Skocz do zawartości

Branża detailingowa pomaga Tosi stanąć na nogi.


AreK

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

Dziś dotarła do mnie taaaaaaaaaaaaka paka. Mega paka!!!
Co Wy na to? Dziękuję firmie @SONAX PROFILINE za ogromne wsparcie.
Coś mi się wydaje,że Tosia niedługo zacznie biegać. Teraz ogromna praca przede mną. Skatalogować, wycenić, sfotografować i przekazać Wam w dziale sprzedam.

Przypominam. Całkowity dochód przeznaczymy na chore dziecko.

:wub:aż chce się żyć:wub:

 5a8fd93a73621_sonaxforum(1z1).jpg.b15a432ca6b3e36f7022ca233aece9d3.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
29 minut temu, AreK napisał:

Dziękuję firmie @SONAX PROFILINE za ogromne wsparcie.

@SONAX PROFILINE nie pozostaje mi nic innego jak z mojej strony tez dziękuje za takie wsparcie  :) jesteście wielcy !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 13.02.2018 o 19:15, AreK napisał:

Wkrótce odbędzie sie kolejna akcja. Szukamy aut w których przeprowadzimy zabiegi detailingowe. Warunki lokalowe pozwalają nam na zrobienie ok 6 samochodów. Jeśli znajdziemy tylu klientów, będe potrzebował rąk do pracy. Pieniądze zarobione w ten sposób w całości przeznaczymy na Tosię.

Gdzie by to miało miejsce i na jakich zasadach ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
3 godziny temu, david2888 napisał:

Gdzie by to miało miejsce i na jakich zasadach ?

Będą to okolice Poznania. Szukamy aut które zrobimy. Kasujemy pieniądze za swoją pracę i wpłacamy na konto fundacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, BiałyGTi napisał:

@SONAX PROFILINE nie pozostaje mi nic innego jak z mojej strony tez dziękuje za takie wsparcie  :) jesteście wielcy !!

Bardzo dziękuję za miłe słowa :) 

Cieszę się, że chociaż w taki sposób możemy pomóc. Trzymam kciuki za aukcję i oczywiście zapraszamy Wszystkich chętnych do udziału.

Marcin

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
4 minuty temu, Karbo napisał:

Co z kwestiami licytacji i gdzie one się odbędą? Jestem zainteresowany tematem. 

Będę się starał żeby ruszyć z tematem w weekend. Proszę obserwować ten temat oraz dział giełda na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ode mnie dla posiadających dziłalność.. nie wiem jak to wypadnie w oku Arka ale jak macie zbędne to podysłajcie wszelkie breloczki, naklejki i inne podobne w temacie... takie coś chętnie wylicytuję w ramach hobby. A skoro można tym pomóc to po co szukać u producenta ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Dzięki Waszej hojności i udziale w licytacji z kalendarzami, na konto fundacji właśnie wpłaciłem 160zł. 
Bardzo dziękuję za wsparcie i zapraszam do licytowania chemii na kolejnych aukcjach!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Właśnie wystawiłem na sprzedaż produkty które ofiarowały dwie firmy.
Henryk Jan Colkos Premium Car Detailing oraz LYXIG Republic- dystrybutora takich marek jak MADCOW, WoWo, HERRENFAHRT.

Licytacja już od 1 zł. 

Kosmetyki o łącznej wartości ok 500zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Ja chętnie wylicytował bym jakieś indywidualne warsztaty 1-2 dniowe z osobą z doświadczeniem, która wprowadziła by mnie - średnio początkującego - w tajniki pielęgnacji i dobór kosmetyków na swój użytek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.