Skocz do zawartości

Co mi dziś poprawiło humor 3


Rekomendowane odpowiedzi

@pablo15005 Garaż o wymiarach 8 metrów na 3,7 metra (między domem a płotem mam 5 metrów szerokości, zostawiłem sobie trochę miejsca na chodnik) wraz z trzema oknami 180 cm x 40 cm, drzwi z tyłu, brama garażowa na pilota, rynny, filc w środku, transport i montaż w cenie 33000 zł. Nie jest to mało, ale nie mam czasu samemu postawić garażu. Gdybym miał więcej czasu, samemu bym wybudował. 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od kilku dni pracowaliśmy nad autem którego właścicielem jest pracownik sprzedaży flotowej w salonie Toyoty, oddał nam swoją Corolle 5 letnią po wynajmie aby wyglądała lepiej niż nówki które wydaje z salonu.Myske że sprostaliśmy zadaniu właściciel zachwycony, zostawił porządną wódkę i fanty firmowe w dowód wdzięczności.

Ale nie mogłem się oprzeć pytaniu, czemu mając w pracy dział detailingu nie dogadał się z kimś nawet po godzinach i by mu zrobił auto, to usłyszałem że u nich to praktykują cygański detailing , ma być tanio szybko aby klient nie zauważył że jest coś nie tak.Tam.brak wiedzy, sprzętu, chemii tam jest presja czasu.A on chciał porządnie.....zrobił mi chłopak dzień....

IMG_20240722_190832.jpg

IMG_20240725_113348.jpg

IMG_20240725_113408.jpg

IMG_20240725_113028.jpg

IMG_20240725_151606.jpg

  • Lubię to 3
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@piotrek305 to był rozbudowany projekt, gość trochę nawiedzony, wleciały nowe fele, znikły emblematy, nawet ramki pod rejestrację cienkie bez reklamy, w życiu nie zwrócił bym na to uwagi.

Ale muszę przyznać że hybrydą jeździ się fajnie, pierwszy raz miałem okazję.Auto jak to po firmowe, było lekko zmęczone ale teraz wygląda oblędnie nawet srebrny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@piotrek305 tak, podejrzewam że miał dostęp do aut po wynajmie bo kupił jedną dla siebie i drugą rodzicom, obydwie takie same.

Założył LPG i dojeżdża do pracy za grosze robi 1000 km tygodniowo więc się amortyzuje.

Dziwne uczucie jeździć autem bez silnika, a jeszcze dziwniejsze jak silnik zapali ale ma 1200 obrotów i ładuje akumulatory a nie napędza auto.

Jak auta elektrycznego chyba bym nie chciał to hybrydę jak najbardziej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.