Skocz do zawartości

Co do efektu matowego / neutralnego ?


Andrzejsr

Rekomendowane odpowiedzi

impex

 

Natural look kiepski w aplikacji i o drażniącym zapachu? yyyy? Jak aplikacja mogłaby być łatwiejsza? Wycisnąć "krople" na aplikator i rozprowadzić? Nawet fibrą specjalnie nie trzeba przecierać... Zapach kwestia gustu, ale na pewno nie pachnie brzydko, hmm może jestem jakiś inny, że mi pasuje :o Skoro NL ci się trudno aplikuje to co dopiero z np. woskami? :kox:

 

Z woskami nie mam absolutnie zadnego problemu.

Na początku zapach natural looka wydawał sie fajny, teraz mnie az odrzuca hehe

Chodzi mi głownie o to, ze na autach o niskiej jakosci zle wg mnie to wszystko wygląda, poza tym zostawia slady jak deszcz spadnie np na plastiki.

Np na plastikach z opla wygląda jakby sie plakiem posmarowało.Zamiast w 2 godzinki obsmarować wszystko zajmuje mi to ponad cały dzień bo nie mam chęci zeby tym smarować :/

Jaki zapach ma PA Snow Cake lub SV?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Panowie.

Do tej pory czyściłem wnętrze Nielsena cyclone z atomizerem bez rozcieńczania ( tak kupiłem-tak używałem )

po wyczyszczdeniu nakładałem aplikatorem NIELSEN FINESSE. Wszystko byłoby ok gdyby nie to ze środki mi sie juz znudziły i chciałbym czegoś innego .

 

Muszę przyznać ze w/w zestaw kupiłem chyba z półtorej roku temu i jeszcze mam tego trochę a auto czyszczę często

 

 

 

na plus -delikatny nie duszący zapach

na minus - krótko pachniało po czyszczeniu

 

Ale jak już wcześniej pisałem znudziły mi sie te kosmetyki i chciałbym czegoś innego

naczytałem sie o ValetPro jako APC i w sumie jestem prawie zdecydowany chyba ze polecicie cos innego

podobno panie zielona herbatka ?

 

no i kolejna sprawa co polecicie do plastików w środku

moje wymagania

ładny delikatny zapach utrzymujący sie przez dłuższy czas

najbardziej chciałbym żeby zapach był zbliżony do zapachu nowego auta a nie do vanilii jabłka czy pomaranczy :)

 

koniecznie efekt matowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie.

no i kolejna sprawa co polecicie do plastików w środku

moje wymagania

ładny delikatny zapach utrzymujący sie przez dłuższy czas

najbardziej chciałbym żeby zapach był zbliżony do zapachu nowego auta a nie do vanilii jabłka czy pomaranczy :)

 

koniecznie efekt matowy

 

Do wnętrza świetnie sie nadaje APC Blink zapachowe, do tego matowy dressing Mainz Cherish. Wątpie, żebys znalazł jakiekolwiek tego typu specyfiki o zapachu nowego auta także koniecznie jakiś zapach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam, zastanawiam się nad jakimś dressingiem do plastików, który pozwoli mi uzyskać jak najbardziej naturalny efekt. Nie mogę się za bardzo zdecydować, który z tych kandydatów będzie najlepszy :o

Mowa o: Zymol Vinyl Conditioner, Gtechniq C6 Matte Dash, Mainz Cherish i ostatni POORBOY'S WORLD Natural Look Dressing

Jaki wg. Was byłby najlepszy?

Najbardziej ciągnie mnie do 2 pierwszych, ale wciąż nie wiem ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja Ci zaproponuje jeszcze jednego gracza Koch Plastic Care, miałem PB NL, Zymola Nielsena chcialem wlasnie probowac Gtechniqa ale wpadl w rece Koch i narazie sie z nim nie rozstaje podejzewam ,ze jest mniej matowy od Matte Dash ale mi naprawde pasuje. Pozatym cena jest tez ok. POLECAM! :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
PB NL również mniej matowy od Zymola

 

Rozumiem, że kolega używał jednego i drugiego? :D

Mam zupełnie odmienne zdanie.

Z zupełnie matowych:

- Gtechniq C6 matte dash

- SV Protecton Mat

- Mainz Cherish

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PB NL również mniej matowy od Zymola

 

Rozumiem, że kolega używał jednego i drugiego? :D

Mam zupełnie odmienne zdanie.

 

Napisaliścibyście na jakich plastikach testowaliście - producent auta, model, rok, twarde, miękkie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisaliścibyście na jakich plastikach testowaliście - producent auta, model, rok, twarde, miękkie...

 

Ford Focus MK1, HB, 5-Drzwiowy, 01.10.2004r, Ghia, "miękkie" :D

Zymol Vinyl (ten tańszy) - świeci się

Cherish - świeci się

AF Spritz - świeci się

SONAX Xtreme Cockpit matowy - świeci się

C6 - totalny mat

Megs Quik Interior Detailer - totalny mat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

mar79, napisałeś, cytuję:

 

PB NL również mniej matowy od Zymola

 

Ja się z tym nie zgodziłem w poście wyżej, gdyż z mojego doświadczenia wynika, że PB NL to jeden z najbardziej świecących dressingów jakie znam, na jaką deskę bym go nie kładł to zawsze efekt był bardzo daleki od matowego :P

Efekt po Zymolu również nie należy do efektów matowych, nazwał bym go ew. pół-matem. Jest delikatny połysk, ale mi osobiście to nie przeszkadza.

 

krd tak mam obydwa.Chcesz mi powiedzieć,że Zymol się bardziej świeci od PB NL :D

 

Ok. Już się zgadzamy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.