Skocz do zawartości

DoDo Juice


sebba75

Rekomendowane odpowiedzi

ja z dodo używałem Dodo Juice Rainforest Rub ,Blue Velvet i Purple Haze , ten pierwszy trzymał się dwa mycia, ale wyglądał rewelacyjnie, szczególnie na jasnych, ten ostatni też bardzo fajna i trzymał się ponad miesiąc,

ja nakładałem prawie zawsze aplikatorem bo moimi grabiami z tych testerów to strasznie trudno coś wydobyć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gruby_RS, jak to w życiu zwykle bywa przyjemność kosztuje. Twardy wosk nakłada się lepiej aplikatorem, ale za to jest wydajniejszy. RG jest bardzo przyjemny, ale zuzywa się go wiecej.

 

Z wosków dodo lubię Blue Velvet, to taka namiastka carbona :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i wytrzymał tylko 2 miesiące i 1 tydzień

nie wierzę, u mnie jak miesiąc wytrzymał to jest dobrze, 2 miesiące to już twarde woski z dodo mają problem wytrzymać, chyba że stosujesz redmista, ten to potrafi nadać dodatkowe 10% połysku , bardzo fajny produkt, tyle że bardzo ciężko się z nim pracuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stwierdziłem że tyle trzymał , bo już krople sie robiły takie jak na aucie bez wosku.

 

[ Dodano: 19 Marzec 2011, 09:34 ]

Tu jest foto po 1 miechu :)img052kz.th.jpg

Możliwe że dłużej trzymał , bo auto stało 1,5tygodnia w garażu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba że stosujesz redmista, ten to potrafi nadać dodatkowe 10% połysku , bardzo fajny produkt, tyle że bardzo ciężko się z nim pracuje

malkolm, a co sprawia, że ciężko pracuje Ci się z Red Mist'em?? Jak dla mnie jest to produkt banalny w użyciu - kilka psiknięć na panel i od razu polerowanie mikrofibrą. Za to sposób "rozprowadź aplikatorem, poleruj mikrofibrą" zupełnie się nie sprawdza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

malkolm, a co sprawia, że ciężko pracuje Ci się z Red Mist'em?? Jak dla mnie jest to produkt banalny w użyciu - kilka psiknięć na panel i od razu polerowanie mikrofibrą. Za to sposób "rozprowadź aplikatorem, poleruj mikrofibrą" zupełnie się nie sprawdza.

zawsze używałem go latem, niestety w wyższych temp bardzo szybko odparowuje i jak nie zdążę przelecieć fibrą to zostają takie nieładne plamy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

malkolm, a co sprawia, że ciężko pracuje Ci się z Red Mist'em?? Jak dla mnie jest to produkt banalny w użyciu - kilka psiknięć na panel i od razu polerowanie mikrofibrą. Za to sposób "rozprowadź aplikatorem, poleruj mikrofibrą" zupełnie się nie sprawdza.

zawsze używałem go latem, niestety w wyższych temp bardzo szybko odparowuje i jak nie zdążę przelecieć fibrą to zostają takie nieładne plamy

To fakt, im jest cieplej tym szybciej odparowuje. Na ten sezon letni mam wersję "Tropical" - zobaczymy czy rzeczywiście jest lepsza na upały. Z drugiej strony ja zawsze stosuję RM'a w cieniu na chłodny lakier i nie mam już problemu ze smużeniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Wyprobowalem Dodo Supernatural. Bardzo fajny wosk. Pierwsze spostrzezenie to to, ze nazwa to clue tego co znajdziemy w srodku. Wosk nie jest w zaden sposob barwiony do tego praktycznie pozbawiony zapachu chociaz mozna wyczuc nutke wanili - pachnie bardzo podobnie do Dodo White Diamond jednak duzo mniej intensywnie. Nie sadze tez by zawieral rozpuszczalniki, jesli juz to w bardzo malych ilosciach. To co najbardziej rzuca sie podczas aplikacji to fakt, ze wosk jest bardzo ale to bardzo twardy co ma swoje plusy i minusy. Na pewno plusem jest wydajnosc, po raz pierwszy udalo mi sie nawoskowac auto praktycznie nie ruszajac nic z sloiczka. Minusem jest to, ze wosk zdecydowanie lubi cieplo dzieki ktoremu robi sie latwiejszy w nakladaniu. Korzystajac z aplikatora trzeba sporo pokrecic w sloiczku by nabrac wosk. Zdecydowanie widac, ze byl projektowany z mysla o nakladaniu dlonmi.

Ogolnie jestem zadowolony z zakupu. Moze przekonam sie do aplikacji dlonmi. Trwalosc zostanie dopiero przetestowana. Wyglad pozostawiam bez komentarza, mi sie podoba ale pewnie sporo w tym autosugesti ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.