Skocz do zawartości

DoDo Juice


sebba75

Rekomendowane odpowiedzi

100% Carnauba to chwyt marketingowy...onacza tylko, że wosk zawiera 100% carnaubę ale w ilości np. 20g na 100g. To tak jak na produktach spożywczych jest napisane czyste 100% białko sojowe...i faktycznie zawiera, ale tego białka jest 30g na 100g. Tak samo liczbami manipulują producenci odżywek dla sportowców np. 100% białko serwatkowe i w rzeczywistości jest to białko serwatkowe ale może go być maksymalnie 90g na 100g, a często jest 30g zależnie od produktu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

przecież jest napisane że nadaje się jako przycisk do papieru bo jako wosk jest za twardy i się nie nadaje :)

 

Zaraz go zamówie, jesli ktoś tu ściemnia - to tylko DoDo. Zapewniam Was że woskiem z podobną zawartością carnauby da się pracować :roll: . W ostateczności i jak nie ma nic lepszego pod ręką :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co powiecie o Rubish Boys za równo oryginał jak i juiced edition?

Ja próbowałem zarówno wersję Original jak i Juiced i preferuję tą drugą. Łatwo się nakłada i poleruje, a uzyskany efekt wizualny jest naprawdę świetny. Aktualnie mam ten wosk na Corolli i jestem zadowolony. Oczywiście wersja Original nie jest zła ale wolę Juiced.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

R0N1N, a czym różni się Original od Juiced (w nakładaniu, wyglądzie, trwałości; bo historię powstania znam)?

Juiced ma bardziej jednorodną konsystencję - w Original zdarzają się małe (ale miękkie) grudki. Aplikacyjnie nie ma między nimi drastycznych różnic ale - z uwagi na w/w konsystencję - Juiced nakłada się ciut lepiej. Wersja Original nie wysycha więc standardowy test palca odpada. Konsekwencją tego "nie zasychania" jest to,że jeśli nałoży się ten wosk zbyt grubo to mogą się pojawić pewne problemy ze spolerowaniem. Jeśli chodzi o "look" to - czysto subiektywnie - ja jednak preferuję wersję Juiced ... jest może o te przysłowiowe 2% lepsza. :) Na temat różnic w trwałości trudno mi się wypowiadać ponieważ obie wersje miałem na swoim aucie weekendowym, które w miesiącu robi może 500km. Oba woski spokojnie wytrzymały około 5 tygodni - potem zostały wymienione na innych zawodników. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.