Skocz do zawartości

Zakup nowego samochodu


vanquisz

Rekomendowane odpowiedzi

gruby_RS,

z8915418X,Mercedes-C-Coupe.jpg

 

Tylko za tą kasę to podstawa będzie.

No i ja nie obiektywny jestem.

 

Dalej:

citroen_c5_berline_tourer_60.jpg

 

i wersja na grubo, czyli max benz w skórkach i bajerach.

 

Finalnie

nowy_ford_s_max_2010_01.jpg

 

I już widzę Twój podjazd.

 

Za ten kesz to c5 i smax są mocno dopasione.

Wszystko w benzynie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Audi kiepsko wykonane w srodku
chyba żartujesz, co jak co, ale jakości wykonania audi w środku to odmówić nie sposób!

Jakosc zastosowanych materialow gorsza niz w BMW. Porownuje e39 do A6 C5. Przyciski dosc szybko potrafia sie wycierac. Kiedys widzialem w C5 z udokumentowanym przelotem 200 tys pokretlo swiatel wokol ktorego plastik byl tak wytarty, ze az bialy :shock: Nie widzialem czegos podobnego w zadnym BMW a tych ogladalem juz calkiem sporo i niektore byly w stanie agonalnym i mialy pol banki na karku.

 

Co do rozrzadu na paskach, to maja je silniki, ktore by mnie ewentualnie interesowaly czyli 1.8t, 2.7bt czy 4.2.

 

Merc w210 jest calkiem fajny ale wlasnie kwestia korozji calkiem go dyskwalifikuje w moich oczach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ded, w życiu nie widziałem wytartego przycisku przy 200tys. książka przyjmie wszystko.

porównujesz tylko do jednego wytartego przycisku czy coś jeszcze? :o

 

nie powinieneś być tak zapatrzony w swoje auto ;)

 

tak wracając do tematu, polecał ktoś Hyundaia I30?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ded, gdybyś napisał "Audi kiepsko wykonane w srodku w porównaniu do e39" to bym milczał jak grób. Były roczniki A6 i A4 w których bardzo szybko łuszczył się lakier na elementach wewnętrznych, ale generalnie jakość wnętrza stoi na wysokim poziomie, co nie znaczy że była lepsza niż w e39, a chyba tak zostałem zrozumiany, absolutnie nie twierdzę że e39 jest gorsze od A6.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gruby_RS, napisałbyś coś o kobiecie :) czy lubi szybko i mniej wygodnie, a może wygodnie i wolniej?

 

Paweł już kiedyś pisał, że kobieta zabiera mu Top Gear, więc więcej chyba nie trzeba nic mówić :)

 

 

Coś w tym jest... Zawsze kierowałem się podobną sentencją przy kupnie samochodów dla siebie...

 

ano racja, podobna filozofia jest u nas :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znasz takiego, coby Babie dogodził????

też się podpiąłeś pod temat? Przecież Twoja sama sobie samochód znajdzie :D a że Ty tego nie zaakceptujesz, to będziecie dłuuuugo szukać :kox:

Ale tak jak pisze kuflik może warto zastanowić się nad Fordem Kuga? pozostać w rodzinie i zapoznać się jeszcze bliżej z serwisantami Forda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paweł tak się tylko droczy bo on dobrze wie co kupić. Siedzi na Detailing World chłopisko tyle czasu to i manier wyspiarskich nabrał i od czasu zauroczenia detailingowym kunsztem przez dzieci Albionu sam postanowił spróbować jak to jest:

ascot.jpg

 

Strój i maniery zobowiązują do posiadania jedynej właściwej dla "Brytola" marki:

 

rangeroverv.jpg

 

oraz

 

rangeroverevoquepicture.jpg

 

Pomyśl Paweł, jaki to byłby fetysz jakbyś oprócz tego ,że masz ołtarze z Pawłem Daltonem wstawił jeszcze to garażu rodowitego brytyjczyka na którego Paweł D. cały czas by spoglądał a to wszystko spowite w oparach kadzideł i zapachu drzewa sandałowego :lol:;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gruby_RS, napisałbyś coś o kobiecie :) czy lubi szybko i mniej wygodnie, a może wygodnie i wolniej?

 

Jak kazda baba, pewnie lubi duze rzeczy :D

 

Evoque jest bardzo ciekawe, ale podejrzewam ze pierwsze modele nie beda nalezaly do bezawaryjnych. Ja bym uderzal w x3 lub xc60 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.