Skocz do zawartości

Wybór odkurzacza piorącego.


Maru 123

Rekomendowane odpowiedzi

705771 Jeżeli oprócz sprzedaży zajmuje się Pan serwisem tego sprzęto, to jest klasyczny konflikt interesów. Ale teraz poważnie. Dlaczego na stronie sprzedawcy np. http://ktrade.pl w info. o sprzęcie dot. georga jak i ct 470-2 w dalszym ciągu są podane nieprawdziwe dane dotyczące mocy siljików?

Piszę o tej stronce bo jest tam podany numer tel. zbieżny z Pańskim.

Pozdrawiam

 

chłopie skończ tą komedie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ooooo....? Obrońcy uciśnionych się znaleźli :D

Co z tego, że nowy?! Panowie nie kpijcie, bo z siebie podśmiechujki sobie robicie. Co to forum? Tow. adoracji? Po to są fora żeby temat rozbierać na czynniki pierwsze, żeby ludzie byli świadomi co kupują.

Tak, tak Panie moderator i reszta :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

705814 Tak, tak Panie moderator

 

 

705771 Piszę o tej stronce bo jest tam podany numer tel. zbieżny z Pański

 

 

Pod avatarem usera pooroboya masz "kontaktwanie" i takie takie 3 kropeczki "..." kliknij na nie i znajdziesz tam link do ... kliknij a dowiesz się dlaczego napisałem swój post ;)

 

 

Co do nieścisłości w opisach ... jeśli masz czas i chęci , a jak widać że masz , to radzę zacząć walkę z producentami aut i ich podawanie ilości spalania :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

705814 ooooo....? Obrońcy uciśnionych się znaleźli

 

nie żadni obrońcy uciśnionych tylko robisz z siebie głupka i się dziwisz że ludzie nie chcą tego czytać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

705814 ooooo....? Obrońcy uciśnionych się znaleźli

 

nie żadni obrońcy uciśnionych tylko robisz z siebie głupka i się dziwisz że ludzie nie chcą tego czytać...

 

Po pierwsze - niegrzeczny jesteś chłopcze, a po drugie przecież czytasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

705821 Po pierwsze - niegrzeczny jesteś chłopcze

 

stwierdzam tylko fakt...

 

705821 a po drugie przecież czytasz

 

i dlatego Cię ładnie wyżej poprosiłem żebyś już skończył bo robi się to śmieszne...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dzień dobry,

Panowie szukam odkurzacza ekstrakcyjnego z przedziału cenowego 3-7 tys. zł do użytku komercyjnego, głównie pranie tapicerki samochodowej, przy okazji dywany. Forum naprowadziło mnie na Sabrina Santoemma. Może ktoś polecić inne odkurzacze w tym przedziale cenowym? Zależy mi na tym żeby sprzęt nie rozpadał sie po kilku miesiącach użytkowania w natężeniu 1-3 auta dziennie.. I żeby nie było problemu z serwisem.. Pozdrawiam. Liczę na Wasze wskazówki. Jeśli ktoś pracował na takim sprzęcie to miło by było jakby podał zalety i wady produktu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Panowie

Temat czytam na bieżąco od dłuższego czasu i dochodzę do wniosku że warto było by zrobić jakieś głosowanie, sondę 2-3 odkurzaczy które non stop przwijają się w tym temacie. Sam od kilku miesięcy przymierzam się do zakupu odkurzacza i cały czas waham pomiędzy numatic george i karcher puzzi 8/1. Cena między tymi dwoma modelami jest bardzo duża ale zakupu chcę dokonać na kilka lat.

Kiedyś wyczytałem że puzzi w stosunku do modelu 4001 i innych tańszych modeli rewelacyjnie nadaję się do tapicerek samochodowych w tym podsufitek bo nie przemacza runa i lepiej odsysa wodę. W zeszłym roku prałem kilka aut w profesjonalnej firmie i za każde pranie płaciłem 300 zł więc pomyślałem że pora kupić swój odkurzacz bo w mig się zwróci.

