Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim aucie 3?


Rekomendowane odpowiedzi

@bienek opryskiwacz na akumulator:) ja już sobie nie wyobrażam bez niego pracy przy kloszach. To był chyba ostatni element optymalizacji i jak na razie nie jestem w stanie w krótszym czasie zrobić lamp. Chyba że ogarnę jakąś matryce do wycinana papierów 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@bienek opryskiwacz na akumulator:) ja już sobie nie wyobrażam bez niego pracy przy kloszach. To był chyba ostatni element optymalizacji i jak na razie nie jestem w stanie w krótszym czasie zrobić lamp. Chyba że ogarnę jakąś matryce do wycinana papierów 
Nie. Ja robię na sucho maszynką. System Kovax. Chodzi bardziej żeby zacząć mocniejsza kombinacja papierów i inna maszynka. Jednak trzeba przy niektórych reflektorach trochę zebrać tego materiału bo ryski bywają głebokie. Do godziny jestem w stanie ogarnąć takie lampy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@bienek no ja dla odmiany wszystkie papiery na mokro , od 320 do 1500, średnio komplet lamp bez dziwnych kształtów to też robię max godzinkę,dziwaki albo mocno zniszczone klosze to tak dobre półtorej godziny. System kovaxa masz na sprężarkę ? Masz jakiś odciąg pyłu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@bienek Czym zabezpieczyłeś reflektory po czajniczku ?
Podobno sam czajnik zabezpiecza na dłuższy czas, aczkolwiek miałem pod ręką Can Coat i nałożyłem. Na razie sobie testuje na domowych samochodach.
@bienek no ja dla odmiany wszystkie papiery na mokro , od 320 do 1500, średnio komplet lamp bez dziwnych kształtów to też robię max godzinkę,dziwaki albo mocno zniszczone klosze to tak dobre półtorej godziny. System kovaxa masz na sprężarkę ? Masz jakiś odciąg pyłu?
Tak mam sprężarkę i mała prostokątna maszynkę razem z zestawem papierów. Tu nie ma ociagu, ale właśnie mam zamiar użyć też maszynki Mirka ceros 2.5mm i tam już mam podłączenie do odkurzacza. Oczywiście niektóre małe i wąskie reflektory nadają się tylko na maszynkę kovaxa bo Mirka ma średnicę 150mm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@analyzator nie słyszałem nigdy o tym producencie, ale przejrzałem ofertę, i wygląda imponująco. Mają na sklepie więcej wosków, niż ja prawdopodobnie przez całe życie zobaczę... Ale niektóre z nich mają bardzo fajne, vintage opakowania. Ciekawi mnie ten śliwkowy i cytrynowy 😄 I ceny wyglądają również przystępnie. 30 funtów za puchę 100 ml

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@alexander.p co to? A. Już widzę. Dumam. Napisz coś więcej. 
Aaa prezent od mikołaja i Funky W.

Maselko jakie uwielbiam, zapach balonowa guma. Mega wydajny, smarowanie poezja. Docieranie nie trzeba nawet dotykać, samo się wyciera. Look mega szkło.
:)

Wysłane z mojego SM-A326B przy użyciu Tapatalka

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Qlimaxss napisał(a):

@alexander.p jak to cenowo wygląda jeśli to nie tajemnica 😅

Aaa dobra prezent nie było tematu 😅

Cena za Sui generis gdzieś w czeluściach marketingu tej marki jest podana, bo patrząc na certyfikat wszystko na to wskazuje. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@bienek też posiadam Derosa ale nie uzywalem jeszcze, papiery do derosa tez kovax? Od jakiej grafacji zaczynasz?
Kovax jedne z najlepszych, ale można też np. 3m czy jakieś inne. Gradacja zależna od stanu, od 240 w górę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.