Skocz do zawartości

GlossFactory.pl - Pytania, opinie, sugestie


Gloss Factory

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 miesiące temu...
  • 3 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...
  • 9 miesięcy temu...

Czy problem z wyborem paczkomatu przy finalizacji zamówienia jest powszechny? Chciałem rzutem na taśmę skorzystać z Waszej urodzinowej promocji i sprawić sobie wymarzoną Daytonę, lecz niestety nie udało mi się, bo korzystając z mobilnej wersji Chrome'a nie byłem w stanie wyszukać pobliskiego paczkomatu. Koszyk wyparował, oj zabolało

Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
8 godzin temu, mx180 napisał:

Czy problem z wyborem paczkomatu przy finalizacji zamówienia jest powszechny?

Wtrącę się. Z tego co wiem a mialem to wiele razy w różnych sklepach to wina "paczkomaty.pl" bo od nich idzie ta apka z paczkomatem i jeśli u nich nie bangla to na wszystkich sklepach problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy problem z wyborem paczkomatu przy finalizacji zamówienia jest powszechny? Chciałem rzutem na taśmę skorzystać z Waszej urodzinowej promocji i sprawić sobie wymarzoną Daytonę, lecz niestety nie udało mi się, bo korzystając z mobilnej wersji Chrome'a nie byłem w stanie wyszukać pobliskiego paczkomatu. Koszyk wyparował, oj zabolało

Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka


Miałem to samo ale jakoś cierpliwie udało mi się odszukać i wybrać paczkomat. Tak jakby strona się zawieszała.



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety to tak jak wspomina @Domel - wina leży po stronie paczkomatów 😞  Nie jesteśmy w stanie usprawnić pola wyboru konkretnego paczkomatu. Ładuje się to nędznie, jednakże na prawdę sporej części klientów ta sztuka się udała także przykro Nam, że Tobie @mx180 akurat nie 😞 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.