 

Temat jest naprawdę ciężki i nie dziwię się osobom które co chwila ponawiają pytanie bo opini jest zbyt wiele.

 

Dlatego chcę zapytać osoby które miały obydwa odkurzacze w dłoni Georga i Puzzi 8/1 czy Puzzi rzeczywiście lepiej i mocniej odsysa brud z tapicerki?

Odkurzacz chcę zakupić na firmę także róźnica w cenie się zmniejszy a wybór ma być do użytku prywatnego i prania tylko tapicerki samochodowej w swoich autach co kilka miesięcy. Zależy mi na najwyższym poziomie dopieralności i odsysaniu brudu w tych 2 modelach na wąskiej ssawce bo z tego co pisali wczesniej forumowicze na szerokiej już nie ma takiej siły odsysania jak na wąskiej.

 

Pracował ktoś na tych 2 sprzętach?

Nie ukrywam że Puzzi wygląda bardziej profi niż słoń trąbalski George ale zależy mi tak jak pisałem wcześniej jak na najlepszym odsysaniu brudu między tymi 2 modelami. Chcę kupić raz i nie żałować że mogłem dołożyć jednak kilkaset złotych. A akcesoria poza ssawką do tapicerek nie są mi potrzebne.

 

Z góry dziękuję za odpowiedzi

Pozdrawiam serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ja również stoję przed wyborem odkurzacza piorącego. Mam 3 auta i jakieś dywany w domu, kanapy fotele.

 

Pomyślałem o Dżordżu ale mam okazję kupić Karcher SE 5.100 za 800 zł. - nowy, z fakturą i pełną gwarancją.

 

Czy do 800 zł znajdę coś innego/lepszego? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze... Domyślałem się, że taka właśnie będzie odpowiedź :) Napisałem do forumowego Kolego odnośnie Dżordża i w najbliższych dniach podejmę decyzje. Zapewne też napiszę od odczuciach co do nowego sprzętu - mam 3 nieźle zgnojone auta do opracowania + jakieś tapczany, sofy, fotele, krzesła... :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

;) Witam Panowie.

Na początku chciałbym się przedstawić - Bartek jestem i miło mi was wszystkich tutaj poznać. Panowie jestem nowym, świeżym użytkownikiem tego forum. I chciałbym podkreślić że jestem w tych tematach Laik..

Postanowiłem założyć konto dlatego że padła decyzja na otwarcie działalności odnośnie myjni.

Panowie pisze i zwracam się do was z wielką prośbą - potrzebuje waszej rady otóż szukam sprzętu na start który będę użytkował w firmie a mianowicie szukam w miarę dobrego odkurzacza - coś nie drogiego w eksploatacji i w miarę wytrzymałego - przeglądając forum wyczytałem troszkę o firmie Numatic Puzzi oraz Santoemma a także dowiedziałem się od was by najlepiej szukać czegoś na poziomie minimum 4 BAR.

Chciałem was prosić o pomoc jaki sprzęt wybrać na start. Bardzo kusi mnie santoemma sw15 Black.

Szukałem także odkurzacza Viper który zobaczyłem w galerii handlowej na myjni dodam że jest tani ale za nic nie mogę znaleźć opinii na jego temat.

A także chciałem was prosić o dobór jakiejś myjki do mycia. Też coś w tym przedziale cenowym.

Bardzo proszę o pomoc. Chciałbym także prosić o jakieś ciekawe propozycje na PW na pewno z czasem się zrewanżuję czekają mnie szkolenia

z PDR auto-detailingu oraz z podstawowej kosmetyki i pielęgnacji.

Pozdrawiam :ad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety ale poorboy nie odpowiada od kilku tygodni na e-maile

Także niech ktoś doradzi. Czy warto kupić za 2300 puzzi 8/1 w stosunku do georga?

Po zamówieniu na firme wyjdzie cena nie wiele wyższa niż george. Poprosił bym o odpowiedzi który z nich lepiej pierze i odsysa nie biorąc pod uwage już ceny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam za off-topic ale jedna rzecz nie daje mi spokoju. W roku 2013 kupiłem puzzi 8/1 za całe 1600zł, a teraz średnia cena wynosi 2200. Czy to koszty produkcji tak wzrosły w ciągu tych 4 lat, czy to nasza waluta jest słabsza niż nam próbują wmówić ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

;) Witam Panowie.

