Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło 3


Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj ogarnalem na szybko tylko wykładzinę wyjmowania z bagażnika, z racji ze było późno to mogłem liczyć tylko na bezdotykowa myjkę spakowałem Apc szczoty rożnego rodzaju i w miarę się udało doprowadzić do jako takiego stanu, jeśli jutro nie uda mi się tego doprac przy pomocy odkurzacza i chemi, jadę na szrot poprostu po boczek i założę używkę jakas. Szczęście w nieszczęściu, ze stało to się w   Starym samochodzie, który i tak póki co złożył mi do transportu właśnie różnych materiałów do remontu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, danielek. napisał:

Dział "luźne rozmowy " i usuwanie postów :D to forum upada już na pysk...

Też zauważyłem że usuwane/ukrywane jest według własnego widzimisie. Zamiast usunąć zbędna dyskusje dotycząca watku. Usuwane jest wszystko po kolei. Moja odpowiedź też była uusunieta. No ale nie wszystko musimy rozumieć. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja poprosilem o posprzatanie bo juz sie zaczynala dyskusja o sensie wyprzedzania i zakupie helikoptera. Temat dotyczy tego co mnie wkurzylo, a nie tego czy kogoś zaoszczedzone kilka minut zbawi czy nie. Cos jak dyskusja o sensie wyprzedzania tira przez tira. Dwa posty na temat, a pozniej osobiste przytyki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo sam napisałem, ze nie mam nic przeciwko aby moje posty tez w razie potrzeby wywalić żeby zaraz nie było, ze ktoś jest faworyzowany. Panel ekspertów od spychania i zakupu helikopterów pewnie dalej bil by pianę  :) Już o przytykach odnośnie RSa nie wspomnę ale dam sobie głowę uciąć, ze gdyby ktoś wrzucił filmik jak jakiś RS wciska się na chama przed passata, a nie odwrotnie i powoduje zagrożenie kolizją to już widzę jak jada po kierowcy RS. Kierowca przysłowiowego passata to biedaczek bo ma stare wolne auto i wykorzysta każdą szparkę aby nadrobić cenny czas, a Ci ze sportowych fur to bananowe dzieci i piraci drogowi :D Pamiętacie filmik z przed kilku miesięcy jak mi dostawczak wywalił na czołówkę? Macie opinie jednego z internetowych ekspertów: "Facet cię nie widział bo jeździsz z jedną działającą lampą, gdyby był wypadek to byłaby twoja wina bo masz nieprawidłowo oświetlony pojazd."  pomijam fakt, ze biksenony działały świetnie :D Jak widać niezależnie co zrobisz internetowy panel ekspertów stwierdzi, ze to twoja wina :D  Z mojej strony EOT bo i tak zaraz dyskusja pójdzie w kosz ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem na trasie kamieniem i zrobił się odprysk na szybkie i malutkie pękniecie :/ Ehhh nie wiem czy to ruszać czy firmy które zajmują się "naprawianiem szyb" coś pomogą żeby to było mniej widoczne...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, paperson napisał:

@jagmar leć do firmy, która wstawia szyby, póki nie ma zanieczyszczeń w tym pęknięciu. Jak jest czysto, to zrobią Ci to bez śladu. Ja płaciłem ok. 60 zł.

w Olsztynie jest Nord Glass - oni może to zrobią dobrze... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.