Skocz do zawartości

Co mi dziś poprawiło humor 3


Rekomendowane odpowiedzi

28 minut temu, snork napisał:

Szpetnie, nie szpetnie - zadanie spelnia. A i plug'n'play 😉

Taaa... przypomina mi się mój znajomy z pracy, który w oknach dachowych ma pozakładane czarne worki od śmieci zamiast rolet bo te kosztują 3tys euro i mu szkoda. Też ma tłumaczenie, że swoje zadanie spełnia... Mnie takie doklejanki w aucie też niestety rażą. W beetlu też miałem tylko kontrolkę płynu chłodniczego bez wskaźnika temperatury i jakoś kilka lat przeżyłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, lol19pl napisał:

W fordach mondeo mk4, s-maxach mk1 i reszcie pokrewnych trzeba było kopać w menu do temperatury i ani razu tego nie robiłem :-D

 

Niektórzy lubią takie bajerki. Ja do swojego grata montowałem smartfona i za pomocą programiku TORQUE miałem wgląd na takie bajerki jak temperatury, ciśnienia, boosty, napięcia i 100 czujników i parametrów które da się odczytać przez gniazdo diagnostyczne.

 

Czekam teraz na ukończenie genialnego projektu, który zastępuję fabryczny komputer pokładowy i w profesjonalny sposób daje w pełni konfigurowalny dostep do wszystkich informacje które się da odczytać z całego auta od temperatur z każdego czujnika po pracę każdego wtryskiwacza.

 

Jara mnie to i tyle :dontknow:

 

36319075_2115535845328967_61556000512142

36307598_2115535898662295_21461252443335

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@lol19pl

Nie jestem w stanie dokładnie powiedzieć czy to jest tylko dla Passata i pochodnych czy dla całej rodziny aut z tej platformy Audi A4 A6 / Skoda Superb / Seat leon itp. 

Napewno jest to dla Paska B5 , Golfa, Bory i Leona.  Nie wiem jak Audi i Skoda ale te wszystkie auta to w połowie ta sama platforma.

Jednym komputerkiem się łączysz z gromadą Skod, Ałdic, Seatów i Vagenów to może i te projekty są uniwersalne albo łatwo modyfikowalne. 

 

Póki co jest zajebisty rosyjski 3D Color MFD

Obejrzyj ten filmik jak interesuje- 

 

 

A ten co postowałem wyżej to Polski projekt HypeFIS Color  i jest on według autora mocniej zaawansowany. Aktualnie jest już blisko ukończenia i zostało szlifowanie i poprawki.

 

Nie mogę się doczekać!

 

Dla zainteresowanych tu jest Blog gdzie autor opisywał czym się zajmował każdego dnia. Pod koniec przestał codzień robić wpisy. 

http://hayperek.pl/sto-dni-w-kolorze/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki Face'owi zobaczyłem, że moja przygoda z detailingiem trwa równo od 2 lat 🙂 
takie małe pierwsze zamówienie 😉 :

13924825_1050009635034784_8841771653933153520_n.jpg.72df50070875363600bbf7d4eb9133f2.jpg


Hehe, a teraz regały kosmetyków, polerka, kompresor pianownice, szuflady mikrofibr i inne...   Warto 🤣

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.