Na początku chciałbym się przedstawić - Bartek jestem i miło mi was wszystkich tutaj poznać. Panowie jestem nowym, świeżym użytkownikiem tego forum. I chciałbym podkreślić że jestem w tych tematach Laik..

Postanowiłem założyć konto dlatego że padła decyzja na otwarcie działalności odnośnie myjni.

Panowie pisze i zwracam się do was z wielką prośbą - potrzebuje waszej rady otóż szukam sprzętu na start który będę użytkował w firmie a mianowicie szukam w miarę dobrego odkurzacza - coś nie drogiego w eksploatacji i w miarę wytrzymałego - przeglądając forum wyczytałem troszkę o firmie Numatic Puzzi oraz Santoemma a także dowiedziałem się od was by najlepiej szukać czegoś na poziomie minimum 4 BAR.

Chciałem was prosić o pomoc jaki sprzęt wybrać na start. Bardzo kusi mnie santoemma sw15 Black.

Szukałem także odkurzacza Viper który zobaczyłem w galerii handlowej na myjni dodam że jest tani ale za nic nie mogę znaleźć opinii na jego temat.

A także chciałem was prosić o dobór jakiejś myjki do mycia. Też coś w tym przedziale cenowym.

Bardzo proszę o pomoc. Chciałbym także prosić o jakieś ciekawe propozycje na PW na pewno z czasem się zrewanżuję czekają mnie szkolenia

z PDR auto-detailingu oraz z podstawowej kosmetyki i pielęgnacji.

Pozdrawiam :ad:

Mam Viper lsu275. Ciężko pracuje 7dni w tygodniu, po kilka godzin dziennie, szacuje, że jakiś 2000h rocznie robi. Prawie zawsze na sucho, ale z mokrym też problemu niema. Silniki się przepalają. Mam ten odkurzacz od 4 lat, silników zjadł 5. Koszt nowego silnika to około 300pln. No i rury, te oryginalne szybko się zniszczyły (ciągane po betonie, kilka razy najechane autem). Niewątpliwie plusem są dwa silniki, jak jeden padnie można jeszcze pracować. Minus jest taki, że polscy serwisanta liczą sobie krocie i taniej jest zamówic silnik w UE. Wymiana jest banalna i trwa 15 minut.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

R - jednak padła decyzja. Poczytałem forum i jednak decyzja padła na numatic George 370-2 powiem szczerze ze jest całkiem spoko minusem jest to ze worki są wymienne No ale coś za coś.

Żona dzisiaj testowała go w mieszkaniu. Ogólnie mówi ze całkiem spoko ale z daysona by się nie przesiadła. Ja osobiście używam daysona do czyszczenia skór i wnęk w samochodzie i chwale go sobie. Minusem jest koszt i czas pracy.

R - dziękuje Ci za szczera odpowiedz :)

 

Dodane po 5 minutach 40 sekundach:

Rustin a co chcesz wiedzieć odnośnie Lavora ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

Pytanie czy ktoś może posiada z szanownego grona Profi 50.1C rozszerzony o zestaw do odkurzania na sucho?

widze że w ofercie ktrade jest cos takiego. Interesuje mnie jak sprawuje się ten sprzęt przy odkurzaniu na sucho. Na stronie producenta nie widze możliwości dokupienia zestawu do odkurzania na sucho do tego sprzętu- stąd moje obawy czy to bezpieczne do tego sprzętu.

Chciałbym coś co będzie mogło najpierw odkurzyc auto a potem je wyprac. George wygląda troche mało profesjonalnie (wiem że nie wygląd robi efekt no ale...)

Jeszcze jedno pytanie czy ktoś wie czy do Profi 50.1C można dokupic ssawke szelinową z dyszą? a może pasuje z karthera (widze że to kopia tego sprzętu)

 

Pozdrawiam Michał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.