Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim aucie 3?


Rekomendowane odpowiedzi

Miałem końcówkę SSW, więc fele też dopieszczone

No ja się właśnie zastanawiam na kołpakami... zakładać, czy nie... Na felach wyraźnie widać gdzie się kołpaki trzymały i tam zaczyna się powoli utleniać.

Wlasnie dlatego zima jezdze na aulusach zimowych...

Gdybym byl na Twoim miejscu zalozyl bym kolpaki, a po zimie ogarnal temat sladow po nich.

 

Wyklikane ze smartfona...

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, SylPio napisał:

Wlasnie dlatego zima jezdze na aulusach zimowych...

Też uważam, że stal na zimę to durny pomysł. Lepiej mieć drugie alufelgi. Porządnych nic nie bierze, nawet bez zabezpieczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj pełne mycie: piana, dwa wiadra + dekontaminacja. Nałożyłem cleaner DLP i niestety nie udało się zabezpieczyć Astry do końca:sad:. Jutro nałożenie Coli476. Zastanawiam :osię czy po kilku godzinach położyć SSW czy dopiero po jakimś czasie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, vangsta napisał:

Wymiana filtrów kabinowych i powietrza (oryginalne w bardzo dobrej cenie) plis świeży płyn chłodniczy. 

Płyn do Peugeota?

@BiałyGTi ale bur... yyy bałagan wkoło tych foteli :D

A żeby nie było pustego przebiegu - wyczyściłem Nokiany z nalotem całych 4 tys. km, schną se i jutro rano dressinguję. Zaskoczenie: prawie nie były usyfione, a po dwóch sesyjkach z ExceDe Tire&Rubber Cleanerem 1:4, bo się pomyliłem (zawsze robię 1:3) mym oczom ukazało się piękne kropelkowanie czystej i witalnej gumy. A ja nie pamiętam, czy je przynajmniej raz w zeszłym sezonie wydressingowałem. Za to pamiętam, że przez cały czas były jakieś takie czarne i kropelkowały same z siebie. To jest jednak porządny produkt. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

@Michał126 no narazie bałagan :P jak był remont calego domu to wszystko stalo na dole :D i jeszcze nie ogarniete.  Powoli sprzatam pomieszczenie po pomieszczeniu. Docelowo te co stoja fotele bedzie puste i tylko 3 szafki z kosmetykami :) zrobie sobie tam dziuple:lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Dziś przygotowywałem maskę do pierwszych testów. Dekontaminacja chemiczna plus test @Good Stuff APC i CustomFactory APC.

Obydwa APC spisały sie wyborowo. Cała wewnętrzna strona maski pięknie oczyszczona z wieloletniego smolistego nalotu.

Jak komuś się nudzi to może zobaczyć to sobie tutaj :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
1 minutę temu, BiałyGTi napisał:

@Domel a mialo byc na zime :P a cos mi sie wydaje ze nie wytrzymasz a zanim spadnie snieg to maska bedzie ogarnieta na tip top

chciałem ją przygotować już teraz bo jak przyjdą mrozy to muszę spuscić wodę z beczki i schować pompę do wiosny :(:(:(:(  :cry:

Teraz mam pewność, że jest doczyszczona - tafla jak marzenie. Chcę zrobić pierwsze testy kropelkowania kilku produktów już teraz i potem jeszcze raz detox do talfi już na pasty polerskie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.