Skocz do zawartości

Powłoka do tapicerki skórzanej


Aron15

Rekomendowane odpowiedzi

  • Dystrybutor

Kupiłeś rękawice ze skóry żeby oddychały i przyjmowały wilgotność z twoich rąk gdy Ci się spocą?  (jakoś skóra musi ta wilgoć oddać) No chyba tak, bo po to jest skóra już z nami o tysięcy lat. Jaki sens ma powłoka na takie rękawice? :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

Odkopuję, dzisiaj bawiłem się Gyeon Leather Coat. Mam za sobą całą buteleczkę Colourlock Versiegelung oraz kilka uzyć Gliptone GT11. Colorulock daje piekny mat, Gliptone świetny zapach i miękkość skóry, Gyeon jednak jest tym czego mi brakowało. Banalnie prosta aplikacja, skóra w pierwszych chwilach jest meega śliska i gładka w dodtyku a w dodatku produkt przyciemnia skórę. Jeśli wytrzyma z 3-4 miesiące to mam swojego ulubieńca 🙂 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

@david2888 zazwyczaj nakładam jasnym aplikatorem mikrofibrowym. Wg mnie mniej chłonie preparatu (w porównaniu do gąbkowego), a dodatkowo włókna mikrofibrowe idealnie docierają we wszelkie zagłębienie/fakturę w skórze. 

  • Okay 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 miesiące temu...

@KHOT Mam pytanko apropo tego GYEON Q2 LEATHERCOAT, kupiłem wczoraj taki zestaw

-GYEON Q2 LEATHERCOAT 400ml

-GYEON Q2M LEATHER CLEANER STRONG 500 ML

-Meguiars Gold Class Leather Conditioner

i wiadomo, najpierw czyszczę skórę, czekam parę godzin aby dobrze wyschła(ja się nigdy nie śpieszę 🙂 ) ,następnie nakładam odżywkę i po tam 10 min ją docieram. Czekam do następnego dnia i nakładam GYEON Q2 LEATHERCOAT za pomocą aplikatora, tylko po jakim czasie tą powłokę dotrzeć ? 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.