Skocz do zawartości

Co do efektu matowego / neutralnego ?


Andrzejsr

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, daniel87 napisał:

Spróbowałbym tez tym aplikatorem. Fibra wchłonie dressing, a plastiki to nie lakier, nie mają tak gładkiej struktury, faktury, powierzchni;)

A próbowałeś psiknąć na element i wytrzeć MF? Całe życie robię w ten sposób plastiki w środku... Pad z MF tak samo będzie (o ile nie bardziej) pił dressing, przecież w środku jest gąbka jeszcze. Tak jak pisałem, śmiało można psiknąć na element i przetrzeć MF. Poza tym padem nie dojadę we wszystkie przełączniki i zakamarki (jak od el szyb) a MF nasączoną produktem już tak. Więc co kto lubi ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fredi88, miałem na myśli aplikator gąbkowy, nie doprecyzowałem. Zazwyczaj używam padów z MF, rzadko kiedy aplikuję bezpośrednio na element, aczkolwiek człowiek uczy się całe życie. Zakamarki to już kwestia indywidualna, patyczki czy tam kawałek nasączonej MF. Tak jak napisałeś, co kto lubi, każdy wypracowuje sobie swój sposób;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Co byscie poradzili do kokpitu BMW e91,posiadam PB natural look i i ile na twardym plastkowym kokpicie clio zony sprawdza sie wysmienicie to juz na gumowym porowatym kokpicie pozostawia jakby taki tlusty klejacy nalot :/ Cos co by tez ladnie odzywilo czarny kolor ale bez tego tlustego efektu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Pawel_t11 napisał:

Menior polecam Funky Witch Mademoiselle, naprawdę dobry i ładny mat

 

 

mi podoba sie kolor jaki daje PB natural look ale efekt tlustego klejenia sie juz nie :/ Praktycznie potem nawet mikrofibra nie da sie z kurzu przeleciec bo sie jakby klei :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, menior napisał:

Co byscie poradzili do kokpitu BMW e91,posiadam PB natural look i i ile na twardym plastkowym kokpicie clio zony sprawdza sie wysmienicie to juz na gumowym porowatym kokpicie pozostawia jakby taki tlusty klejacy nalot :/ Cos co by tez ladnie odzywilo czarny kolor ale bez tego tlustego efektu

Jeśli chcesz naturalny efekt to polecam GS Black Panther , ładnie odżywia plastiki i zostawia neutralny efekt . Teraz używam do szybkich akcji ADBL Interior QD Limited Edition , świeży przyjemny zapach posiada i wykończenie również naturalne wykończenie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, menior napisał:

Co byscie poradzili do kokpitu BMW e91,posiadam PB natural look i i ile na twardym plastkowym kokpicie clio zony sprawdza sie wysmienicie to juz na gumowym porowatym kokpicie pozostawia jakby taki tlusty klejacy nalot :/ Cos co by tez ladnie odzywilo czarny kolor ale bez tego tlustego efektu


Do swojego bmw e46 i ostatnio do x1 używałem Swissvaxa Protector Matt i efekt jest świetny. Z tego co pamietam PolishAngel Snowcake fajny efekt dawał również ;)


IMG_2962.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, mrowa607 napisał:

Cześć szukam jakiegoś dressingu do plastików żeby efekt był jak to klient mi powiedział "ma się świecić , błyszczeć".Macie coś sprawdzonego?
 

ADBL Interior Wow lub PB Natural Look .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, mrowa607 napisał:

Cześć szukam jakiegoś dressingu do plastików żeby efekt był jak to klient mi powiedział "ma się świecić , błyszczeć".Macie coś sprawdzonego?
 

Nielsen Choice, nie dość, że tani jak i wydajny to jeszcze świeci się jak psu jajca. Dla januszy ideolo :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja używam do twardego plastiku w Fiacie Punto MY2012 Natural Look'a i jestem bardzo zadowolony. Natomiast kładąc na bardziej gładki ale równie twardy plastik w Suzuki Jimnym trochę NL wkurza. Wygląda jakby się nie wchłaniał do końca i zostawia ślady jak się go dotknie nawet kilka dni po nałożeniu. Suzuki ma bardzo zniszczone plastiki dlatego zdecydowałem się na NL bo świetnie kryje, Fiatowski plastik zaczynał się lekko odbarwiać od słońca i z tym NL radzi sobie świetnie, w Fiacie nie ma mazów, pięknie się wchłania i ma bardzo przyjemny zapach :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Szukam dobrego dressingu do wnętrza Opla Astry IV. Plastiki w kolorze czarnym. Zależy mi na matowym efekcie. Do tej pory używałem PB Natural Look, ale pozostawia świecąca powłokę, która nie do końca mi się podoba, chciałbym pójść w bardziej neutralny wygląd finalny:

Mam trzy opcje, z żadnym z nich nie miałem doświadczenia więc proszę Was o poradę:

1. FUNKY WITCH Mademoiselle

2. ADBL Interior WOW

3. ADBL Interior QD

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Visterio napisał:

Do tej pory używałem PB Natural Look,

 

22 minuty temu, Visterio napisał:

żadnym z nich nie miałem doświadczenia więc proszę Was o poradę:

4. PB Natural Look

No to jak w końcu z tym natural lookiem?

Interior wow zależy od plastiku. U mnie nic się po nim nie świeci. Ale są plastiki gdzie dość może być lekko błyszczący. Weź FW, powinien najbardziej ci przypasować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Fredi88 napisał:

 

No to jak w końcu z tym natural lookiem?

Interior wow zależy od plastiku. U mnie nic się po nim nie świeci. Ale są plastiki gdzie dość może być lekko błyszczący. Weź FW, powinien najbardziej ci przypasować.

Łapiesz za słówka, biorę go pod uwagę (ponownie).

3 minuty temu, Fredi88 napisał:

 

 Weź FW, powinien najbardziej ci przypasować.

Nie mogę doczytać jaki to zapach, bo jakby nie było - ważny aspekt dressingu:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Visterio napisał:

Łapiesz za słówka, biorę go pod uwagę (ponownie)

Nie łapię, po prostu nie wiem czy używałeś czegoś innego ale myślałeś o NL i dlatego błąd w pisowni, czy na liście zamiast NL miało być coś innego. Bo niezrozumiałe było że chcesz coś innego a jest na liście ;) mniejsza o to

Mademoiselle pachnie perfumami, powinno ci przypasować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, Fredi88 napisał:

Nie łapię, po prostu nie wiem czy używałeś czegoś innego ale myślałeś o NL i dlatego błąd w pisowni, czy na liście zamiast NL miało być coś innego. Bo niezrozumiałe było że chcesz coś innego a jest na liście ;) mniejsza o to

Mademoiselle pachnie perfumami, powinno ci przypasować.

Spoko, nie zrozumieliśmy się... ;)

A gdyby zestawić ten Mademoiselle z Good Stuff Black Panther. Biorąc pod uwagę mój oczekiwany efekt co będzie lepsze?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, Visterio napisał:

A gdyby zestawić ten Mademoiselle z Good Stuff Black Panther. Biorąc pod uwagę mój oczekiwany efekt co będzie lepsze?

Nie zestawiałem jednego z drugim, mimo że mam oba. A aplikując jeden i po kilku tygodniach drugi ciężko dostrzec różnicę. U mnie na desce nawet WOW jest matowy więc ciężko powiedzieć. FW jest na 100% mat nawet na deskach które mają tendencję do świecenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.