Skocz do zawartości

Co mi dziś poprawiło humor 3


Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 3.01.2023 o 06:19, nervus napisał(a):

Yyy. Nie. Nie wiem 😅  To co widać na pierwszy rzut oka to woski których najczęściej używam po prostu. A ze mam trochę na głowie teraz to chociażby z testem paradise glossa Dziadzi nawet dyskutować mi się nie chce 😅  

 

@MMCzysci dzieki 🤭. Zawsze stawiam praktykę nad teorie ✌️😅

Co masz na myśli w wielkim skrócie dot. testu Dziadzi bo to intrygujące 🙂  A i co byś polecił jako pierwszy wosk od Wiedzmy tak aby było mega przyjemnie go nakładając ?:) w grę wchodzą ciemne lakiery i lubię cieple podbicie 🙂 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Misza napisał(a):

Co masz na myśli w wielkim skrócie dot. testu Dziadzi bo to intrygujące 🙂  A i co byś polecił jako pierwszy wosk od Wiedzmy tak aby było mega przyjemnie go nakładając ?:) w grę wchodzą ciemne lakiery i lubię cieple podbicie 🙂 

Pomijam już to co dostał. Ale aplikacja 3/5 jest (nie tylko moim zdaniem) delikatnie mówiąc, nie uczciwa. Nawet specjalnie ten wosk zacząłem z aplikatora wrzucać od kilku dni. I jednym dotknięciem (podkreślę DOTKNIĘCIEM, a nie molestowaniem przez minutę słoika i aplikatora 😅) nowym aplikatorem zrobiłem maskę, słupki przednich drzwi i lusterka. I to nie był koniec. Bo generalnie woski aplikuje z czystych dłoni zazwyczaj.
 

Test z deironizerem kwasowym podobny zreszta był. Ale to tylko moje zdanie. 
 

Na sam początek wosk z FW - każdy. Ale moj osobisty ulubieniec to hipnotic icon 76. Ja dzięki temu woskowi pokochałem aplikacje z czystych dłoni na przykład. 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pe tar da !

Idealniejszego wosku nie trzeba szukać jak masz jeden z nich :)

Dotarcie? Wystarczy dmuchnąc lub zbliżyć MF i już znika :)

@Funky Witch jest szansa na produkcję Paradise w większej pojemności niż 100ml?8f42e7aceb8878851f29711149b58ee1.jpg

Wysłane z mojego SM-A105FN przy użyciu Tapatalka

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, alexander.p napisał(a):

Pe tar da !

Idealniejszego wosku nie trzeba szukać jak masz jeden z nich 🙂

Dotarcie? Wystarczy dmuchnąc lub zbliżyć MF i już znika 🙂

@Funky Witch jest szansa na produkcję Paradise w większej pojemności niż 100ml?8f42e7aceb8878851f29711149b58ee1.jpg

Wysłane z mojego SM-A105FN przy użyciu Tapatalka
 

Ale przecież duże słoiki to 150ml. Jeszcze większe chcesz 😄 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Damn, to była gra! Chwała i ukłony Bratu, który lata temu dal się mnie, gówniarzowi, wmanewrować w przechodzenie mistrzostw za mnie całych praktycznie. Na którymś etapie (Finlandia, Australia? Nie wiem) udało mu się poszybować z hopki Focusem na drzewo - śmiechom nie było końca
W tym roku zmęczyłem 05 po latach przerwy. 2.0 już straszy grafika, ale klimat miała niepodrabialny.

Wyryte w skale z S20 FE 5G



  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@alexander.p serio woski wiedźmy takie dobre?
Wiesz, dobre czy nie dobre kwestia gustu, dla mnie zaje...e. spełnia moje oczekiwania na plus.
Z kategorii Tych podstawowych, to Poleży że 3miechy, aplikacja i docieranie, Look, kropling. Czego oczekuję to szybkość i przyjemność, bez zbędnego pierdzielenia się

Inna liga to fusso i finis.

Wysłane z mojego SM-A105FN przy użyciu Tapatalka

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@alexander.p no i finisa i fusso już jak i kilka innych wosków z wytrzymałością mam. Pewnie kupię do zabawy po prostu i na półkę. Rozsądek mówi, że na całe lato mam jeszcze woski, którymi nie smalcowałem aut więc wiedźma trochę bardziej w kolejkę 😛 dylematy 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, analyzator napisał(a):

@alexander.p myślałem o komplecie z mystic shine 🙂 z nim masz exp?

1. Hipnotic icon 76 - Wet look, hydro krople i tafla w jednym

2. Paradise gloss - szklistość, lustro, hydro krople

3. Mystic Shine - Ciepły look, taki przyjemny plastikowy, coś jak zymol titanium, dodatkowo mikroryski maskuje, wosk taflujacy. 

  • Lubię to 4
  • Dziękuję 3
  • Okay 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawypisujo, nachwalo... I potem ze sobą walcz, żeby nie kupić Mam słaby kolor do testów, ale jakieś porównanie z Showem mógłbym zrobić.

A jak pachną?
Wyryte w skale z S20 FE 5G



  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 10.01.2023 o 17:14, MMCzysci napisał(a):

Nawypisujo, nachwalo... I potem ze sobą walcz, żeby nie kupić emoji854.png Mam słaby kolor do testów, ale jakieś porównanie z Showem mógłbym zrobić.

A jak pachną?
Wyryte w skale z S20 FE 5G


 

Hi76 - powiedzmy kokosik, podobnie do natts white, zymola glasur  ale hi76 intensywniej  

PG - podobnie do Dodo juice Purple haze, ale to nie ten sam zapach 

mystic shine - kurczę sam nie wiem, coś Ala arbuz. Ale ez car care watermelon zajebiscie daje arbuzem. Trzymam ten wosk tylko dla zapachu (watermelon) 🤣😅

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.