Skocz do zawartości

Co mi dziś poprawiło humor 3


Rekomendowane odpowiedzi

Rower kupiłem córce. I wrzuciłem na niego sonax spray coata 😉 i na pierwszych 100m poszła dętka 😉

Jak szukacie fajny rower za darmo - w jednym ze sklepów promyka za 1000pln. Cennikowo 3. Osprzet itd jak u mnie w treku. Mają rozmiary i wersję męska.

 

20230921_200659.jpg

20230921_200713.jpg

  • Lubię to 4
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@piotrek305 @zwirek03 

CentrumRowerowe.pl

Zobaczymy jak zacznie kręcic kilometry. Osprzęt spoko podstawowy ale sam na takim jeżdżę od lat a kiedyś świrowałem na wyższym deore 😉 do rekreacji tj traski po 10-15kmh z średnią prędkością 20kmh włączajac kwałaki "turystyczne" daje to radę.

Opony kenda raczej low end ale w treku też zmieniałem na pirelli

Planowałem kupic damską wersje treka fx1/2 ale przy tej cenie zastanawiałem sie 3 minuty. Wygląda jak klon, osprzęt ten sam, wykonany ładnie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, analyzator napisał(a):

Rower kupiłem córce. I wrzuciłem na niego sonax spray coata 😉 i na pierwszych 100m poszła dętka 😉

Jak szukacie fajny rower za darmo - w jednym ze sklepów promyka za 1000pln. Cennikowo 3. Osprzet itd jak u mnie w treku. Mają rozmiary i wersję męska.

Na plus jeszcze stalowy wideł...jak dla mnie a nie pseudo amorki/kowadła po 3kg. Fajna baza, w tych czasach rower za tysia to szok i na osprzęcie nie no-name. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@#kris też jestem z tego świadomego grona co wie po co amor a po co nie. Downhilu nie będzie a dobry amor to koszt 2x tego roweru 😉 lekkość i niskie opory toczenia to jest potrzebne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@piotrek305 kolor był taki dla damki a dla ludzi z jajami był skrebrny ładny. Z ciekaowści patrzyłem i były też rozmiary. Szkoda widać się rozjechały. Może warto zadzwonić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj wjechała do mnie na konsultacje M6, za jakiś czas po powrocie od tapicera wskakuje u mnie na warsztat, wnętrze do gruntownego czyszczenia i zewnątrz, sam jeszcze nie wiem jaki zakres bo gość kasy ma jak lodu ale każdą złotówkę ogląda z 3 stron...więc może się okazać powłoka s może chcieć najtańszy wosk....

Ale praca nad czymś takim to będzie przyjemność, choć wewnątrz patrząc na materiały jak zwykła 5, a nawet 3 i to taka 20-30 letnia, całkowicie bez polotu.Ale na blacie 330 V-Max budzi szacunek ....507 KM z 5 litrów i V10.

Kawał pięknego auta.

Przymierzam się zrobić z niego obszerną relację.

IMG_20230923_152148.jpg

IMG_20230923_152158.jpg

IMG_20230923_152212.jpg

IMG_20230923_152221.jpg

IMG_20230923_152130.jpg

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak tak! Teraz trzeba się rozwijać. Chciałem zrobić szybki finish tegoż wozu w tym tygodniu zachęcony efektami zabiegow na MB, ale niestety póki co brakuje mi czasu i szewc będzie chodził w dziurawych butach, ewentualnie zapaćka to cleanerem. No życie no

A najpewniej tylko auto na jutro porządnie umyje i posprzątam, a maszyny nawet nie będę miał kiedy wziąć do rąk...

Wyryte w skale z S20 FE 5G



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze w życiu mycie detailingowe, pierwsza chemiczna dekontaminacja, pierwsze glinkowanie, i pierwszy one step zakończone.  W sumie to i pierwsza maszyna kupiona (Makita po6000c). Wszystko wyczytane na forum. 3 dni takie "po lekku" i na koniec dnia szkło i głębia. Auto niedawno kupione i jest rodzynkiem - nawet 1cm² nie jest w nie oryginalnym lakierze. Wszystko fabryka. 

 

 

Bardzo Wam dziękuję!

IMG20230929111949.jpg

IMG20230929111958.jpg

IMG20230929112007.jpg

IMG20230929112026.jpg

IMG20230929112018.jpg

IMG20230929112035.jpg

IMG20230929113406.jpg

IMG20230929153532.jpg

IMG20230929153550.jpg

IMG20230929153601.jpg

  • Lubię to 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

One step był robiony Enigma AIO+ADBL one step. Na koniec na wszystko (tylko poza przednia szyba) poszedł wosk ADBL QUICK WAX.  Na tym kolorze bardzo bardzo fajny wet look. 

 

Na koniec, przed browarkiem w nagrodę, pojechałem na przejażdżkę, nawoskowane  3.5 V6 poprawiło mi humor 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś zamontowałem ulepszenia do myjki Lavora, nowy filtr wody (polecam wam rzucić okiem na wasze i wymienić, bo to grosze a okazuje się że myjka potrafi nadal podawać wodę poprawnie), nowe złączki do wody do kranu i do myjki i co najważniejsze, zamontowałem szybkozłączki do pistoletu na każdy element, teraz nie muszę wypinać nic z pistoletu, przełączam się między krótką lancą, długą lancą i pianownicą z użyciem szybkozłączki a nie reduktora charakterystycznego dla myjek Lavor, T-kształtnego. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.