Skocz do zawartości

Co mi dziś poprawiło humor 3


Rekomendowane odpowiedzi

Niektórzy to faktycznie wpadają w paranoje z tym lakierem, kupują auta 10 letnie albo i starsze i najważniejszy to żeby lakier był oryginalny a potem tysiące ładują w mechanikę i płacz " ale jak to" przecież lakier był oryginalny 😜 Swoją drogo ja np wole pomalować maskę która ma pełno odprysków niż jeździć z ORI lakierem ale wygląda jak sito. Co kto lubi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, tegies napisał:

Pełen proces naprawy: szlifowanie, epoksyd, szpachla wypełniająca, szpachla wykończeniowa, epoksyd, akryl, baza, bezbarwny. Miernik pokazuje 350um. I co przyszłemu nabywcy powiedzieć?

Że samochód jest bardzo dobrze naprawiony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Hubee napisał:

Ja sobie zasade przyjalem nigdy nie jedz w sobote, a tym bardziej w sobote w dzien...:) 

Jak w piątek jestem w pracy do 21 to nie mam innej możliwości. A wolę w niedzielę oddychnąc po powrocie do domu niż od razu na 2 dzień do pracy lecieć 🙂

5 minut temu, david2888 napisał:

Tez wybieram sie w tym roku do Chorwacji. To będzie pierwszy raz. Chyba bedzie to Pag, Novalja. @Fredi88

Gdzie jesteś? 

Też pierwszy raz. Stara Baśka na KRKu... cenię sobie spokój na urlopie 🙂 kurorty nie dla mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak można twierdzić że mecz z Japonią to mecz o honor ? Tak jest zawsze ze ostatni mecz jest o honor i przez własną głupotę wyeliminujemy drużynę która sobie na awans zasłużyła ? Dać wygrać Japonii a nie puścić Kolumbii, tu pokazali by honor. Mam nadzieję że Japonia wygra i pokaże jak się gra... Może ktoś się nie zgadza z moją opinią, ale pozbawienie szans Japonii w dalszej grze, to dla mnie było by... ( nie chce używać niecenzuralnych słów ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.