Skocz do zawartości

Volvo V40 carbon gruz w dieslu


DZIADZIA

Rekomendowane odpowiedzi

11 minut temu, paperson napisał:

Gdzie macie w tym roku zlot?

okolice Przemyśla

9 minut temu, paperson napisał:

Trochę serce boli, że trzeba będzie auto ubabrać przez te 400km

biorę sprzęt do mycia, nie mogę sobie pozwolić, żeby na zlocie nie było widać 4 dni ogarniania klekota

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Duży plus za poświęcenie i pracę włożone w odnowę tego egzemplarza. Ale żeby nie było za różowo to dla mnie całokształt psują jak zwykle szczegóły: elementy oklejone folią carbon, tuszowanie zniszczeń zamiast usunięcie (np. podszybie czy nadkola zapowłokowane zamiast polakierować), moje ulubione koła OEM z tego modelu ale w kolorze pasującym do niczego plus ta koza, pedantyczna dbałość o nadkola gdzie drobne elementy są jednak pokorodowane i brak próby choćby oczyszczenia i polakierowania we własnym zakresie. Wbrew pozorom wiele kwestii można załatwić niewielkim kosztem samemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie każdy ma możliwości i tyle kasy żeby zrobić V40 po Twojej myśli... Nie każdy też lubi jeździć taboretem, wyrosłem z niskiego zawieszenia i to auto to jest zwykły dupowuz, który wozi materiały budowlane jak jest potrzeba.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@vangsta, są grubaśne i wbrew pozorom łatwe do utrzymania w czystości.

W dniu 25.04.2018 o 18:57, paperson napisał:

Trochę serce boli, że trzeba będzie auto ubabrać przez te 400km

nie było dramatu

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 5 tygodni później...

carbonowy klekot przez miesiąc nie widział mycia i garażu. Stał pod chmurą, jeździł bez mycia i łapał wszystko co możliwe... do tego stopnia był zatrolony, że wolałem śmigać rowerem  :-D


ale w końcu wszystko wróciło do normy, takiego krwawienia nie widziałem już dawno

DSC02550.jpg

DSC02551.jpg

umyty zgodnie ze sztunią i jutro zarzucam coś na podbicie

DSC02552.jpg

DSC02556.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

dwa posty wyżej podobało mi się połączenie Glasura z ArtDeShine, dzisiaj połżyłem CC Water Gold na 2 porcje Titanium i to jest chyba to połączenie, którego szukałem.... jaram się :ad:

 

DSC02744.jpg
 

 

DSC02745.jpg
 

 

DSC02748.jpg
 

 

DSC02751.jpg
 

 

DSC02753.jpg
 

 

DSC02754.jpg
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.