Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim aucie 3?


Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, D@ViD napisał:

Odkurzanie podłogi w tych francuzach teraz, to męczarnia

Jak mam robić odkurzanie w tych nowych Renaultach, Fiatach, Skodach (do Octavi), Fordach, Hyundaiach (do i30) to aż mi się nie chce... Tak badziewnych materiałów na podłodze nie widziałem nigdy. Upocisz się przy tym, ręka chce odpaść, samą podłogę odkurzać będziesz 3h tylko po to, żeby za miesiąc/dwa robić to samo 😄 

Ja nie wiem z czego ona jest wykonana, ale powinna być zakazana w montowaniu XD

Kawał dobrej roboty przy obu autach Dejw 😉

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękna robota, pozazdrościć miejsca i umiejętności cóż to tak siadło na oponach Megane?
@czester, ja po takim detailingu, jaki ww. odwalił nie sprzedałbym auta nigdy

Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, czester napisał:

Czemu kolega sie rozstaje z Avensis?

A nie wiem 🙂 przeszła mu przez myśl chęć sprzedaży 🙂 wystawil na razie orientacyjnie na otomoto zeby zobaczyc co to będzie się działo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minutes ago, MMCzysci said:

Piękna robota, pozazdrościć miejsca i umiejętności emoji846.png cóż to tak siadło na oponach Megane?
@czester, ja po takim detailingu, jaki ww. odwalił nie sprzedałbym auta nigdy emoji23.png

Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka
 

Tak. 

PS. Może ja podjadę ze swoją jak tak @D@ViD pięknie Meganki ogarnia 😄

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracam do żywych.. wczorajsze ogarnianie skody, bo była masakra.. Wnętrze adbl iqd. Fotele należało by wyprać, ale póki co nie dorobiłem się jeszcze odkurzacza, więc w ruch poszedł bonnet. Wieczorem mycie i na lakier wpadło jajko od soft99. A dziś deszczyk.

IMG_20210414_181642.jpg

IMG_20210414_190001.jpg

IMG_20210415_120514.jpg

IMG_20210415_121052.jpg

IMG_20210415_121102.jpg

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Karbo napisał:

Jak mam robić odkurzanie w tych nowych Renaultach, Fiatach, Skodach (do Octavi), Fordach, Hyundaiach (do i30) to aż mi się nie chce... Tak badziewnych materiałów na podłodze nie widziałem nigdy. Upocisz się przy tym, ręka chce odpaść, samą podłogę odkurzać będziesz 3h tylko po to, żeby za miesiąc/dwa robić to samo 😄 

Ja nie wiem z czego ona jest wykonana, ale powinna być zakazana w montowaniu XD

Kawał dobrej roboty przy obu autach Dejw 😉

męczące Twisted Pile Carpet

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@MMCzysci dzieii. Cos tam do wyglądu wniosło, ale szału nie ma. Mam jego już chyba ponad rok i użyłem dosłownie kilka razy. Najlepsza robotę zrobił chyba na butelkowej zieleji.

Gdy skończyłem było już pochmurno i mrzawka zaczęła padać. Liczyłem, że dziś będzie słońce i porobie foty, ale pogoda swoje 😂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie z dziś bo o 1 w nocy był koniec smarowania.

Mój sąsiad @Funkydetailerzaprosił mnie na nocne smarowanie wiec czemu nie skorzystać. Młody ogarnął całą furę od a do z łącznie z ONE STEP'em ja tylko byłem jako starszy pomagier. Od siebie dodam, że fajnie, że taki młody człowiek zajarał się tematem i coś działa ma zajawkę -> bo wszyscy myślą, że młodzież tylko siedzi na YT i na faceboku i jara e fajki haha.

Hubert szacun i propsy.

62ca02ea4e229.jpg

07e8b9fd94bf3.jpg

4e127ead4a593.jpg

426ecd24efa89.jpg

5fb43fb529045.jpg

8b9432acfd6ef.jpg

 

Muszę sobie tego Can Coat'a kupić robi robotę.

Maski były bo śmierdzi i BHP.

A @D@ViDsprzedał młodemu wiedzę co i jak i tylko się do niej zastosowaliśmy.

I fajnie zaszyć się w takiej dziupli podziobać coś, posłuchać muzy, pogadać bez spiny i odciąć się od tego całego shit'u i wariactwa które nas otacza. 

 

 

 

 

 

  • Lubię to 6
  • Super 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest sobie taki producent zamienników, Proteggo Exchange. No i pytam się ja Was, warte one coś? Mam do wymiany płytkę sterująca szybami (znany fault w PSA), a OEM kosztuje... no, kosztuje swoje.

Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.