Skocz do zawartości

Prezent na parapetówkę dla dziewczyny.


wiggly

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

potrzebuję Waszej pomocy w sprawie innej niż detailing samochodowy. Szukam ciekawego prezentu na parapetówkę dla swojej dziewczyny. Może wydaje się to dziwna prośba, ale jesteśmy razem dopiero od miesiąca, więc siłą rzeczy nie znamy się jeszcze za dobrze, a nie chciałbym żeby wyszło niezręcznie. Wyszedłem z założenia, że okazji dla prezentów typowo osobistych będzie jeszcze wiele, natomiast parapetówki są raczej rzadsze :) Stąd wydaje mi się, że lepszym pomysłem będzie coś praktycznego co faktycznie będzie przydatne w mieszkaniu. Może zestaw metalowych przyborników kuchennych, eleganckich noży, ładnie zapakowanych pojemników? Co myślicie?

Z góry dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, lol19pl napisał:

Zależy na ile poczucia humoru ma Twoja dziewczyna, bo niektóre mogą się obrazić o przybory kuchenne :D

Właśnie, montując płytę grzewczą sama stwierdziła, że musi zacząć częściej gotować, stąd zdaje się to nie najgorszym pomysłem :) Talerze też wydają się OK :) Teraz przyszedł mi do głowy zestaw sztućców :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, coco napisał:

Czy to forum to miejsce na takie pytania? Luźne rozmowy, rozumiem ale chociaż trochę w temacie....

Luźne rozmowy

Dział typowo towarzysko-rozrywkowy czyli off-topic, luźna wymiana zdań itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wychodzę z założenia, że prezenty powinny być maksymalnie praktyczne. Ja ostatnio wręczyłem znajomym dobrą patelnie i porządną grubą dechę do krojenia. Myślę, że nikt się nie obrazi, a każdy chyba doskonale wie, jak potrafi wkurzyć kiepska patelnia :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, clavikord napisał:

Wychodzę z założenia, że prezenty powinny być maksymalnie praktyczne.

Szczególnie dla dziewczyny. :lol:

Potem, jak na pewnym forum budowlanym, powstanie tu wątek "wyższe poziomy psychologii płci" i pół forum będzie się zastanawiać, dlaczego Damian został sam. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Michał126 Nie no bez przesady, przecież każdy chyba lubi jedzonko dobrze przyrządzone, dziewczyna też. Siłą rzeczy też będzie musiała sobie gotować, skoro to parapetówka  :P  Rozumiem, gdyby się wkurzyła, jakby mop dostała :D niby też do mieszkania, ale jakoś tak gorzej to wygląda :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego dobrze by było wyczuć nową dziewczynę :D moja druga połówka by się ucieszyła z takiego prezentu :P (pomimo wieku poniżej 30 lat  :D

O! Wiem! Komplet kieliszków do wina! Takich dużych. No pokażcie mi taką, która by się nie ucieszyła z tego, a i nie zaboli zbytnio kieszeń i zostanie coś na kolejną jakże potrzebną rzecz w składziku kosmetyków samochodowych :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@wiggly  zgodnie z wszelkimi zasadami dobrego zachowania, parapetówka to najlepszy moment do wręczenia prezentu "dla domu". Przecież każdy na finiszu tego poważnego przedsięwzięcia jest wycyckany z kasy. Na pewno zorientujesz się czego jeg brak. Może właśnie w kuchni. Dobrym pomysłem są w/w noże w eleganckiej drewnianej podstawie lub chromowany stojak na wino+1-2 butelki dobrego rocznika wina czerwonego, wytrawnego (oczywiście jeśli lubi tego rodzaju trunki; możecie je potem razem wypić ;)). Prezent z tej okazji powinien być użyteczny i jednocześnie elegancki. Przecież na początku Waszej znajomości szczególnie zależy Ci na jej dobrym zdaniu :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.