Moderator Domel Posted February 2, 2018 Moderator Report Posted February 2, 2018 Witam. Oto moja foczka 1.8 TDCI 100KM. Będę przedstawiał tutaj detailing mojego autka: W roku 2016 w czerwcu dostała pełną 3 stopniową korektę i powłokę UNCr. Na felgach i plastikach DLUX: W zimę głównie stoi pod kocykiem A w maju roku 2017 dostałą młodszą siostrę (Ale to w innym dziale ) Jest to focus jakich wiele - ale dbam, jakby był unikatem w skali światowej Zamierzam tutaj prezentować wszelki detailing mojej Foczki 2
rafalk Posted February 2, 2018 Report Posted February 2, 2018 Od Ciebie kupić samochód to jak trafić w totka, wśród Focusów unikat. Super 1
Malinek Posted February 2, 2018 Report Posted February 2, 2018 Auto w stanie perfekcyjnym. Bardzo rzadko o taką dbałość świetna robota 1
Moderator BiałyGTi Posted February 2, 2018 Moderator Report Posted February 2, 2018 Jak bedziesz chcial sprzedac to do muzeum sie zglos 1
Balzac Posted February 5, 2018 Report Posted February 5, 2018 @Domel pytanie z innej beczki. A ile ma szerokości Twój garaż?
Moderator Domel Posted February 6, 2018 Author Moderator Report Posted February 6, 2018 8 godzin temu, Balzac napisał: @Domel pytanie z innej beczki. A ile ma szerokości Twój garaż? Musialbym zmierzyc bo nie pamietam - standardowa szerokość. 300C Wchodzi bez problemu https://photos.app.goo.gl/eNwntqhcDXweIr8r1
KapselK Posted February 6, 2018 Report Posted February 6, 2018 Miło się przegląda takie tematy. Przy takim traktowaniu każde auto jest wyjątkowe, mimo, że nie jest to topowa wersja.
przemoania Posted March 21, 2018 Report Posted March 21, 2018 Kolego pisałeś że masz na aucie UNC od 2016 r, jak trzyma sie ta powłoka masz ją na aucie do tej pory?
Moderator Domel Posted March 30, 2018 Author Moderator Report Posted March 30, 2018 Nareszcie letnie kapcie A zimowe będzie detailingować i na stojak do zimy Chyba nie najgorzej jak na 14 letnie auto Spoiler
Kryman Posted March 30, 2018 Report Posted March 30, 2018 Ty nim tyle w zimie jeździłeś, że na dobrą sprawę pewnie kapci nawet zmieniać z letnich na zimowe nie musiałeś
Moderator Domel Posted March 30, 2018 Author Moderator Report Posted March 30, 2018 48 minut temu, Kryman napisał: Ty nim tyle w zimie jeździłeś, że na dobrą sprawę pewnie kapci nawet zmieniać z letnich na zimowe nie musiałeś tak, ale zostałem zmuszony siłą
KUBAS_95 Posted March 30, 2018 Report Posted March 30, 2018 Fokus MK1 mi się zawsze bardzo podobał i podoba nadal tak samo jak Astra G w nadwoziu kombi, szczególnie srebrne. Te wozidła mają coś w sobie, to są klasyczne i proste kombiaki A ten jest jeszcze na dodatek zachowany znakomicie i oby jak najdłużej wyglądał jak wygląda Szacun za chęci i taki wkład w to auto, zdecydowanie warto było, bo wygląda znakomicie 1
Moderator Domel Posted March 31, 2018 Author Moderator Report Posted March 31, 2018 Zimówki zrobione. Stwierdzam, że nigdy więcej stalówek. Szkoda ze 6 lat temu jak je kupowałem to nie zadbałem o powłokę i jeździłem z kołpakami które rysowały ranty. Teraz to tylko rdza włazi... 1
Moderator Domel Posted November 29, 2018 Author Moderator Report Posted November 29, 2018 Spolerowałem felgi i nałożyłem Dlux'a Na oponki poleciał B2B od SG i byle do wiosny
smerf91 Posted November 29, 2018 Report Posted November 29, 2018 To jest ten nowy Back2black ? Wydawało mi się że jest on żelowy i z pompką a nie z atomizerem?
Moderator Domel Posted November 29, 2018 Author Moderator Report Posted November 29, 2018 28 minut temu, smerf91 napisał: To jest ten nowy Back2black ? Wydawało mi się że jest on żelowy i z pompką a nie z atomizerem? Tak nowy. Krem. Nie mieli w sklepie pompek dokładali atomizery.
smerf91 Posted November 29, 2018 Report Posted November 29, 2018 I daje rade atomizerem aplikowac? Nie za gęsty?
Moderator Domel Posted November 29, 2018 Author Moderator Report Posted November 29, 2018 4 minuty temu, smerf91 napisał: I daje rade atomizerem aplikowac? Nie za gęsty? daje rade bo to dobry atomizer - ale pompka lepsza.
DudeBad Posted December 3, 2018 Report Posted December 3, 2018 Ładny, zadbany samochód. Tylko się lśni! 1
Moderator Domel Posted February 10, 2019 Author Moderator Report Posted February 10, 2019 Wystawiłem dziś fokę na słonce. Detailingowałem wnętrze. Chciałem polecić kolegę Wojtka - @kicaj zrobił mi dwie maty, dwa pasy po koła. Często majsterkuje w garazu a że droga syfiasta nie wjeżdzam tym gruzem do garażu. Taki syf mamy w zimę przed garażami.
jedrek1980 Posted February 10, 2019 Report Posted February 10, 2019 @Domel a udało się zrobić 50/50 przed dotarciem i po dotarciu?
Moderator Domel Posted February 10, 2019 Author Moderator Report Posted February 10, 2019 57 minut temu, jedrek1980 napisał: @Domel a udało się zrobić 50/50 przed dotarciem i po dotarciu?
Moderator Domel Posted November 15, 2019 Author Moderator Report Posted November 15, 2019 2000km od listopada 2018 Dlux siedzi nie najgorzej Dzisiaj oponki zimowe i detailing letnich Pobawiłem się Binderami i GoodStuff WheelWax
Recommended Posts
Create an account or sign in to comment
You need to be a member in order to leave a comment
Create an account
Sign up for a new account in our community. It's easy!
Register a new accountSign in
Already have an account? Sign in here.
Sign In Now