Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim aucie 3?


Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, Qlimaxss napisał:

@Tomas-sg Mnie też troszkę się zajarałem 😁🥰. Jak mnie tak pięknie ogaranołem trzy oponki jednym . Ale żeby nie było oh ah to Sigma Pro depcze po piętach, ale jednak Aenso ciut lepiej 😉

Sigma Pro... Muszę zakupić, już jakiś czas planowałem 😉

Chyba nieskromnie powiem ze Aenso zyskuje u mnie nr1 wśród dressingow które używałem 😉

Serio ten zapach jest taki orzeźwiający... Człowiek ma wrażenie jakby w upalny dzień wyszedł spod prysznica 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@david2888 I jak wrażenia piana długo leży na lakierze 😁?. Qd z tych PPZ. ?  Czy raczej trzeba się przyłożyć do aplikacji ?. Przyciemnie , śliskość? Pytam bo wiem w jakiej kondycji lakier. A po foteczkach bardzo dobrze wygląda 😉. Fajne szkiełko 😉

@Tomas-sg Ja się muszę jeszcze raz powąchać 😉. Bo jak aplikowałem wisiała na de mną ulewa😒 więc było rach ciach. A że położyłem go bardzo szybko to tylko to zdążyłem zaobserwować. @rygryss Tak mi się wydawało bo rzuciło mi się to od razu w oczy. 😁@MOU Najważniejsze że teraz jeździ się przyjemniej. Mam tylko nadzieję że ta koleżanka się zreflektuje  że będzie sama odkurzać albo chociaż raz w miesiącu zajrzy do Ciebie 😁.@xadamx Według mnie i tak te zdjęcia które pokazałeś , obrazują mnóstwo roboty która została włożona. A przy dobrze ogarniętym wnętrzu jest całkowicie inaczej się jeździ 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Qlimaxss napisał:

I jak wrażenia piana długo leży na lakierze 😁?. Qd z tych PPZ. ?  Czy raczej trzeba się przyłożyć do aplikacji ?. Przyciemnie , śliskość? Pytam bo wiem w jakiej kondycji lakier. A po foteczkach bardzo dobrze wygląda 😉. Fajne szkiełko

Wrażenia hmm była to szybka aplikacja, bo mi się bardzo spieszyło, więc nie robiłem jakiś 50/50 aby sprawdzić przyciemnienie. Na pewno łatwy w aplikacji. Zostawia śliski lakier. Nawet jak gdzieś woda wyciekła z pod uszczelki, to nic się nie mazało. Co fajnie, to jest że świeże zacieki, waterspoty zjadał bez problemowo (a nie raz chwytam QDeki, które mają z tym problem)🙂  na szybach też dobrze się nim pracowało. Na umierającym FX Vision ładne krople, bo potem jechałem 150km w niezłym deszczu. Na pewno przyjrzę mu się uważniej 🙂 i skrobnę jakieś fotki w odpowiednim dziale. 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, Qlimaxss napisał:

@MOU Najważniejsze że teraz jeździ się przyjemniej. Mam tylko nadzieję że ta koleżanka się zreflektuje  że będzie sama odkurzać albo chociaż raz w miesiącu zajrzy do Ciebie 😁

Też mam nadzieję, że się zreflektują. Tym bardziej, mając swoją działkę z doprowadzeniem mediów i miejscem, to już chyba naprawdę trzeba nie chcieć dbać o auto. Ale cieszę się, że oddali mi samochód. Dla nich korzyść oczywista, ja też czuję się spełniony.
A na następny weekend umówione kolejne auto, już z większym zakresem prac 😄

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, kolargol napisał:

 

@Michał126 a po co ramki z ASO? zazwyczaj miałem jakieś klubowe a teraz to mi wszystko jedno 😉

To niby detale, ale one też są ważne. Dużo osób zwraca na to uwagę 😄

Jeśli masz nie po drodze do ASO, to ja u siebie mam ramki z Allegro, numer aukcji 8353903367. Mam je już 2 lata, bardzo dobra jakość, wyglądają jak oryginał 😉 

  • Lubię to 1
  • Okay 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, kolargol napisał:

 

@Michał126 a po co ramki z ASO? zazwyczaj miałem jakieś klubowe a teraz to mi wszystko jedno 😉

 

Bo firmy leasingowe mają paskudne i po co auto ma od razu krzyczeć, że jest w leasingu albo wynajmie 😉 Ja jak miałem Alphabet Polska Fleet Management, to od razu wymieniłem na takie od lokalnego dealera Skody - przy okazji trochę to rekompensowało tablice z wyróżnikiem WE. :mrgreen:

  • Lubię to 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Slovak napisał:

@Michał126, dla mnie to żadna różnica. Na jednym aucie mam firmowe ramki, a na drugim sprowadzone.de 😉 

Ale te ze sprowadzone.de mają przynajmniej jakąś estetykę - mały napis i schludne wykonanie, a nie tak jak ramki ze wszystkich firm leasingowych (a przynajmniej z Alphabetu, Leaseplanu, PKO Leasing, Expressa, Arvala i Nivette), które mają duże napisy namalowane mocnymi kolorami i są gównianej jakości, przez co od razu są podrapane, zwłaszcza, jak ktoś jeździł na szczoty.

To wygląda sto razy lepiej:

559d8eaa4e1cad497979568546d1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze można ten pasek na tablicy pomalować czarnym matem. Żadnej firmy, żadnej reklamy i czyste auto. Dla mnie tablice z aso to żadna różnica w porównaniu do tablic banku jedne i drugie burza wygląd auta.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.