniliście do tego, że będzie mógł on powstać na nowo.
  • Lubię to 3
  • Super 1
  • Okay 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@bienek powodzenia!

Nie wiem czy już mówiłeś, czy nie, ale jest jakieś podejrzenie przez co się zapaliło? Od instalacji w ścianie poszło, czy jakieś urządzenie? Znajomy miał przypadek, że opalarka 15 minut po używaniu zaczęła mu się jarać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[mention=4462]bienek[/mention] powodzenia!
Nie wiem czy już mówiłeś, czy nie, ale jest jakieś podejrzenie przez co się zapaliło? Od instalacji w ścianie poszło, czy jakieś urządzenie? Znajomy miał przypadek, że opalarka 15 minut po używaniu zaczęła mu się jarać.
Podejrzewamy, że mały 50 litrowy kompresor mógł zrobić zwarcie. Jak były przymrozki to czasem nie mógł się włączyć po tym jak uciekło z niego powietrze. Zawsze się go wyłączało, ale dzień wcześniej wujek coś tam robił i tato mu włączył kompresor i prawdopodobnie zapomniał wyłączyć.
Musiał się dziad nagrzać i od niego poszło.

Inna sprawa że straż przyjechała po ponad 20 minutach... 112 to totalna porazka, strażacy mówili, że jakbyśmy zadzwonili na 998 to by byli na miejscu po 5 minutach.
A tak operator sobie robił wywiad z moją spanikowaną żona, a ogień szalał w najlepsze.

Ani mnie ani ojca wtedy nie było na miejscu, gdybym ja był to na pewno część rzeczy bym wyciągnął.. mój 200 litrowy kompresor stał tuż za drzwiami i bez problemu bym go uratował.
No, ale stało się tak a nie inaczej i trzeba jakoś to przeboleć.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@bienek może być, u taty stary kompresor też się czasem zablokował i silnik się grzał.

Z 112 racja, centrów jest tylko kilka w Polsce, zanim zbiorą odpowiednie informacje, przekażą i wyślą do odpowiedniej komendy to czas mija. A numery 99* zawsze łącza z najbliższą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem osoba która realizuję zgloszenia ze 112.... masakra ten system to wielki niewypał, ale coż cierpi obywatel nie ja no moze poza tym ze zupełnie nie mam rozpoznania na co jadę....
Strażacy też mieli bardzo zle zdanie nt. działania tego systemu. Mówili, że to wielka porażka, a cierpią na tym tylko poszkodowani..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z prostych przyczyn, tam pracują zywkli cywilni ludzie to tak samo jak by kogos kto nie ma pojecia o detailingu usiadl za lada i obslugiwał sklep z kosmetykami .... nie wie co doradzic, co sie lepiej sprawdzi itp bo nie mial z tym styczności. No cóż, zeby nie zmieniac az tak mocno tematu cieszę sie, ze mogłem uczestniczyc w tym fajnym przedsięwzięciu widząc jak tak rzadko w tych czasach dochodzi do sytuacji gdy ludzie pomagaja ludziom 😇😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, barto125 napisał:

@Tomas22 Chodzi o banery, czy coś przegapiłem? 🙂

@bienek to teraz myk beleczki, blachodachówka i za dwa tygodnie możesz działać z autami 🙂

Banery banery 😁 mega jakość i unikaty😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.