Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło 3


Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio wk... mnie jakość wody na lokalnych bezdotykach. Niby demineralka, a spoty mam takie jak po płukaniu pędzla po malowaniu drzewek wapnem.

Swoją drogą, troszkę zawiódł mnie QW od ADBL. SSW ma lepszy zrzut i do garażu dojeżdżałem suchy... No i teraz: Look czy zrzut? :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak patrząc na wykonanie kierownicy (bo nie wiem jak to "coś" nazwać) to nie wkurzałbym się na dziecko
To pokrowiec do samodzielnego obszywania. Mam póki co ważniejsze wydatki niż oryginalna kierownica w skórze, więc zdecydowałem się na coś takiego. Kierownica była już bardzo zmęczona, więc jak dla mnie lepiej leży w ręce takie coś niż kusząca się kierownica. :)

Wysłane z mojego EVA-L19 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Mam póki co ważniejsze wydatki niż oryginalna kierownica w skórze, więc zdecydowałem się na coś takiego. 

Wolał bym kupić trochę większy kawałek skóry i samemu obszyć- poradniki w necie i na YT wyglada na pewno lepiej niż takie coś ;)

 

Auto umyte ledwo schowałem wszystko a tam kupa :x

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tak mam w planach kierownicę z polifta, więc póki co tak musi zostać :)
Nie miałem na to zbytnio czasu żeby się bawić w obszywanie, a kierownica i tak już ma swoje czasy świetności za sobą, więc inwestowanie w nią więcej niż 30 zł, które dałem za ten pokrowiec i 2h obszywania, to uczciwa cena :D

Wysłane z mojego EVA-L19 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uniroyal rainexpert w rozmiarze szerokie 155 na felge 13 kupiony w 2016 to teraz sprawdzałem i już prawie dojechałem do wskaźnika twi a autem jeździ moja luba i max 110 km/h . Opony były by super gdyby nie ta słaba żywność, do tego starsza wersja opon z 2016 jest troszkę głośna.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[mention=10012]dam18[/mention] jaki rozmiar ?

 

Wysłane z mojego EVA-L19 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

215/45/17

 

Wysłane z mojego BLA-L29 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

Jeśli faktycznie są takie słabe to wykończe je w jeden sezon... Jeżdżę dość dynamicznie także.. A miałby być takie super.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pływanie na nowych uniroyal rainsport 3. Trochę się zawiodłem.

Wysłane z mojego BLA-L29 przy użyciu Tapatalka


miałem przez rok. 205/55R16. masakra. znikały w oczach i strasznie miękkie. miękkie boki co powodowało właśnie te pływanie.
nie polecam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja jestem mega zadowolony z tych opon i powiem szczerze az mnie dziwia takie negatywy..

Fakt sa glosne i to jest ich jedyny minus jak dla mnie.

Trzymanie na mokrym bajka ale zeby tak bylo wlasnie musza byc miekkie, takze dla mnie to logiczne jak sie kupuje opone deszczowa..

Oponki mam jedne w rozmiarze 205 /45 17' i w aucie z gwintem

Drugie w totalnej serii 175/65 14 w dupowozie corsa c

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja robiąc roczne przebiegi rzędu 7 tys nie patrzę na to czy opona szybciej się zużywa. Niewątpliwie dla ludzi robiących x razy więcej jest do dość znaczący argument. Trzymają się fajnie... Choć jeżdżę zwyczajnym, miejskim autem. Bez szaleństw... w przypadku szaleństw nic nie pomoże
Żeby nie był OT. Auto zasra... Przez latajacy osiedlowy gang.



Wysłane z mojego EVA-L19 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem to samo ostatnio.
Cały dzień jeszcze grzało słońce na maskę, wieczorem usunąłem kleksa i mega ślad został. Żadne QD'eki, APC czy T&G. Jedynie maszynka DA dała radę.
Nie przypuszczałem, ze w takim krótkim czasie może nastąpić taka degradacja lakieru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Grzechu23 też nie myślałem, że zostanie ślad, tym bardziej, że w zeszłym roku też miałem pare kleksów latem, ale obyło się bez szkód. Ten musiał być nad wyraz... Lekkiego one stepa planowałem i tak w tym roku to może zejdzie + pojawiły się nowe rysy, które chce usunąć no i UNC-R chyba położę. ;) Jutro parkuję w innym miejscu, tam gdzie nie będzie linii nad autem. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.