Skocz do zawartości

Co mi dziś poprawiło humor 3


Rekomendowane odpowiedzi

essence podobnie jak cleanerem, wrzucam DA 8, docieram po nałożeniu na całe auto, po 8-12 godzinach eraser i pierwsza warstwa, następnego dnia gliss. Po odstaniu doby auto wyjeżdża z garażu. Co do trwałości gliss po kilku miesiącach schodzi ale warstwa bazowa (serwisowana przed zimą - obecnie drugą) siedzi bardzo przyzwoicie. Jak na cenę cq uk to wynik całkiem zadowalający. Aczkolwiek każde z aut które robiłem w ten sposób jest garażowane i chociaż raz na kwartał myte ręcznie resetem albo zielonym FX.

  • Lubię to 1
  • Okay 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, CarlosBlack napisał:

essence podobnie jak cleanerem, wrzucam DA 8, docieram po nałożeniu na całe auto, po 8-12 godzinach eraser i pierwsza warstwa, następnego dnia gliss. Po odstaniu doby auto wyjeżdża z garażu. Co do trwałości gliss po kilku miesiącach schodzi ale warstwa bazowa (serwisowana przed zimą - obecnie drugą) siedzi bardzo przyzwoicie. Jak na cenę cq uk to wynik całkiem zadowalający. Aczkolwiek każde z aut które robiłem w ten sposób jest garażowane i chociaż raz na kwartał myte ręcznie resetem albo zielonym FX.

robię podobnie, ale ostatnio mało kto chce zostawiać auto na trzy dni 😞

 

więc szukam jedno - dobowej powłoki ! Aqua9H? jakieś inne propozycje ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@alexander.p po części dostosowałem się do klientów, jeśli mają ciśnienie na auto umawiam się na piątek wieczór (ogarniam wnętrze) w sobotę dekontaminacja i essence, w niedzielę rano pierwsza warstwa, wieczorem druga/top. W poniedziałek po pracy klient odbiera auto więc tylko jeden "roboczy" dzień jest bez auta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 7.09.2022 o 19:47, MMCzysci napisał:

https://fb.watch/foAzT0YMGf/
Sorry, ale to chyba jeden z najgorszych filmików marketingowych, jakie widziałem.
 

widać target - ja podziękuję całej marce. Co tu się odwala to nie wiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja po standardowym myciu pousuwałem rysy po [redacted] psie, 2500 + niebieski NAT i poszło na mięciutko, żadnego holo, lakier nie poodpadał, samochód nie wybuchł, nie taki diabeł straszny 2x połowa drzwi, 2x fragment słupka, kawałek tylnej klapy i tylne błotniki. Usatysfakcjonowany jestem.

Wyryte w skale z S20 FE 5G

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry... ale dla mnie strona giełda klasyków to na dzień dzisiejszy chyba nie jest strona jaka docelową miała być... Auta 10 letnie albo passat B5 z przebiegiem 50k. Czy to jest klasyk? 🤣🤣🤣😂😂😂

Rozumiem, że passat był i jest obiektem westchnień naszego narodu... Ale jednak!!! 😄

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Passaty, Skody Felicie i Lanosy orbitują mój zenadometr do poziomów niedostępnych dla sondy Voyager, to prawda. Ten tutaj to jednak inna bajka. Wiek w tym przypadku nie gra według mnie roli...

Wyryte w skale z S20 FE 5G

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, MMCzysci napisał:

Passaty, Skody Felicie i Lanosy orbitują mój zenadometr do poziomów niedostępnych dla sondy Voyager, to prawda. Ten tutaj to jednak inna bajka. Wiek w tym przypadku nie gra według mnie roli...

Wyryte w skale z S20 FE 5G
 

Sam mocno bike się z myślami o zakupie felicii 😁 akurat egzemplarz z rodziny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic nie mam do wozu samego w sobie, ale naprawdę łzy lecą ze śmiechu, jak oni potrafią każdemu autu stworzyć odpowiednią otoczkę, uzasadniająca 3x przestrzeloną cenę. Jeszcze gorsze, że tak naprawdę ogłoszenie może wstawić kto chce i jakie chce. Brak selekcji jest niedopuszczalny... prowizja od ogłoszenia prowizją, ale czasem wypadałoby powiedzieć po prostu "sorry, kreujemy się na premium, tego nie wystawimy". Jak auto mało ciekawe, to niech chociaż będzie w super stanie i pięknie wystawione. Tymczasem właśnie Felicję wrzucili w kwietniu tego roku. Zdjęcia i stan auta (brudne i na 20-letnich oponach) takie, że nawet na sprzedajemy.pl już tak ludzie nie robią... Widzisz raz na jakiś czas taki "wybryk" i faktycznie ciężko traktować stronę na poważnie...

Uchyl rabka tajemnicy, jak jednak dojdzie do transakcji

Wyryte w skale z S20 FE 5G





  • Okay 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o ceny samochodów to to co się teraz dzieje i śledzi troche rynek jest jakąś abstrakcją 😅 jakieś 5, 6 lat temu zaczelo sie to dziać z "klasykami" z przed 90r produkcji, aktualnie ceny 5cio, 10cio czy 20latków to jakaś paranoja.... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.