Skocz do zawartości

CleanTech - Inside Cleaner


Cleantle

Rekomendowane odpowiedzi

@Bapko  chciałem tylko przypomnieć że Interior Cleaner został jakiś czas temu osłabiony. Nie pamiętam czym mogla się różnić wersja druga od pierwszej ( wizerunkowo).  Warto dodać kiedy się kupowało bo chyba jeszcze rok temu ( maks 2 lata) w sprzedaży był koncentrat

Kupowałem jakieś 3 tyg temu wiec chyba jedna z nowszych wersji ale z chęcią się upewnię jak mi ktoś powie jak to sprawdzić?
@Bapko a próbowałeś to usunąć? Wodą, apc?

Niczym nie probowalem ale 2 raz jak spróbowałem zmyć To po myciu tylko bardziej białe było. Nałożyłem na to FW mademoiselle ale nie za wiele pomogło
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

@Bapko spaliło plastik tak sie dzieje jak sie uzywa za mocnej chemi. Widocznie inside cleaner był za mocny na ten plastik i go uszkodził. Ewentualnie robiłeś w bardzo ciepły dzien i plastik był nagrzany plus chemia i zrobiło swoje 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, Kuba95 napisał:

Co bezpiecznego możecie polecić do czyszczenia mebli oraz plastików w aucie?

Good stuff interior cleaner. Czyściłem meble na święta i przed i jest ok. Żadnych przebarwień. Mam zapach malinowy i w szafie nawet czuć po paru dniach 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Bapko spaliło plastik tak sie dzieje jak sie uzywa za mocnej chemi. Widocznie inside cleaner był za mocny na ten plastik i go uszkodził. Ewentualnie robiłeś w bardzo ciepły dzien i plastik był nagrzany plus chemia i zrobiło swoje 

Czyscilem o zachodzie słońca żeby za ciepło nie było wiec watpie żeby nagrzane było. Myśle, ze mimo wszytsko silna chemia i słabej jakości, akurat te plastiki bo na innych problemu nie ma. I jak wcześniej pisałem w BMW w ciepły dzień czyściłem i nie było żadnego problemu.
@Bapko , pozostaje tylko nałożyć powłokę, kiedyś robiłem kanapkę, o ile pamiętam g.trim i po utwardzeniu chyba Koch Nano Plast

Dzieki piękne za rade ale zastanawiam się czy wogole coś z tym robic bo wlascicielka (moja siostra...), w niebo wzięta ze jej z grubsza ogarnalem to „szambo”, nawet tego odbarwienia nie zauważyła
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Kuba95 napisał:

Już miałem brać baniak, ale skoro jest aż tak mocny to jednak rezygnuje z takiej pojemności. Co bezpiecznego możecie polecić do czyszczenia mebli oraz plastików w aucie?

IC możesz przecież rozcieńczyć i będzie słabszy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, Bapko napisał:

Dzieki piękne za rade emoji1367.png ale zastanawiam się czy wogole coś z tym robic bo wlascicielka (moja siostra...), w niebo wzięta ze jej z grubsza ogarnalem to „szambo”, nawet tego odbarwienia nie zauważyła emoji28.png

... w takim układzie rzeczywiście, szkoda prądu, jak właścicielce nie przeszkadza, a nawet jest wniebowzięta, po co kombinować 👍

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor
W dniu 10.04.2020 o 17:57, Streat napisał:

@cleantechco może odniesiecie sie do IC? Czy go wypłukiwać czy nie? Zauwazyłem że to dość mocny zawodnik wiec moze tutaj jest przyczyna zeby go nie traktowac jak reszte produktów gotowych do czyszczenia wnetrza

Nie trzeba wyplukiwac. Wystarczy spryskać fibrę i przetrzeć element. Inside cleaner od roku jest w zmienionej formule  (kiedyś był wiele mocniej skoncentrowany i droższy)

W dniu 11.04.2020 o 19:03, Bapko napisał:


Kupowałem jakieś 3 tyg temu wiec chyba jedna z nowszych wersji ale z chęcią się upewnię jak mi ktoś powie jak to sprawdzić?
Niczym nie probowalem ale 2 raz jak spróbowałem zmyć To po myciu tylko bardziej białe było. Nałożyłem na to FW mademoiselle ale nie za wiele pomogło

Możesz pokazać zdjęcie butelki? Stara wersja od nowej różni się znacząco,  w jakim sklepie kupowałeś? 

W dniu 11.04.2020 o 22:32, Bapko napisał:


Czyscilem o zachodzie słońca żeby za ciepło nie było wiec watpie żeby nagrzane było. Myśle, ze mimo wszytsko silna chemia i słabej jakości, akurat te plastiki bo na innych problemu nie ma. I jak wcześniej pisałem w BMW w ciepły dzień czyściłem i nie było żadnego problemu.emoji2371.png
Dzieki piękne za rade emoji1367.png ale zastanawiam się czy wogole coś z tym robic bo wlascicielka (moja siostra...), w niebo wzięta ze jej z grubsza ogarnalem to „szambo”, nawet tego odbarwienia nie zauważyła emoji28.pngemoji12.png

Myślę, że to troche nie fair odrazu pisać, że słabej jakości produkt skoro nie wiemy jeszcze w czym leży problem 😉 zauważ że tylko na jednym elemencie Ci się to stało,  może był on malowany/regenerowany? Tysiące plastików było czyszczone tym produktem przez roznych uzytkownikow i nikt nie mial jeszcze problemu. Oczywiscie bierzemy pod uwagę, że może to być wina produktu ale jeszcze daleko do stwierdzenia czy to wina produktu, użytkownika czy samego plastiku  😉 Ostatnio dostaliśmy zdjęcie gdzie interior dressing zostawiał smugi na nowym subaru, po rozmowie okazało się, że tylko na jednym elemencie I tylko w tym aucie tak się dzieje - czy to wina produktu czy jednak samego plastiku?  😉

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, cleantechco napisał:

Możesz pokazać zdjęcie butelki? Stara wersja od nowej różni się znacząco,  w jakim sklepie kupowałeś? 

Produkt kupiony w ShowCarShine

IMG_2781.jpeg.c6ed2ed13f62f5f0eb1556b9efa7aba2.jpegIMG_2780.jpeg.56d9d3bce80b3289995996910124a7f6.jpegIMG_2779.jpeg.efa580d4fd04118942b957b5f1223872.jpeg

1 godzinę temu, cleantechco napisał:

Myślę, że to troche nie fair odrazu pisać, że słabej jakości produkt skoro nie wiemy jeszcze w czym leży problem 😉 

Chyba sie nie zrozumielismy, albo w złym miejscu przecinek postawiłem bo mi własnie chodziło o złej jakosci akurat te plastiki które odbarwiło😊 Do waszej chemii nic nie mam 👍🏼 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor
1 godzinę temu, Bapko napisał:

Produkt kupiony w ShowCarShine

 

Chyba sie nie zrozumielismy, albo w złym miejscu przecinek postawiłem bo mi własnie chodziło o złej jakosci akurat te plastiki które odbarwiło😊 Do waszej chemii nic nie mam 👍🏼 

Ok to jest nowa formuła 🙂

To przepraszam, źle zrozumiałem chociaż oczywiście tak jak wspominałem bierzemy zawsze pod uwagę fakt, że produkt coś mógł zepsuć - jak w każdej branży na kilka tysięcy przypadków zawsze ten jeden raz musi pójść coś nie tak na co się może złożyć wiele czynników 😉  Ogólnie Inside w tej wersji jest bardzo łagodny właśnie po to aby służył do bieżącej pielęgnacji 🙂 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.