Skocz do zawartości

Soft99 Fusso Coat Mirror Shine Dark 250ml - powłoka ochronna


wifi944

Rekomendowane odpowiedzi

siemka wszystkim mam pytanie używał ktoś Soft99 Fusso Coat Mirror Shine Dark 250ml - powłoka ochronna jak efekt wygląda auto jak ze szkła i jak z trwałością jakby ktoś używał i mógł sie wypowiedzieć to było by fajnie :) i tak szukałem w wyszukiwarce ale nie widzę nic i to nie jest wosk tylko powłoka jakaś ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Efekt jest spoko, zaleta jest nakładanie czyli postać żelu którą wsmarowujemy w element bez docierania, wiec cała furkę oblatujemy jedną fibrą. Szczerze moja mierzalna trwałość to około 3 miechy, no i trzeba sobie zabrać, że produkt bardziej zrzuca wodę niż kropelkuj

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, Gozdziu23 napisał:

Efekt jest spoko, zaleta jest nakładanie czyli postać żelu którą wsmarowujemy w element bez docierania, wiec cała furkę oblatujemy jedną fibrą. Szczerze moja mierzalna trwałość to około 3 miechy, no i trzeba sobie zabrać, że produkt bardziej zrzuca wodę niż kropelkuj

 

jak na twoje opłaca się kupić czy nie :) ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm trudne pytanie, wgl inne doświadczenie, wsmarowuje się to jako żel na lakier sama aplikacja jak byś dawkował qd na szmatke z butelki wiec nie wiecej niz 4-5 minut i masz fure zawoskowaną, wizaulnie ok, trwałościowo tak sobie, jak masz czas na woskowanie to nie kupował bym, jak nie masz czasu na woskowanie to spoko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
W dniu 13.09.2017 o 22:36, wifi944 napisał:

chyba skusze się na to żeby zobaczyć efekty, a jest tak jak piszą że auto wygląda jakby było szkłem oblanie czy raczej nic nadzwyczajnego :P ?

I jak "skusiłeś się" , mam też możliwość kupienia tego, więc chciałbym sie coś dowiedzieć z praktycznego zastosowania. Trwałośc, wygląd, aplikacja?? Hmm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Witam, mam takie pytanie, testował ktoś z was ten produkt w wersji do jasnych lakierów na czarnym? zastanawiam się czy to tylko marketing czy może faktycznie jakieś ślady zostawić. Kupiłem sobie wersje do jasnych w tej promocji na stronie Soft99 bo nie bylo dostepnych do ciemnych a wlasnie mam czarny lakier i zastanawiam sie czy nie zrobię jakis szkód kladąc go na ten lakier szczególnie, że widzialem ze maja w ofercie wosk twardy w którego opisie jest zawarte , ze nie nadaje się do czarnych lakierow. Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor
3 godziny temu, paperson napisał:

temat wielokrotnie poruszany na forum. Podział wosków tej firmy, to głównie marketing.

Ile to już razy nam się dostało za ten marketing... :D W istocie sprawa jest nieco bardziej złożona i nie jest to tylko marketing, jak się nam zarzuca. 

Choć w Europie nie jest to popularne, to w Japonii podział wosków na dedykowane konkretnym lakierom jest czymś powszechnym. Czym się w takim razie różnią? Główne różnice prezentują się tak:

Woski dedykowane lakierom jasnym mają w swoim składzie cleanery, dzięki którym łatwiej jest "wyciągnąć" kolor i podbić w ten sposób wygląd.

Woski dedykowane lakierom ciemnym mają natomiast w swoim składzie więcej substancji wypełniających, a dodatkowo zawierają Carnaubę (np. Kiwami, czy Dark & Black Wax) dzięki czemu skuteczniej kryją niedoskonałości, wydobywają głębię i podbijają szklistość lakieru.  

Uspokajamy więc - oznacza to, że nie stanie się nic złego jeśli zastosujecie wosk dedykowany lakierom jasnym na ciemnym kolorze lub odwrotnie. Auto nie zmieni koloru i nie odjedzie obrażone ;) 

Jeśli jednak zależy Wam na osiągnięciu najlepszych rezultatów, to zalecamy stosowanie wosków Soft99 zgodnie z ich przeznaczeniem.    

  • Lubię to 2
  • Okay 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 6.03.2018 o 18:49, Strus napisał:

Ja się skusiłem. Jak się zrobi pogoda to przetestuję. Mi tu głównie o look chodzi. Zamierzam go z Prostaff Magic Wax zestawić

 

W looku dużej różnicy nie widzę aczkolwiek Prostaff się bardziej szkli. Dokładnych porównań na razie nie robiłem. Ale przed chwilą byłęm na bezdotyku opłukać auto i takie cuś oto:

 

Kto zgadnie czy Soft jest po lewej czy po prawej ?

 

 

IMG_20180320_203110.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu leży Soft i Prostaff Mr. Magic. Ale ogólnie masz rację- Prostaff po prawej. Soft nie kropelkuje w ogóle. Oba mają 10 dni. Ale Soft i drugiego nie kropelkował. @Gozdziu23 miał rację. Ten produkt nie wpisuje się w znane z Softów ładne kropelki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli dobrze rozumiem, że pieniążki teoretycznie niepotrzebnie wydane na produkt, który w zasadzie zbyt wiele nie wnosi ? :/ 
W takim razie można go porównać do marketowych produktów ? :/ 
Czekam na dalsze opinie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może soft posiada fajny zrzut? Panowie 36zł i darmowa przesyłka!, do tego gratisy których nie daje żadna firma ... ( stawiają jakieś wymagania min zakupy za 200zł , lub określony produkt kup i to nie tani itd ) nie wiem jak Wy? ale ja jestem zadowolony szczególnie z torby . Ps dla tej torby kupił bym ten produkt hahaha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Gold_Car napisał:

Może soft posiada fajny zrzut? Panowie 36zł i darmowa przesyłka!, do tego gratisy których nie daje żadna firma ... ( stawiają jakieś wymagania min zakupy za 200zł , lub określony produkt kup i to nie tani itd ) nie wiem jak Wy? ale ja jestem zadowolony szczególnie z torby emoji5.png. Ps dla tej torby kupił bym ten produkt hahaha emoji87.pngemoji6.png

No tak, ale patrzmy na to że ten produkt wcześniej kosztował około 90zł, a nie 36zł i za jego wcześniejszą cene to nie wiadomo o co chodzi, gdzie ta magiczna ochrona na 9 miesiecy ;)
Zresztą, patrząc jak to wyprzedają to chyba ten produkt wyginie z ich stałej oferty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Dave napisał:

Czy przed aplikacją tego wosku

To nie jest wosk a coś co producent nazwał powłoką

 

8 godzin temu, Karbo napisał:

Czyli dobrze rozumiem, że pieniążki teoretycznie niepotrzebnie wydane na produkt, który w zasadzie zbyt wiele nie wnosi

Źle rozumiesz bo jeśli Mr Magic do looku wnosi a Soft niewiele odbiega to znaczy że Soft też wnosi. Poza tym w zasadzie produkt mało popularny więc nie wiadomo jak z jego trwałością. A aplikacja banalna.

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Zaaplikowałem raz ta powłokę fusso. Po ok 2 tygodniach na bezdotyku tafla. Było jednak zimno przy nakładaniu, więc po umyciu auta wczoraj nałożyłem znów fusso oraz powłokę z aliexpress tak mniej więcej po polowie. Dziś rano lekko popadało. Tak wyglądał dach - połowa to fusso, a druga połowa to powłoka z Ali. Zgadnijcie która część czym powleczona.

tmp-cam--1301472016.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.