Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło 3


Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 17.11.2017 o 10:25, psemo napisał:

Kur... mam to samo :evil:

Wczoraj o godz. 20 auto umyte. Dziś od rana deszcz, więc auto było czyste przez 9 godzin stojąc w garażu. Po dojechaniu do pracy na naszych czystych drogach znowu uwalone.

Panowie, przecież to jest stary zwyczaj przywoływania deszczu. Już Indianie tak robili, przed Kolumbem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wkurzyły mnie na maxa pieprzone ptaki, które z latarni osr...... mi całe auto...
Wiedziałem, że w tym miejscu ryzykiem jest parkować ale sugerowałem się pogodą, deszczem, niską temperaturą... Myślałem, że smrody odleciały gdzieś na zimę...

Wysłane z mojego SM-T813 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nazamawiałem na allegro jakbym to ja miał 18 lat, nie oni. Nie jestem sam, w wyniku czego paczkomat nie przyjmuje nowych paczek. Jedną z niego wyciągnąłem, a po resztę musiałem grzać na drugi koniec miasta do punktu stacjonarnego InPost. Korki na 102. Taką miałem dziś promocję. A jeszcze kilka paczek w drodze. Jutro przeproszę mojego dostawcę z DPD:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nazamawiałem na allegro jakbym to ja miał 18 lat, nie oni. Nie jestem sam, w wyniku czego paczkomat nie przyjmuje nowych paczek. Jedną z niego wyciągnąłem, a po resztę musiałem grzać na drugi koniec miasta do punktu stacjonarnego InPost. Korki na 102. Taką miałem dziś promocję. A jeszcze kilka paczek w drodze. Jutro przeproszę mojego dostawcę z DPD
No to byliśmy dziś w tym samym punkcie z tym, że mi od razu kazali tam jechać:)

Wracając do tematu, pogoda mnie wkurza. Dodatkowo córka się rozchorowała.

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, KapselK napisał:

Śnieg od rana... Oczywiście jest za ciepło i się topi potęgując wszechobecny syf. :evil:

Jak u mnie wczoraj... Po prostu masakryczny syf był, strasznie mokro, a kropelki z RainXa z odprowadzały jakąś błotnistą maź. :D Na szczęście jeżdżę teraz autem zastępczym (na koszt PZU), więc mi tak nie szkoda. :D Ale tego RainXa sobie położyłem, myślę - nie będę tak januszował i to był bardzo dobry pomysł. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Donik napisał:

W niedzielę kupiłem słuchawy do pykania w CS'a za 260pln, od wczoraj w tym samym sklepie blak frajdej i kosztują o 80pln mniej... Myślicie że uda mi się zwrócić ? :D

Oczywiście :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bawarka strzeliła focha, do pracy na 14, godzina 13:30 ide do auta, kluczyk wsadzam, przycisk START/STOP a tu zonk. :( Rozrusznik odezwał się i zdechł, dalsze próby odpalenia - cisza. Ako nie zdechło, błąd akumulatora nie wyskoczył, kontrolki wszystkie się zapaliły, światła zapaliły itd. Mam przycisk START/STOP na podmianę, ale kurde gdyby to on dał dupy to przecież nic by się w aucie nie zadziało? Kontrolki by się nie zapaliły? Dobrze myślę? Wrócę z pracy to podmienię przyciski, ale wątpię, że w tym problem. Może rozrusznik padł. Wczoraj wszystko jak ta lala. :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

@KapselK start/stop mogl pasc mimo ze zaplon jest to mogla sie upalic jakas scieszka akurat do sygnalu na rozrusznik . Daj znac jaka przyczyna bo tez start stop mam w swoim 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, KapselK napisał:

Bawarka strzeliła focha, do pracy na 14, godzina 13:30 ide do auta, kluczyk wsadzam, przycisk START/STOP a tu zonk. :( Rozrusznik odezwał się i zdechł, dalsze próby odpalenia - cisza. Ako nie zdechło, błąd akumulatora nie wyskoczył, kontrolki wszystkie się zapaliły, światła zapaliły itd. Mam przycisk START/STOP na podmianę, ale kurde gdyby to on dał dupy to przecież nic by się w aucie nie zadziało? Kontrolki by się nie zapaliły? Dobrze myślę? Wrócę z pracy to podmienię przyciski, ale wątpię, że w tym problem. Może rozrusznik padł. Wczoraj wszystko jak ta lala. :evil:

Sprawdź rygiel od blokady kierownicy - miałem to i pierwszy objaw był taki ze jak włożyłem kluczyk do gniazda to nie było słychać dźwięku jak poddaję się blokada kierownicy. 

Naprawa kosztowała mnie 300zl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@BiałyGTi @vangsta niestety nie mam starego przycisku, musiałem go wyrzucić albo gdzieś się zagubił. Na drugim kluczyku jest to samo, przy odpalaniu bez  kluczyka na wyświetlaczu iDrive wyskakuje "Ignition switched on!" czyli "zapłon jest włączony" nigdy tego nie robiło, odpalał normalnie. Nagrałem dwa filmiki, ustawiłem jej jako niepubliczne, mam nadzieje, że odpalicie. 
 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, jutro pokombinuje, ale dla mnie to nie jest rozwiązanie. Takie resety nie są dobre przy takiej ilości elektroniki. Muszę sprawdzić i tak skąd wziął się ten problem. Zdarzy się tak, że pojadę gdzieś dalej co w moim przypadku nie jest trudne i nie chce się zastanawiać czy auto odpali czy nie.  Zdziwiłem się, najmniejszych podejrzeń nie miałem a tu dzisiaj zonk. :( 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.