Skocz do zawartości

ADBL AIO


ktm950

Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, doniek77 napisał:

Ja mam AF Tripple, Prima Amigo i ADBL AIO. Jak będzie lepsza pogoda to postaram się wrzucić 50/50. Niestety tylko aplikacja ręczna na razie wchodzi w grę. 

To obstawiam, że w takiej kolejności jak napisałeś tak preparaty zajmą miejsce :good: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
20 minut temu, ADBL napisał:

na fp waxitcar jest ciekawy post odnosnie produktu. testy na kombinacjach roznych padów.

 
 

 

 

I to jest właśnie słowo klucz - kombinacje padów. na DM family nie raz były dyskusje co można osiągnąć w ONE STEPIE w zależności od kombinacji padów z pastami.

Praktyka, praktyka, praktyka.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, Fitte napisał:

Ja jestem zachwycony ;-)

Lakier na Skodzie z nowszego rocznika wiec raczej z miększych.

Na finishowej mikrofibrze BUFF & SHINE po wymyciu, taki szybki ONESTEP

22339381_1486700874712753_90788464797118

22339265_1486701374712703_54695558634813

Na jakiej prędkosci wypracowywales?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
39 minut temu, Fitte napisał:

@kicaj 4 bieg DA, pod koniec wrzuciłem na jeden przejazd góra dół prawo lewo 5 bieg. 

robiłes testy innymi gąbkami ? czy tylko MF ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, michlacz231 napisał:

Ktoś testował ten produkt na rotacji ?

Nikt :ph34r:

W dniu 3.10.2017 o 09:53, Zawodniknr23 napisał:

Witam. Sprawdziłem właśnie AIO pod kątem skuteczności usuwania rys, ich maskowania oraz zabezpieczenia lakieru.

Test przeprowadziłem na focusie z 97r. Posiada bardzo dużo swirli i wiele głębszych rys.

Wspomogłem się maszyną rotacyjną i żółtą gąbką NAT.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolej na mnie. Chyba pierwszy test, gdzie produkt był aplikowany ręcznie.

Opakowanie jak zawsze estetyczne i czytelne. Prace umila nam delikatny jabłkowy zapach, nie jest on jednak w żadnym stopniu uciążliwy czy nachalny. Pracowałem na małych sekcjach, chcąc jak najlepiej wypracować produkt, niestety jeżeli ktoś myśli, że jeżeli będzie nakładał ręcznie i osiągnie takie efekty jak na zdjęciach powyżej to zaraz sprowadzę go do parteru ;)

Zanim jeszcze będą zdjęcia, opiszę swoje spostrzeżenia co do AIO. Aplikacja ręczna prawdopodobnie nie usunęła żadnych rys (nie wymywałem bo to by nie miało w tym wypadku sensu), to chyba oczywiste, jednak wiele wypełniła, wydobyła głębię, dosyć mocno przyciemniła lakier (czego niestety nie udało mi się uchwycić aparatem) i nadałe mu niesamowitej śliskości, coś jak woski Zymola, o czym już chyba ktoś pisał. Środek nie sprawia żadnych problemów podczas aplikacji, bardzo łatwo się rozprowadza, a jego dotarcie, nawet po przekroczeniu zalecanych 10 minut nie stanowi problemu. Pracowałem aplikatorem z mikrofibry.

Stan pacjenta agonalny:

8bxI9CW.jpg

Po odklejeniu taśmy, efekty AIO po prawej stronie

xRsrDwF.jpg

9nYux6B.jpg

nIMr8Gi.jpg

Po wytarciu linii po taśmie maskującej:

qVLKdOP.jpg

Strona prawa:

TEKK0Sb.jpg

I strona lewa:

UHUdUnJ.jpg

Teraz czas na drzwi. Prawa strona po aplikacji:

xQqFUtl.jpg

0gtascF.jpg

l9tHL2z.jpg

 

I to by było na tyle. Starałem się to uchwycić najlepiej jak mogłem, mam nadzieję, że coś widać. Według mnie produkt jest dobry, ciekawy jestem jakie byłby efekty po aplikacji maszynowej, ale to może kiedyś ;)AIO jest bardzo wydajne i po aplikacji na Megane II w kombi środka ubyło naprawdę niewiele ze 100ml, zapomniałem zrobić zdjęcia, postaram się w niedzielę wkleić. Wisienką na torcie był SSW od @ADBL :)

 

  • Lubię to 2
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
57 minut temu, Michał126 napisał:

że ADBL nie było łaskawe wybrać mnie w zorganizowanym przez siebie konkursie. :D

ja kupilem 100ml. Styknie na auto. 15 pln. Wiecej Ci nie potrzeba ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.