Skocz do zawartości

Ford Focus Mk1 - Domel Garage


Domel

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 miesiące temu...
  • Moderator
1 godzinę temu, Slovak napisał:

@Domel, czyli jutro spadnie śnieg? 😄 

A niech pada 😛 Auto będzie stać z powodu epidemii wirusa pewnie do końca maja pod blokiem 😞 Więc w sumie mnie to rybka 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
Teraz, Streat napisał:

@Domel faktycznie 😛 nigdy jakos nie przyglądałem sie tej powłoce a to gumowa membrana 😛 a taki wosk nie zapycha UNCr'a?

Akurat w przypadku tego auta - totalnie mi to obojętne. Luźne podejście bez spiny. Smalcowanie dla totalnej zabawy i relaksu 🙂

Tutaj nie zauważyłem zatkania. Domywanie dalej fenomenalne. 

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...
  • Moderator
Godzinę temu, Streat napisał:

a tak w ogole to Mk1 jest jako zabyte trzymany? czy to takie auto weekendowe? Bo na codzien nim nie jeździsz nie? 

Żal mi go sprzedawać 😄 Tzn chciałem go już sprzedać ale żona się uparła że trzeba mieć dwa (drugie awaryjne 😉 ) więc słucham żony 😄

Wzrosła mi nawet składka OC/AC ( tak mam pełne ubezpieczenie) bo auto w tym roku jest więcej warte niż rok temu 😄 LOOOOOL (lol - jak wszystkie używki 😄 )

Prędzej czy później rdza go wpierniczy do końca. Ale co lepszego kupie za 2-4k? Nic - także trzymam póki jeździ 😄  Używam minimum 2 razy w miesiącu 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

toż to jeden z najładniejszych Mk1 jakie widziałem 😄 Kolega miał Mk1 czerwonego to rdza go brała bardzo a tutaj pod kocem trzymane, zrobic konserwacje i niech służy 😄 a tak naprawde aktualnie 2-4k to nic nie kupisz sensownego... 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
8 godzin temu, Streat napisał:

toż to jeden z najładniejszych Mk1 jakie widziałem 😄 Kolega miał Mk1 czerwonego to rdza go brała bardzo a tutaj pod kocem trzymane, zrobic konserwacje i niech służy 😄 a tak naprawde aktualnie 2-4k to nic nie kupisz sensownego... 

Jest pełna konserwacja ale wątpię, że wedle sztuki - bo wyłażą babole w progach i podwoziu już ... podejrzewam że jeśli to pyknę młotkiem to cała blacha się rozpadnie 😄

obraz.png.7e537c96da68cb2cc973853268c6cda5.png

 

Jeśli do 2035 😄😄😄 wpadnie nowy pojazd to mam plan zrobić go u nich - wedle sztuki    😄https://www.youtube.com/channel/UC-9BLoryWbiPzz-K5IvT59A/videos

Póki jeździ - ma u mnie dożywocie - jeśli koszty naprawy przewyższą wartość to się rozstaniemy 🙂😉

8 godzin temu, Qlimaxss napisał:

@Domel dalej siedzi Unc-R😁?

Podejrzewam, że tak ale kanapek QD już było dużo 😄 Nagram filmik - zrzut wywala mnie z butów 😄

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • Moderator

Foka ma się dobrze 😄 Przebieg od października 2021 do dziś około 1500 km 😄 Rasowy "zabytek" 😉😉😉

Dostała nowe filtry, oleje, końcówki drążków i zbieżność 🙂

Pomyka dalej 😄

IMG-20221006-WA0040.jpg

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
Godzinę temu, Blaszak napisał:

Szacunek, że chce Ci się tak dbać o starego poczciwego Focusa.

Po prostu żal się go pozbywać póki jeździ, drugie auto zawsze to jakiś backup 😉 Więc ma u mnie dożywocie 😉

A i jeszcze będę robić full korektę w zimę 😄

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.