Skocz do zawartości

Volvo V40 carbon gruz w dieslu


DZIADZIA

Rekomendowane odpowiedzi

@Kam_04 Spokojnie ja dwa lata siedzę w tym i dopiero dojrzewam do zakupu maszyny i past. Wcześniej to tylko Quick detaliery i inna chemię dressing i do wnętrza Ale to wszystko powolutku małymi kroczkami. Jak piszę @rygryss

Najpierw SKUP SIĘ NA CZYTANIU FORUM. Bo tu wszystko jest😊. A nie będziesz musiał zadawać głupich pytań które wkurzaja dłuższych stażem forumowiczów. Którzy widzą że w 5 sekund znajdą 50 takich tematów które były tu walkowane. A tak to usiadz sobie co wieczór te jesienne wieczory przed kompem, komórką itd. I czytaj tematy a relację W&W i pokaż swój blask zobrazuja ci jaki efekt zostawia interesuajcy cię preparat. I samemu tak naprawdę zrobisz sobie listę produktów które cię interesują😊. Ja tak zrobiłem jak Ci wyżej pisze i czuję że bardzo dobrze na tym wyszedłem. A właściciel autka pokazuję że nie trzeba mieć Bóg wie jakiej klasy maszyny aby ogarnąć wiekowe autko aby człowiek się za nim obejrzał. Wiem co pisze bo widziałem osobiście i bardzo mi się podoba😊👍

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Qlimaxss dzięki za rady😉 W miarę wolnego czasu, czytam forum i na prawdę to forum to jest prawdziwa skarbnica wiedzy, ludzie bezinteresownie pomagają innym. Ja jestem na forum dopiero od marca tego roku i aby jakaś wolna kasa to od razu kupuję jakieś kosmetyki. Efekty tych wszystkich produktów widać i sprawia to mega satysfakcje, nawet jak nad samochodem spedzi się cały dzień. Dział z testami produktów,zawsze sprawdzam przed zakupem nowych kosmetyków. Dzięki za rady. Pozdrawiam 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

@Tomas22 , @Malwin41 , nie nie nie.

wykonane fantastycznie, flaga zatopiona w metalowym prostokącie, które jest chromowane...  zalana szkłem/pleksą i przyjechało zapakowane jak biżuteria. Wykonanie lvl expert :good:

 

1.jpg.e211033ec3f17e08fdde2c4680c8c4c8.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Malwin41 napisał:

jest ono całkiem dobre tylko po czasie silikon żółknie

zgadza się, jak zobaczyłem jak to jest zapakowane, zastanawiałem się czy oby na pewno jest to od maj frenda... zapakowane w pudełeczko jak spinki do mankietów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

@paperson , żeby nie było, że nie dotrzymuję słowa... 

wczoraj przy temperatyrze 1st popełniłem próbę odetkania powłoki, pogoda hardcore- pi.dziło okrutnie na przemian z opadami śniegu, ogólnie ogień...

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

dzisiaj rwanie tapicerki, drzwi się nie chciały otworzyć, w garażu -2st  ❄️

KSc062a.jpg

NWfZGqL.jpg

 

 

 

a później rwanie klamki

9KkIc44.jpg

Nx7CRt9.jpg

 

 

 

 

zerwała się blaszka i musiałem improwizować

OGM66j8.jpg

XsMITRB.jpg

b87k6px.jpg

ICyzQkt.jpg

 

 

 

na koniec jak już palce miałem na maxa drewniane, zarzucony GUMSHINE na opony

 

vFghIrM.jpg

A7FexoF.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, rygryss napisał:

dzisiaj rwanie tapicerki, drzwi się nie chciały otworzyć, w garażu -2st  ❄️

Rok temu miałem podobna sytuację, musiałem w połowie stycznia wymieniać centralny zamek w drzwiach kierowcy bo tam jest główny mikrostyk, który już odmówił posłuszeństwa. Butla gazowa z promiennikiem i dodatkowo grzałka typu Farelka ustawiona na plastiki żeby nie były takie sztywne. Operacja się udała i na szczęście bez strat w postaci połamanych elementów. 

Good job 😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Tommy Lee , u mnie poszło bez grzania elementów plastikowych... w Volvo tak wymyślili montaż i demontaż, że tapicerkę rwałem przy zamkniętych drzwiach- nie chciały sie otworzyć. 

wolałbym zdecydowanie robić to w sezonie letnim

 

żeby nie było tak pięknie, wyjazd na zakupy i doszedł kolejny sznyt od jakiegoś ch.ja, który nie potrafi wysiąść z auta... czasami mam ochotę je.nąć ten cały niby detailing i mieć spokojną głowę 🤨

 

 

takie tam w środeczku zimy, udało się umyć rumaka w odpowiednim czasie i śmigam czyściutkim

 

 

14.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.