Skocz do zawartości

Pomagamy odbudować garaż po pożarze.


AreK

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, powiem tylko, że nieważne kto jakie robi testy, popełnia błędy, wymądrza się pod postami itd. to jestem mega zajarany i szczęśliwy, że w takich chwilach potrafimy spiąć poślady i pokazać że jesteśmy jednością 🙂

PS. Jak tylko warsztat powstanie to nie wiem jak Wy, ale ja wpraszam się na parapetówkę 😄

 

  • Okay 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To kolega bienek ogarniam nam plac na namioty, wpadamy na wstępna parapetówkę i wykańczamy mu garaż. W tyle ludzi to dwa dni trochę literkow i garaż odbudowany.

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z racji, że może przynieść korzyść i uśmiech osobie która wylicytuje oddajemy na licytację wosk : Infinity Wax Supergloss+ 50ml o wartości 69,90zł.

Oczywiście wylicytowana kwota zostanie przekazana na rzecz Kamila a wosk wysłany od Nas ze sklepu do osoby, która zaoferuje najwyższą kwotę.

Startujemy od kwoty 69,90zł i czekamy na Wasze oferty w wiadomości prywatnej do 31.01.2019r.

Wiadomość/kwota będzie edytowana po wpłynięciu przemyślanych i konkretnych ofert! 🙂    Aktualnie : 69,90zł od Nas!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

Mam do Was wielką prośbę. Jestem mega wdzięczny za wszelką pomoc jaką od Was otrzymuje, ale proszę też o pewien umiar.
Nie będę prowadził sklepu, ani też wielkiego studia detailingowego i na prawdę nie chce więcej niż potrzebuję..

Oczywiście część rzeczy które stracilem na pewno się przyda, ale nadmiar zamierzam zwrócić do administracji, a ta pewnie je rozdysponuje jako nagrody w konkursach PSB lub innych.
Mam nadzieję że nie macie mi tego za złe, ale czuł bym się źle gdybym postąpił inaczej.

A co do spotkania to chętnie możemy coś zoorganizowac jak już wszystko się trochę unormuje.
Jak garaż będzie nadawał się do użytku możemy zoorganizowac wspólne "mizianie" jakiegoś samochodu, po wymieniac doświadczenia itd :)

  • Lubię to 2
  • Okay 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Tomas22

Też trochę rozumiem Kamila, ale z drugiej strony @bienek jeśli czujesz się przytłoczony to mów śmiało. Po prostu każdy chce się jakoś odwdzięczyć... Wiesz wbrew pozorom duzo mamy od Ciebie wiedzy... Byłeś i jesteś w jakiś sposob dla nas taka mała Wikipedia detailingowa 🙂 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo doceniam to Co robicie i w życiu bym się nie spodziewał, że od osób których nawet nie znam osobiście otrzymam taka pomoc.

Po prostu wczoraj na FB znalazł się post który mnie mocno poruszył bo napisał go najpewniej ktoś z moich bliskich znajomych. I troche stracilem wiarę w "przyjaciół" i teraz nawet nie wiem kto mi życzy nie najlepiej. Szkoda, że nie powie mi w twarz, że coś mu się nie podoba i wypisuje jakieś durnoty..

Widać równowaga musi być i jak z jednej strony dzieje się coś dobrego to z drugiej musi być zlego.






Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@bienek zauważyłeś pewno że o wiele łatwiej pisać coś na fb niż na forum? Ciemnoty maja problem bo kiedy pojawia się więcej kolorów niż biały i niebieski to nie ogarniaja co się dzieje 😄 iloraz inteligencji mniejszy od małpy to tu nie ogarnia 😄

Weź, proszę Cię 🙂 Udostępnienie na fb niestety jest w miarę potrzebne bo wśród tych ameb społecznych znajdzie się kilku zajarancow takich jak my, niekoniecznie wiedzacych o forum.

Co do kosmetyków, działalności, życzliwości itd. Moja rada na przyszłość jest jedna. Ubezpiecz sobie dobrze garaż, zastosuj lepsza ochronę 🙂 wiesz Ocb. Drzwi i okna i tyle. Jesteś w porządku facet i nie zamierzam Cię umoralniac, bo jestem smarkacz w porównaniu do Ciebie i większości tu na forum. Ale wiem jedno. Nie poddawaj sie. A Ci wszyscy bliscy ludzie XDDD ja też miałem takich od groma. Kiedy tylko zacząłem mieć lepiej bo ciężko na to pracowałem, zostal się jeden 😄

Wiem że to dziwnie zabrzmi, ale pokazaliśmy Ci i nie raz pokażemy innemu pozytywnemu świrowi, że pasja łączy. Umiem i wiem może z 10% co Arek. Ale gdyby tylko potrzebował pomocy, to spakowany jestem w auto i jadę pomagać choćby z tym marnym 10% skilsami. 

Głowa do góry! 🙂🙂

  • Lubię to 2
  • Dziękuję 1
  • Super 1
  • Okay 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dziale "sprzedam" kolega @Bielutomek poszedł za moim przykładem i licytujemy chemię dla Kamila.

Uznałem że to będzie bardziej pomocne niż przesyłanie kosmetyków żeby Kamila nie zarzucić tonami chemii której pewnie na dzień dzisiejszy i tak nie ma gdzie trzymać. Także zapraszam serdecznie do licytowania

  • Lubię to 1
  • Okay 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej.

Muszę Was poinformować, że przez najbliższe tygodnie będę "wyjęty" z normalnego życia...

Dostałem dzisiaj telefon z Krakowa i w środę jadę z synkiem do szpitala na badania, a w piątek planowana jest operacja serduszka...

W tej sytuacji wszystko inne staje się mało ważne i ciężko będzie mi się skupić na innych sprawach.

Jeszcze raz dziękuję Wam za wszystko i teraz proszę o modlitwę żeby wszystko poszło dobrze i bez komplikacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.