Skocz do zawartości

HardCORE Wax od Manufaktury Wosku


Bartła

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, jestem tu nowy, ale zaintrygował mnie ostatnio nowy produkt na rynku. Widzę, że chłopaki się rozwijają na fejsbuku a i efekty całkiem całkiem.

Mówię o wosku hand made robiony przez Manufakturę Wosku. Słyszał ktoś coś o nich? Z ciekawości kupiłem od nich próbkę 60g za 30zł (niby nie mało) ale jest mega wydajny.

Jeśli chodzi o plusy:

- baaardzo wydajny

- bardzo fajnie wyciąga kolor

- mega efekt hydro

- auto się ładnie błyszczy

Minusy:

- baaardzo twardy przez co się go ciężko aplikuje

na obydwu autach był położony ten wosk a tutaj zdjęcia

37406590926_44272d8880_c.jpg

23602236468_ca2b9fd4fc_c.jpg

36784188493_0e617f3219_c.jpg

 

Co myślicie o tym?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nie wiem jak na full natural bez chemii... ale krople przeciętne... Mam lepsze po 2 miesięcznym kiwami... Nie jara mnie to że to jakiś tam natural :D smalec też jest natural... Wosk ma robić to co robi wosk... ten nie robi co widać po kroplach. Są niezbyt kształtne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Bartła napisał:

Trzyma się już ponad miesiąc ;) jak na full natural, bez żadnej chemii? dla mnie mega.

Czemu krople lipa?

myślałem, że jest dopiero zarzucony... jak na m-c nie jest źle

 

nie napisałeś kiedy kładłeś i stwierdziłem, że świeży  :D  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
  • Moderator
Cytat

HARDcoreWAX zawiera bardzo wysoką dawkę wosku Carnauba czystości farmaceutycznej i jego naturalną cechą jest to, że po pewnym czasie jest twardy niczym kamień. Jeżeli aplikacja jest dla Ciebie zbyt uciążliwa możesz podgrzać wosk posługując się łaźnią wodną; w tym celu należy umieścić pudełko z woskiem w garnku z niewielką ilością wody tak aby ledwo zakryła dno i podgrzewać na kuchence. Możesz roztopić wosk do postaci płynnej – nie martw się, wróci do swojej naturalnej struktury – i zacząć aplikację na lakier w momencie kiedy konsystencja sprosta Twoim wymaganiom.

Będzie ciekawie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Domel 

 Wylicytowałem testerek ... bardziej na testy właśnie... jak chcesz to wpadnij, odkroimy połówkę i coś sobie tam przesmarujesz w ramach testu :) . Tylko pojemniczek sobie jakiś weź bo puszeczek u mnie brak :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 23.03.2018 o 11:29, Domel napisał:

juz do mnie leci ;)

Czyli sam sprawdzisz jak to wygląda. Z mojej strony mogę dodać, że nie zgadzam się z ani jednym peanem wygłaszanym przez producenta tego wosku.

Po pierwsze, wcale nie jest twardy, tzn. chyba producent nigdy naprawdę twardego wosku nie widział. Zalecenia aby go podgrzać przed nałożeniem, to chyba jakiś żart. Samo smarowanie, dość przyzwoite. Docieranie również OK.  Look - wg. mnie nic specjalnego (przynajmniej u mnie). Krople - dość marne. Na moim szarym lakierze, żadnego przyciemnienia nie zauważyłem - jest pod tym względem neutralny.

Po opiniach na fb, liczyłem na coś fajnego, a tu ...  nic konkretnego. Ja osobiście na tym wosku (HardWax) się zawiodłem, ale może tylko u mnie jest tak mało ciekawy. Z miłą chęcią poczytam o wrażeniach innych osób.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noo podgrzewania napewno nie potrzebuje, leży sobie w domu z zymolami i zymole się trzymają a HardCore sam z siebie zaczął być oleisty na wierzchu.. jak będzie po aplikacji to zobaczymy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

@SALWA u mnie wszystko trzymane w ok 15-17 stopniach  ale HardCore jest tak twardy ze w zime w hokeja nim grałem :mrgreen:

 

co do aplikacji trudny i na FB wyglądało to obiecująco, u mnie jest efekt sredni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • Moderator

Nie taki straszny jak go malują.

Wedle opisów w różnych źródłach, nie którzy polecają wrzucać go do wrzątku bo taki twardy.

U mnie w temperaturze pokojowej sam topnieje a tym bardziej pod palcem

DSC09122.jpg


DSC09124.jpg


DSC09126.jpg


DSC09127.jpg


DSC09130.jpg


DSC09133.jpg

 

Nałożyłem go już na maski do pływania :D zrzut ma dobry ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.